Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ceku Bal

Uzaylı da olsa, insan insandır.
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
296
1.898
iddia ediyor “minik torun, dayım bana bisiklet alsın diyor” Sürekli bu şekilde hediye aldırmaya çalışıyorlar. Üstelik erkek arkadaşım daha öğrenci
Üstelik erkek arkadaşın daha öğrenci hem de 23 yaşında, gerçi ban yemişsin ama yine girer okursun diye yazıyorum, ailesi haklı ne evlenmesi bu yaşta? Hoş konuya da pek inanasım gelmedi de🤦‍♀️

CiNNET NUR

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.459
21.385
Paragraflandırarak ve noktalama işaretlerine dikkat ederek anlattığın için ben okudum valla. Ve bu kurallara dikkat edip gözümüzden kanlar akıtmadığın için de sana teşekkür edesim geldi.

Konuya gelecek olursak gereksiz ayrıntı verişin konusunda arkadaşlara katılıyorum. Şahsen 23 yaşındaki bir erkekle evliliği yürütemezdim sanırım.
Erkek kısmının beyni biraz geç olgunlaşıyor ne derseniz deyin. Riske edemezdim..

Erkek ailesini komple tanıdık Allah razı olsun. Eminim onlar da bir yerlerde denk gelip okuyunca kendilerini tanıyacaklardır. 🤪

En son konuya yorum yapıyordum nerelere geldim yine vay vay vay. Böyle görümcek varken ve aile herşeye bu kadar müdahilken mutluluk zor gibi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 554 gün geçti.

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
30.302
116.443
Bdv tarihi bu kadar hızlı dönüş görmemiştir😎

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
30.302
116.443
Geldim geldim 😂 ban yememişim sorun oluşmuş öyle dediler. Neyse teşekkürler herkese madem. Konu silme yoktu di mi bu sitede hahahahaha

Yok silersen ban yersin o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.