Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ceku Bal

Uzaylı da olsa, insan insandır.
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
321
1.983
iddia ediyor “minik torun, dayım bana bisiklet alsın diyor” Sürekli bu şekilde hediye aldırmaya çalışıyorlar. Üstelik erkek arkadaşım daha öğrenci
Üstelik erkek arkadaşın daha öğrenci hem de 23 yaşında, gerçi ban yemişsin ama yine girer okursun diye yazıyorum, ailesi haklı ne evlenmesi bu yaşta? Hoş konuya da pek inanasım gelmedi de🤦‍♀️

CiNNET NUR

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.459
21.371
Paragraflandırarak ve noktalama işaretlerine dikkat ederek anlattığın için ben okudum valla. Ve bu kurallara dikkat edip gözümüzden kanlar akıtmadığın için de sana teşekkür edesim geldi.

Konuya gelecek olursak gereksiz ayrıntı verişin konusunda arkadaşlara katılıyorum. Şahsen 23 yaşındaki bir erkekle evliliği yürütemezdim sanırım.
Erkek kısmının beyni biraz geç olgunlaşıyor ne derseniz deyin. Riske edemezdim..

Erkek ailesini komple tanıdık Allah razı olsun. Eminim onlar da bir yerlerde denk gelip okuyunca kendilerini tanıyacaklardır. 🤪

En son konuya yorum yapıyordum nerelere geldim yine vay vay vay. Böyle görümcek varken ve aile herşeye bu kadar müdahilken mutluluk zor gibi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 589 gün geçti.

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
30.614
117.856
Bdv tarihi bu kadar hızlı dönüş görmemiştir😎

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
30.614
117.856
Geldim geldim 😂 ban yememişim sorun oluşmuş öyle dediler. Neyse teşekkürler herkese madem. Konu silme yoktu di mi bu sitede hahahahaha

Yok silersen ban yersin o zaman.

namutenha

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
90
150
Ben raporladım fake diye. Bu kadar düzgün Türkçe ve Ülgen bir arada olunca... Alışkın değiliz böyle hikayelere burada, bi Mahmut olsa mesela yadırgamazdım.
Düzgün Türkçe konuşunca sahte hikaye sanılması geleceğin edebiyat öğretmeni olarak beni üzüyor doğrusu. Ve de ayrıntı konusunda insanlara hak verdim. Dolunca ve dertleşecek kimse olmayınca fark etmeden yazmışım. Kısalttım özetledim😌

minikbirkartanesi

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
64
138
Zaten bu ve birkaç şeyi sormak için açmıştım. Kalıcı değilim. Ben ailesinin göreceğini hâlâ düşünmüyorum ama o kadar dile geldi ki tedirgin olmadım değil😂 bir de geçmişte olmuş böyle bir olay😱
Silmek yok ama konunuzun kapanmasını isteyebilirsiniz sanırsam. Anlamadığım neden isimlere bu kadar takıldı çoğu kişi ,tabiki de gerçek isimlerle konu açmayacaktı konu sahibi ,yani artık bunu da akıl edemiyosa çoğu kişi 🤷

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.943
160.607
49
Düzgün Türkçe konuşunca sahte hikaye sanılması geleceğin edebiyat öğretmeni olarak beni üzüyor doğrusu. Ve de ayrıntı konusunda insanlara hak verdim. Dolunca ve dertleşecek kimse olmayınca fark etmeden yazmışım. Kısalttım özetledim😌
İçerik silmek yasaktır, ki size silinmeyeceğini söylemişler, konu özet olmamış kuşa dönmüş, içerikle alakası kalmamış.
Maalesef içerik silmekten banlanacaksınız konuda geri getirilecek.

namutenha

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
90
150
Silmek yok ama konunuzun kapanmasını isteyebilirsiniz sanırsam. Anlamadığım neden isimlere bu kadar takıldı çoğu kişi ,tabiki de gerçek isimlerle konu açmayacaktı konu sahibi ,yani artık bunu da akıl edemiyosa çoğu kişi 🤷
Biraz karışık bir konu. Bahsi geçen 5 kişi vardı. Anlaşılsın diye bazı detaylar verdim ve kafaları karışmasın diye değiştirerek isim koydum hâliyle. Nasıl anlatayım detay vermeden? Sonra cevaplar hep soru ile doluyor. Neden bu kadar takıldılar şaşırdım ben de. Sitenin üslubuna farklı geldi üslubum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.