Evli erkek evli kadın

Suhandan2005

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
9
-23
38
Merhaba hanımlar kendimi iyi hissedebilmek için fikirlerinize ihtiyacım var. Ben 30'lu yaşlarında çalışan evli ve bir çocuğu olan biriyim. Üniversite döneminde iki ilişkim olmuştu. İlki kısa sürdü kendisi beni terketti ama ben süreci çok zor atlattım. Bitkisel hayatta gibi yaşadım birkaç yıl. İkinci ile ise evlilik yoluna girdik ama sorumluluk alamadığı için olmadı ayrıldık.
Süreç içerisinde farklı zamanlarda ben ikisi ile de iletişine geçmeye çalıştım bana evlendiklerini ve rahatsız etmememi söylediler. Sonra ikisi ile de tek bir iletişimim olmadı yoluma baktım, evlendim bende.
Aradan neredeyse on yıl geçti. evlilikten döndüğüm kişi sürekli sosyal medyadan mesajlar göndermeye beni unatamadığını görüşmek istediğini yazmaya başladı. Ben cevap vermedim. Son bir aydır da ilk erkek arkadasım takip isteği göndermeye basladı birkaç kez. İkisi de evli çocuklu insanlar. Özellikle profilimi arayıp bulmaları lazım ortak arkadasımız yok çünkü. Bana o kadar acılar yaşatıp bunca yıl sonra ne yapmaya çalışıyorlar sizce.

Not: Yol gösterici cevap yazan arkadaslarıma tesekkür ederim öncelikle. Diğer arkadaşlar içinse insanlar nasıl küçükken aileleri tarafından sevilmemenin izlerini hayatları boyunca taşıyorlarsa karsı cins tarafından sevilmemişlik hissini taşımaları da gayet insancıl bence. Bu insanı kötü ya da kalitesiz bir kadın yapmıyor. Ben sadece bu davranışları beni zamanında sevdiklerini düşündükleri için mi yoksa art niyetli bir düşüncede oldukları için mi onu size danışmak istemiştim. Eğer sevdikleri içinse bu egomu tamir edip yaralarımı sarmamı sağlayacaktı. Farklı düşünceler içinde olsam 10 yıl beklemezdim heralde. Sonuçta erkek nesli tükenen zor bulunan bir varlık değil her türlü yapardım yani.

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar kendimi iyi hissedebilmek için fikirlerinize ihtiyacım var. Ben 30'lu yaşlarında çalışan evli ve bir çocuğu olan biriyim. Üniversite döneminde iki ilişkim olmuştu. İlki kısa sürdü kendisi beni terketti ama ben süreci çok zor atlattım. Bitkisel hayatta gibi yaşadım birkaç yıl. İkinci ile ise evlilik yoluna girdik ama sorumluluk alamadığı için olmadı ayrıldık.
Süreç içerisinde farklı zamanlarda ben ikisi ile de iletişine geçmeye çalıştım bana evlendiklerini ve rahatsız etmememi söylediler. Sonra ikisi ile de tek bir iletişimim olmadı yoluma baktım, evlendim bende.
Aradan neredeyse on yıl geçti. evlilikten döndüğüm kişi sürekli sosyal medyadan mesajlar göndermeye beni unatamadığını görüşmek istediğini yazmaya başladı. Ben cevap vermedim. Son bir aydır da ilk erkek arkadasım takip isteği göndermeye basladı birkaç kez. İkisi de evli çocuklu insanlar. Özellikle profilimi arayıp bulmaları lazım ortak arkadasımız yok çünkü. Bana o kadar acılar yaşatıp bunca yıl sonra niye aklımı karıştırmaya uğrasıyorlar sizce.
Evde oturmaktan sıkılmışlardır 👍🏻

Aklının karışması için bi neden yok ki engelle gitsin sen bekarken nerdelermiş şu an amaçlarının düzgün olmadığı eşlerinden sıkıldıkları için farklı insanlara yöneldiklerini düşünüyorum bi tek sana yazmıyolardır yani iğrenç insanlar 😳 zamanında unutamaz bu kız imajı çizdiğin için yazsam hemen gelir diye düşünmeleri çok muhtemel 😐

Aradan neredeyse on yıl geçti. evlilikten döndüğüm kişi sürekli sosyal medyadan mesajlar göndermeye beni unatamadığını görüşmek istediğini yazmaya başladı. Ben cevap vermedim. Son bir aydır da ilk erkek arkadasım takip isteği göndermeye basladı birkaç kez. İkisi de evli çocuklu insanlar. Özellikle profilimi arayıp bulmaları lazım ortak arkadasımız yok çünkü. Bana o kadar acılar yaşatıp bunca yıl sonra niye aklımı karıştırmaya uğrasıyorlar sizce.
Engelı bas bence.Erkekler çok sever boşe seylerı .Bı yoklamıslar sızı .Kendınızı kullandırtmayın.Kufuru yaxıp engelı basın

X