Evlenmeden elti sorunu ile geldim help me kizlar

Skygirll06

Kuşlar kısa, hayat uçuyor🐧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
394
576
27
Yanlız elti aile değil mi o niye bu tanışmalarda yok
Bize tanismaya gelmediler biz davet ettik kvdeye soyledim gelsinler diye ama cocuklari var gelmezler dedi biz onlara gidecektik bu pazar yasak olunca gidemedik. Annem biz gelince tanisiriz insallah dedi ama sesini cikarmadi🤷🏻

Skygirll06

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
394
576
27
Kayınvalide çok akıllı ve stratejik bir kadın. İlerde güçlerinizi birleştirip gelin lobisi oluşturmayın, örgütlenmeyin diye şimdiden önlemini alıyor kadın. Nerde görsem tanırım, anneannemin stratejisidir bu. Aynı zamanda torun lobisi, damat lobisi, yenge lobisi oluşmasın diye hep aynı taktiği uygular. Ona göre tüm kuzenler tüm yengeler tüm enişteler birbirini kıskanıyordur, aman sen çok safsın yavrum onlara güvenme ha diyerek tembihler. Hepimizi paranoyak yapmıştır kendisi sağ olsun =))
ben sevgilime dedim calisan insanlariz aksatmayiz ama cokta gidip gelmeyelim diye guzellikle soyledim o da annemden uzakta oturcaz zaten sizinkilere yakin oturalim biz dedi 😂 o da anasinin farkinda neyseki 😂

Skygirll06

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
394
576
27
Sorun elti değil sevgilin ve ailesi👍
Aslinda sevgilimlikte sorun yok ben ilk basta duyunca cok didikledim niye oyle davraniliyo bendemi sorun var diye ona gore davranirim diye cok zorlatarak anlattirirdim ama olay eltide degil kvdede oldugunu anlayinca didiklemeyi biraktim cunku eltiyle daha tanismadik ama ben hep ilimli yaklasan insanimdir o yuzden kvde bizi uzak tutup biseyler yapmaya calisiyo aklinca 🤦🏻😂

basbelasiyim

Kadinnisterse
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2013
19.982
56.482
Bize tanismaya gelmediler biz davet ettik kvdeye soyledim gelsinler diye ama cocuklari var gelmezler dedi biz onlara gidecektik bu pazar yasak olunca gidemedik. Annem biz gelince tanisiriz insallah dedi ama sesini cikarmadi🤷🏻
Bence senin eltin değil ki problemli aynı benimki gibi bariz fitne 😂

tomvejerry

Love is.. <3
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
6.391
2.924
Hic bir yorumu okumadim. Ama konudan yola cikacak olursam sizi dislayan sevgilinizin ailesi, eltiniz degil. Kendinizin bizzat sahit oldugunuz hic birsey olmamis. Anca “oyleymis, boylemis” diye onun bunun doldurusuna gelmissiniz. Kendinizi sartlamayin. Kadinin sizinle bir alakasi olmayabilir. Eltinizi kullanip, sizi benimsememezligi sevgiliniz ailesi yapiyor olabilir

Skygirll06

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
394
576
27
Hic bir yorumu okumadim. Ama konudan yola cikacak olursam sizi dislayan sevgilinizin ailesi, eltiniz degil. Kendinizin bizzat sahit oldugunuz hic birsey olmamis. Anca “oyleymis, boylemis” diye onun bunun doldurusuna gelmissiniz. Kendinizi sartlamayin. Kadinin sizinle bir alakasi olmayabilir. Eltinizi kullanip, sizi benimsememezligi sevgiliniz ailesi yapiyor olabilir
Sorun kvde de aile tanismasinda da ayni seyi yapti eltilik bi durum yok bencede