Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

namutenha

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
79
139
Ben raporladım fake diye. Bu kadar düzgün Türkçe ve Ülgen bir arada olunca... Alışkın değiliz böyle hikayelere burada, bi Mahmut olsa mesela yadırgamazdım.
Düzgün Türkçe konuşunca sahte hikaye sanılması geleceğin edebiyat öğretmeni olarak beni üzüyor doğrusu. Ve de ayrıntı konusunda insanlara hak verdim. Dolunca ve dertleşecek kimse olmayınca fark etmeden yazmışım. Kısalttım özetledim😌

minikbirkartanesi

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
59
123
Zaten bu ve birkaç şeyi sormak için açmıştım. Kalıcı değilim. Ben ailesinin göreceğini hâlâ düşünmüyorum ama o kadar dile geldi ki tedirgin olmadım değil😂 bir de geçmişte olmuş böyle bir olay😱
Silmek yok ama konunuzun kapanmasını isteyebilirsiniz sanırsam. Anlamadığım neden isimlere bu kadar takıldı çoğu kişi ,tabiki de gerçek isimlerle konu açmayacaktı konu sahibi ,yani artık bunu da akıl edemiyosa çoğu kişi 🤷

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.670
158.976
49
Düzgün Türkçe konuşunca sahte hikaye sanılması geleceğin edebiyat öğretmeni olarak beni üzüyor doğrusu. Ve de ayrıntı konusunda insanlara hak verdim. Dolunca ve dertleşecek kimse olmayınca fark etmeden yazmışım. Kısalttım özetledim😌
İçerik silmek yasaktır, ki size silinmeyeceğini söylemişler, konu özet olmamış kuşa dönmüş, içerikle alakası kalmamış.
Maalesef içerik silmekten banlanacaksınız konuda geri getirilecek.

namutenha

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
79
139
Silmek yok ama konunuzun kapanmasını isteyebilirsiniz sanırsam. Anlamadığım neden isimlere bu kadar takıldı çoğu kişi ,tabiki de gerçek isimlerle konu açmayacaktı konu sahibi ,yani artık bunu da akıl edemiyosa çoğu kişi 🤷
Biraz karışık bir konu. Bahsi geçen 5 kişi vardı. Anlaşılsın diye bazı detaylar verdim ve kafaları karışmasın diye değiştirerek isim koydum hâliyle. Nasıl anlatayım detay vermeden? Sonra cevaplar hep soru ile doluyor. Neden bu kadar takıldılar şaşırdım ben de. Sitenin üslubuna farklı geldi üslubum.

gunces

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
3.745
21.511
Benzer durumlarla karşılaşanlardan tavsiye bekliyorum. Lütfen ayrıl, yürümez vs. gibi şeyler demeyin. Erkek arkadaşımı seviyorum ve ilişkimle ilgili bir sorunum yok. Gelin adayı olarak bu durumda benim tavrım ne olmalı onu soruyorum. Laf sokmalar vs sizler için alışıldık şeyler olabilir fakat ben ilk kez karşılaştığım için fikir danışmak istedim.

fikrini beyan edenlere şimdiden teşekkürler.

Keşke ne yazacağımızı da yazsaydınız, daha çok yorum alırdınız. Bu sizin için sorun değilse bizim için hiç değil.

Tavrınız soyle olmalı lutfen beni kabullenin. Oglunuzdan ayrılmayı asla göze alamam deyin.

Mutluluklar.

Eflatun Sufleler

Işıklar ve Gölgeler
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
288
574
O yaşlarda erkek kardeşim var. Ablanın nazını kaprisini ayrı tutarak söylüyorum onlar aşırı saçma ama gerisine bende hak verdim.
Okul mu okuyacak iş mi tutacak daha çok ufaksınız. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Benim de kardeşim alsa kızı getirse; kız ailenin içinde falan, hoş karşılamazdım.. :duduk::duduk:

En buyuk kk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
2.481
7.846
Konu sahibi canım çok gencssiniz. Ailenin endişe etmesi normal. Senin için de öyle aslında. Bilmiyorum elbette seviyor olabilirsiniz. Ama evlilik için gerçekten gençsiniz. Kendinizi biraz daha ispatlamalisiniz en azından okul bitsin düzenli maaşınız olsun askerliği yapsın. Bu kadar acele etmemelisiniz kanımca.

Strobe

Bir dost ;)
Pro Üye
22 Mart 2021
635
5.754

Üzücü ama öyle. Burada çeşit çeşit insan ve yazım stili gördük. Çoğu kez derde odaklanamadık yazım hatalarından, insanları uyardık. Yeri geldi dekoder, çevirmen görevi üstlenen arkadaşlarımız oldu Türkçe'den Türkçe'ye çeviriler yaptık, şifreli yazı çözdük. :)

Böyle bir yazı, hele ki üşenilmeden uzun uzun yazılmış ve nadir isim seçimleri ile de bir arada olunca, üzerine çalışılmış gibi düşündürüyor ki öyleymiş de. Çünkü söyleminize göre Asiye hanımın itiraflar kanalı için hazırlamışsınız. Neyse artık.

Ama bi olay yok işte ortada, o kadar okuduk. :)

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.670
158.976
49
Geldim geldim 😂 ban yememişim sorun oluşmuş öyle dediler. Neyse teşekkürler herkese madem. Konu silme yoktu di mi bu sitede hahahahaha
Bu konuyu detaylar yüzünden sildiniz diyelim, aileyle ilgili açık verecek bir detay olmayan diğer konunuzu da silmişsiniz 20 dakika evvel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.