evli biriyle iliski

Birde anlayamadığım şu var biz karı koca beraber çalıştığımız halde zor yetişirdik masraflara bu nasıl zenginlik kaç tane kadınla ilişki. Birde anlayamadığım genelde karıları kötü adamlar ruhsal bunalımda hepsi iyilik meleği bu adamların hayatında hayat kurtarıcı olmuşlar yazıkki ne yazık.

Aynı şey katmerli başına gelecek. Dua et tövbe et kadınla helalleş. Ayrıca o kadında kötü degil demişsin o kadından sanane. O kötüde olsa onun yuvasına çöreklenen sensin. Ha bu arada sevgilin varya yalancı davarın biri
ben çok pişmanım keske helâlık istemeye yüzüm olsa stelik kadının var olan huzurunu bozmuş olmaktan başka bir işe yaramaz daha büyük enkaza neden olur cok pişmanım ama

Birde anlayamadığım şu var biz karı koca beraber çalıştığımız halde zor yetişirdik masraflara bu nasıl zenginlik kaç tane kadınla ilişki. Birde anlayamadığım genelde karıları kötü adamlar ruhsal bunalımda hepsi iyilik meleği bu adamların hayatında hayat kurtarıcı olmuşlar yazıkki ne yazık.
ben asla parasını yemedim su dahi istemedim ben hediye aldim o bana yeri geldi alması alsada cok ufak tefek şeylerdi

Gerçekten yazıklar olsun evlilerle beraber olanlara
Başka adam mı kalmadı kendinizi o kadının yerine koyun kimbilir ne hayallerle evlendi sizin yüzünüzden hayatı boyunca unutamayacağı şeyler yaşıyor. Kalbinizde zerre kadar merhamet olsa insanlık olsa acırsınız insan insana bunu yapmaz. Gerçekten kadına eşine üzüldüm.

ben çok büyük hatalar yaptım kendim rahatsızlığım vardi sonra erkek arkadaşım oldu bana iyi gelir derken beni maddi yönden sömürmeye başladığını farekttim küfürler hakaretler vs.sonra birini tanıdım ama adam cok iyiydi sonra bir baktım evliymiş benim vicdanım cok sızladı cok pişman oldum hatta seni seviyorsa esin biz ayrılalım dedim defalarca ayrıldık defalarca o beni bıraktı bende onu konuştuğumuz süre zarfında hep vicdan azabı çektim asla parasını yemedim hatta bir yere otururduk o çalıştığı halde o parayı ben öderdim.ben hediye alırdım o pek almazdı bile bunlar benim için sorun degil kaç defa tovbe ettim bilmiyorum Allaha yalvardım tövbemi kabul et diye asla dedim sonra tekrar barıştım sonra burda paylaşım yaptım herkes neler neler dedi haklilardida belki bende bu şekilde olmayacağını anlayıp kesin dille sordum sevmiyorsan biter oyoe ilişki yaşamak daha onurluca dedim. iste bana gerekçeler sunup yazmis sen beni affedersin ama bu dunya da kavuşamayacağız galiba diye ben o kadar inanmistim ki biz zaten pek anlaşamıyoruz ayrılacağım vs demisti o beni sevmiyor demisti. yazdiktan sonra bulusuruz dedi. bende tamamen bitirdiğimi gordun diye engel attim her şeyi sildim artik takip etmediğimi bilsin diye beni yargılamayın ben zaten çok büyük pişmanlık içindeyim. tek isteğim sadece bir daha ona donmeyecegimi bilsin onun için uzulmedigimi bildim istiyorum başka bir isteğim yok benim. bu zaten geri bana döner affeder düşüncesi olsun istemiyorum artık tamamen bitti sizden isteğim bana akik vermeniz iyi yapmış miyim başka bu şekilde bilmesi için bir şey yapmam gerek mi ?
Olmicak duaya Amin demeyin ,vaktinizi boşa harcamayın hiçbir erkek boşanıp sevgilisiyle kolay kolay evlenmez.önünüze bakın yeni biriyle tanışmaya çalışın

X