evlenmekten kaçıyor gibi hissediyorum

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
222
uzak ilişki (1 sene) nadiren görüşebiliyoruz
aramızda 4 yaş var o büyük
bulunduğum şehirde iş bulmak istediğini söylüyor ama icraat sıfır (0) benim onun şehrine gitmemse mümkün değil ben büyükşehirdeyim o doğuda orada mesleğimi icra etmem çok zor
sevgisini çok gösteremeyen biri galiba yetiştirilme tarzıyla alakalı ya da karakteri bu önemli değil alıştım
bebek videoları gösterdiğimde tepkisiz kalıyor ama istediğini de söylemişti kafam karışıyor bu şekilde ne istediğini anlayamıyorum sanırım kendisi de bilmiyor

bulunduğum şehirde iş bulmak istediğini söylüyor ama icraat sıfır (0) benim onun şehrine gitmemse mümkün değil ben büyükşehirdeyim o doğuda orada mesleğimi icra etmem çok zor
sevgisini çok gösteremeyen biri galiba yetiştirilme tarzıyla alakalı ya da karakteri bu önemli değil alıştım
bebek videoları gösterdiğimde tepkisiz kalıyor ama istediğini de söylemişti kafam karışıyor bu şekilde ne istediğini anlayamıyorum sanırım kendisi de bilmiyor

Siz 23 , adam 27 yaşında. 1 yıldır internet üzerinden görüşüyorsunuz sanırım. Yüz yüze kaç kez görüştünüz ; birbirinizi ne kadar tanıyorsunuz ki, evlenmeyi düşünüyorsunuz ?

Sizinle ilgili mi arıyor mu sizi gün içerisinde iletişiminiz nasıl, buluştuğunuzda eğlenceli zaman geçiriyor musunuz ?

Size uymuyorsa kültürü zevkleri birçok şeyi neden evlenesiniz ki. Karşınıza daha iyileri çıkacaktır elbet

Ayrılın sonu yok

Adam mı haklı siz mi anlamadım pek.
Bir senelik çok nadir görüşülen ilişkide evlenmek istememesi normal geldi.
Bir de sizin bebek videoları atıp bir tepki beklemeniz manasız geldi.
Aa ne şirin der geçer en fazla insan başka ne yapar ki.

Sizinle ilgili mi arıyor mu sizi gün içerisinde iletişiminiz nasıl, buluştuğunuzda eğlenceli zaman geçiriyor musunuz ?
evet hep konuşuyoruz iletişimimiz tam fakat bazen oluyo ki bi şeye takılıyo mesela bi sözümü beğenmedi diyelim onu söylemek yerine üç gün tavır yapar anlaşılması zor biri

Şimdiki gençler 9ek evliliğe sıcak bakmıyor sanki
Hele ki erkekler
Bir yakınım evlenmiyor musun sorularına
Evlenince ne oluyor
3 5 gün sonra boşanıyorsun
Dünya kadar zahmet masraf boşa gidiyor
Hele birde çocuk varsa hepten yandın demişti
Bilmiyorum konu sahibi sanki seninki de benim kuzenin kafasında

evet hep konuşuyoruz iletişimimiz tam fakat bazen oluyo ki bi şeye takılıyo mesela bi sözümü beğenmedi diyelim onu söylemek yerine üç gün tavır yapar anlaşılması zor biri
Seni sevdiğini hissettiriyor mu sana yani , 3 gün boyunca soğuk mu oluyor sonra nasıl normale dönüyor

Adam mı haklı siz mi anlamadım pek.
Bir senelik çok nadir görüşülen ilişkide evlenmek istememesi normal geldi.
Bir de sizin bebek videoları atıp bir tepki beklemeniz manasız geldi.
Aa ne şirin der geçer en fazla insan başka ne yapar ki.
haklısınız, kendisi sokmuştu bu evlilik fikrini aklıma sonra çekildi ortada bi şey yokken şimdi evlilik hariç normal iletişime devam ediyor sürekli konuşulmaz bu konular demişti ben de emin olmak istiyorum ne düşündüğünü bilmek istiyorum sadece

Başka biri olabilir günahını almayayım Genelde kutucukları doldurduğu ama kesin olamadığı kişilere böyle davranabiliyorlar.Diğer tarafta seçenekleri değerlendiriyorlar. Olasılıkları hesap ediyorlar. İşte gittiği kadar.

Sevgi gösteremiyorum aileden görmedim bahanesi 20 sene önceki nesile ait canım. Bizim babalarımızın dönemi veya onun öncesi

Bşr de küsen erkek ve kadından uzaklaşın. Çekmeyin

Seni sevdiğini hissettiriyor mu sana yani , 3 gün boyunca soğuk mu oluyor sonra nasıl normale dönüyor
normalde de çok nadir seni seviyorum der tavır yaptığı günler benle konuşuyo ama sanki bende değil gibi daha suskun daha ilgisiz

normalde de çok nadir seni seviyorum der tavır yaptığı günler benle konuşuyo ama sanki bende değil gibi daha suskun daha ilgisiz
Peki birkaç gün siz yazmasaniz bı böyle deneseniz bekleseniz bakalım ne yapacak kaybetmekten korkuyor mu acaba bunu anlasaniz ? Bence siz de evlenmek için böyle acele etmeyin emin olmadan

X