Evli arkadaslarin kocalari!

nilayderen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
906
1.177
32
Ben hiç tecrübe etmedim mesela böyle bir şeyi. Çevrenizdeki insanlarla alakalıdır muhtemelen sorun.
Benim oldu maalesef
Gayet eğitimli modern görüşlü bir arkadaşımdı cahil bir tip değildi yani
Herkes aynı değil tabi
Ama o günden beri ben artık güvenmiyorum kimseye
Beni çok kırdı çünkü
1 çift arkadasım var sadece onların evinde kalırım o kadar
Onun dışında yok yani

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
18.982
114.685
Benim oldu maalesef
Gayet eğitimli modern görüşlü bir arkadaşımdı cahil bir tip değildi yani
Herkes aynı değil tabi
Ama o günden beri ben artık güvenmiyorum kimseye
Beni çok kırdı çünkü
1 çift arkadasım var sadece onların evinde kalırım o kadar
Onun dışında yok yani
Eğitimle alakası yok aslında mevzunun. Burada ne eğitimli kadınların kıskançlık krizine girdiğini gördük. Mesele çevrenizde sizinle aynı görüşü paylaşan, aynı yaşam tarzına sahip insanların olması.

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
5.861
13.764
Yani bazı kişiler bu durumdan rahatsız olabilir. Tanıdığım biri öyleydi ayrılmış arkadaşının evine gelmesini eşiyle görüşmesini istemiyordu. Ama arkadaşınız size öyle bir imada bulunmadıysa neden gitmeyeceksiniz. Annenize gitmiyorum deyin geçin canınızı sıkmayın bence

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

nilayderen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
906
1.177
32
Eğitimle alakası yok aslında mevzunun. Burada ne eğitimli kadınların kıskançlık krizine girdiğini gördük. Mesele çevrenizde sizinle aynı görüşü paylaşan, aynı yaşam tarzına sahip insanların olması.
Evet tabi
Ama kimden ne geleceğini kestiremediğim için çok dikkatli davranıyorum artık
O arkadasım liseden arkadaşımdı mesela
Yaşam tarzımız da benziyordu yani ben böyle düşünüyordum
Anneme anlattığımda annem o kızın babasının annesini hep aldattığını o yüzden güvensiz olduğunu söylemişti
Ama ben çok kırıldım
Eşininde yanlış bir hareketini görmedim
Sorun sadece benim bekar olmamdı
Evli olsam bu şekilde düşünmezdi eminim

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
4.018
4.469
Konu sahibi yaşlıların dediklerini çok takmayin.Boyle bir zihniyet var maalesef.

O değil de iki tane bekar yakın arkadaşım var ikisi de fıstık gbi kizlar .Hiç aklıma gelmemişti böle birşey 😂😂

Samsonn

Nirvana
Pro Üye
25 Mart 2012
18.107
43.070
Konu başlığı, "Annemm!!" olmalıydı. Sorun anne.

Ben de adamlar ne yapmış diye düşündüm...bir de evli olmayanın da kocası olur mu ki? 🤭 off amaan başlıklar beni benden alıyor bazen KK'da

Mavihayal_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
170
298
Görümcemle altli üstlü yaşadigimiz zamanlarda eşimin bekar arkadaslarindan biri bize aksam yemege gelmisti. Ertesi gün bana etmedigi laf kalmadi, bekar adamin ne isi varmis bizde. Bende dedim kardeşinle ben uygun gördüysek gelebilir. Isterse eşim yokkende çayimi kahvemi içmeye gelebilir. Ben önce kendime güveniyorum, sonra da arkadas secimini cok iyi yapan eşime. Bu kadar basit.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.279
156.008
49
Gezmene bir sey demiyorum, evlerine gitme diyor :KK43:
Biz çevrenin kendi arasında yaptığı dedikodulara, evli ve bekar kadınlara biçtiği rollere, elalemin psikolojik baskısına önem veren bir milletiz.
Yalnızca eski nesiller değil, yeni nesilin bir kısmı da bekar arkadaşlarla ilişkiyi kesmek istiyor, kocasının bekar arkadaşları, kendi bekar arkadaşları, kadının iş veya sosyal arkadaşlık dışında hiçbir duygusal bağı olmayan erkeklerle arkadaşlığı olamaz düşüncesindeler çünkü çevre onlara bunu empoze ediyor.
Bekar bir kadın evli arkadaşının evine gidemez, giderse laf söz olur, erkek hmmm bu bekar hem de boşanmış der yan gözle bakar, bekar kadın da adama yan gözle bakar düşünce bu.

İnsan doğru arkadaşlar seçer, doğru insanlarla dost olursa, ev veya bir mekan veya gezme fark etmez aynı ortamda bulunduğunuz kişiler karakter sahibi insanlarsa hiçbir şey olmaz.

Bu sebeple lütfen hayatınızı bildiğiniz gibi yaşamaktan vazgeçmeyin, sizin iyiliğinizi düşünerek söylediği muhakkak ama yanlış bir düşünce, anneniz dahi olsa kimseye hayatınızla ilgili taviz vermeyin.

Son düzenleme:

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.077
6.611
Herkese merhaba, bes sene önce esimden bosandim, yurtdisinda yalniz yasiyorum. Farkli milletlerden cok yakin arkadaslarim var. Dün bir arkadasin evine gittim, kendisi evli o sirada annemlerle yazisiyordum, nerdesin yazdilar Ben de bir arkadasimdayim yazdim, sonra ki yazisma su sekilde
-kimmis bu arkadas?
-Adi ..., tanimazsiniz
-Evli mi?
-Evet evli
Daha sonra mesaj gelmedi.
Biraz önce annem telefonla aradi, seni bir konu da uyaricam evli arkadaslarinin evine gitme, sen iyi niyetlisinin ama kocalarinin ne niyette olacagi belli olmaz dedi. O kadar sinirlendim ki, kan beynime sicradi, kocaman insanim ona Ben karar veriym birakin da dedim. Yok gidemezsin, öyle sey olmaz diyorlar. Burda ne var ki? Ben mi yanlis düsünüyorum:KK43:
Ya ben bir zarar geleceğini düşünmüyorum. Zaten hayat tecrübesi kazanmış bir insansınız. Size karşı kötü dusunucek birini hemen anlarsınız hareketlerinden falan . Evet kötü gözle çok bakan insan var. Allah sizi onlarla karsilastirmasin. Rabbim korusun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 19 gün geçti.