Evli erkeklerde cinsel soğukluk

kadnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
4
0
31
6 yıllık evliyim evlendikten 2 yıl sonra eşimde bana karşı cinsel soğukluk başladı. Ürolojik hiç bir sıkıntımız yok ve çok çok iyi anlaşıyoruz hiç bir kavgamız yok . Tek sıkıntımız cinsel soğukluk boşanma noktasına geldik. Psikoloğa gittik ama çare bulamadık. Bu sorunu yaşayıp daha sonra düzelenler var mı ?

öyle bir sorunu yok bana karşı bir isteksizlik var şehvetin yerini Şefkat aldı

Evlilikte güven, sadakat kadar cinsel hayatta çok önemli, açık açık söylemiş işiniz zor bilemedim ki.
Özel bir hazırlık yaptığınızda da mı aynı isteksizlik var?
Malesef ne yapsam beni istemiyor zorlayarak bişeyler oluyor. ilk iki yıl herşey yolundaydı

6 yıllık evliyim evlendikten 2 yıl sonra eşimde bana karşı cinsel soğukluk başladı. Ürolojik hiç bir sıkıntımız yok ve çok çok iyi anlaşıyoruz hiç bir kavgamız yok . Tek sıkıntımız cinsel soğukluk boşanma noktasına geldik. Psikoloğa gittik ama çare bulamadık. Bu sorunu yaşayıp daha sonra düzelenler var mı ?
Ben bu konunun kurgu olduğunu düşünüyorum, ne yalan söyleyeyim. O kadar eminim ki hatta sizin kadın olmadığınızdan, gayet kırıcı da konuşabilirim. Konunun saçma olduğu çok belli, neden mi? Seni cinsel olarak arzulamayan bir erkek seni sevmiyordur net. Boşanmaya bahane arıyordur, bir kadın bunu çok net anlayabilir. Burda gelmişsiniz hiç bir kavgamız yok, zorlayarak cinsellik yaşıyoruz. Siz onu benim külahıma anlatın. Bir kadının suratına kendini cinsel olarak arzulamadığını açık açık çarpacak kocası da, o da buraya gelecek hiç bir sıkıntımız yok, çare arıyorum diyecek. Düpedüz burda size şöyle yap, böyle et diye kurgular dizilsin, sizin de hayal dünyanız şenlensin değil mi? Mahmut abi vakasısınız net!

Ben bu konunun kurgu olduğunu düşünüyorum, ne yalan söyleyeyim. O kadar eminim ki hatta sizin kadın olmadığınızdan, gayet kırıcı da konuşabilirim. Konunun saçma olduğu çok belli, neden mi? Seni cinsel olarak arzulamayan bir erkek seni sevmiyordur net. Boşanmaya bahane arıyordur, bir kadın bunu çok net anlayabilir. Burda gelmişsiniz hiç bir kavgamız yok, zorlayarak cinsellik yaşıyoruz. Siz onu benim külahıma anlatın. Bir kadının suratına kendini cinsel olarak arzulamadığını açık açık çarpacak kocası da, o da buraya gelecek hiç bir sıkıntımız yok, çare arıyorum diyecek. Düpedüz burda size şöyle yap, böyle et diye kurgular dizilsin, sizin de hayal dünyanız şenlensin değil mi? Mahmut abi vakasısınız net!
nicki kadin ya:KK53:

Kocam bana seni kadın olarak cazip bulamıyorum derse sanırım boşanırım. Çünkü arkasında cinsel isteğini doyuran biri olmalı diye düşünürüm.

Psikoloğa gittiğinize göre fahişe madonna kompleksi olmadığı ortaya çıkmış olmalı, bu durumda başka açıklama bulamam.

Bitkisel macun yemesini tavsiye edebilirsin

Aynı sorun benim eşimde var. Seviyor beni sma arzulamiyormus. Ne yapicam bilmem.

Anne olduktan sonra mı öyle oldunuz benim eşimde de doğumdan sonra olmuştu 1 yıl kadar😱ama sonra düzeldi nasıl olduysa inşallah sizinki de düzelir
Canım ben 20 yıllık evliyim. Çocuğum 16 yaşında. Anne olduktan sonra değil yani. Son 2 yıldır böyle:KK43:

X