Evlenmeden önce

Şu huyunu bi evleneyim değiştiririm ben demeyin asla kimse değişmiyor. Sevdiğiniz, gerçekten fedakarlık yapabileceğiniz biri olduğuna emin olun. Evlenmeden önce aklınızda herhangi bir şüphe varsa uzak durun o şüpheler hep gerçek oluyor

En kolayı evlenmemek 🤣 yüzyıllardan beri süregelen (gelin - kaynana - elti - görümce ) Mahşerin dört atlısı bir araya gelince hiç iyi bir şey ortaya çıkar mı ? Ha bir de evlenmeden önce yüzüne bakılmayan çocukları , evlenince anaları kıymete bindirir. Prens olurlar birden bire gördükleri bu ilgi karşısında ne yapacağını bilemeyen şapşikler hemen oooo ben çok yakışıklıyım , süperim , aslanım moduna geçip aldatmaya yeltenirler . Eee o arada bir de melek dünyaya gelir , sonra ohoooooo .
Evlendiğim için pişman değilim, oğullarım iyi ki varlar , Allah yokluklarını göstermesin ama şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim .

En kolayı evlenmemek 🤣 yüzyıllardan beri süregelen (gelin - kaynana - elti - görümce ) Mahşerin dört atlısı bir araya gelince hiç iyi bir şey ortaya çıkar mı ? Ha bir de evlenmeden önce yüzüne bakılmayan çocukları , evlenince anaları kıymete bindirir. Prens olurlar birden bire gördükleri bu ilgi karşısında ne yapacağını bilemeyen şapşikler hemen oooo ben çok yakışıklıyım , süperim , aslanım moduna geçip aldatmaya yeltenirler . Eee o arada bir de melek dünyaya gelir , sonra ohoooooo .
Evlendiğim için pişman değilim, oğullarım iyi ki varlar , Allah yokluklarını göstermesin ama şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim .
Mahşerin dört atlısı 😀

evlenince pipi kıymete biniyor demek ki :KK70:

Herkese merhaba, yakında evleniyorum ve sizden tavsiye istiyorum
Evlenmeden önce bana verebileceğiniz tavsiyelere açığım her konuda. Yap veya yapma dediğiniz, dikkatli ol dediğiniz şeyler var mı?
Ayrıca evlilik ile ilgili okunabilecek kitap öneriniz varsa o da çok güzel olur. Annem babam ayrı olduğu için evlilikle ilgili çok gözlem şansım olmadı.
Yardımcı olursanız sevinirim
Saygıyı asla yitirmeyin ikinizde evliliğinize 3 şahısları asla almayın sizin eviniz sizin yuvanız hayırlı olsun

Yüz göz olmadan sevginizi yaşayın. Kimseyle gereğinden fazla samimi olup özelini anlatma. Kimseye de gereksiz hoşgörülü davranıp evliliğine karışma cesareti verme. Görümcene, eltine, kaynanana ve hatta annene eşini şikayet etme.

X