evli kadınların vurkaç taktiği

karpuj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2012
69
5
Bu zamana kadar hep kocamı kıskandım üzüldüm ağladım.Yine bir araştırma sırasında aklıma geldi kaçan kovalanırmı diye yazdım forumda birşeyler okudum.Herkes etkili bir yöntem olduğunu söylediğinden uygulamaya geçtim.
Ne diyim eşimi çok kıskanıyordum (halada kıskanıyorum orası ayrı:)) İnternette oyun oynamalarına telefon kurcalamalarına karışıp söyllenmez oldum.Yani kısaca ben kovaladıkça ilgilendikçe kaçardı benim kıskanmam ona sürekli bir güven verdi bu 5 yıllık evliliğimiz boyunca hep böyle devam etti.Ama kendime söz verdim artık kovalamıcam yeter diye.Yavaş yavaş tattik geliştirmeye çalışıyorum.Baskı yapmayarak biraz rahat bırakarak.:KK3:
Baktımki böyle gayet iyi hatta kendi ilgilenmeye başladı eve 10 dk geç gelsem sorgulamaya başladı.Markete gidiyorum neden gittin beraber gideriz bu kadar geç kalma falan demeye başladı.Sizinde böyle deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen eski ilgisiz adam dönsün istemiyorum.

yok çünkü ben hep rahattım. hiç kasmadım ki.
ya eşimi neden kıskanayım ya. sonsuz güveniyorum velev ki bir hatasını gördüm basar tekmeyi gönderirirm. 3 günlük ömrümü nerde ne yapıyo diye düşünerek geçiremem. ha zaten güvenmiyorsam evli kalmanın da bir mantığı yok ki.
ama ondan mı bilmem benim ki benim dizimin dibinden ayrılmaz. :KK53:
taktiğim yok özgüvenim var.

Son düzenleme:
Belki özgüvenim mi yok kaybetme korkum mu var bilmiyorum ama hep kıskandım hepte belli ettim.Bundan aşırı mutluluk duyan kocam sağolsun hiç güven vermedi.Bu vurkaç tattiği sanırım biraz işe yaradı.Bilmem de evlilğim boyu hep kovaladım ben kaçan hiç olmadım baktım oluyor devam etmeye karar verdim.:KK52:

Ne bileyim sanırım bizim bu tattiğe ihtiyacımız var.Eşim beni kıskandırmaktan çok hoşlanıyor ama ben usandım artık...:KK43:

Bu zamana kadar hep kocamı kıskandım üzüldüm ağladım.Yine bir araştırma sırasında aklıma geldi kaçan kovalanırmı diye yazdım forumda birşeyler okudum.Herkes etkili bir yöntem olduğunu söylediğinden uygulamaya geçtim.
Ne diyim eşimi çok kıskanıyordum (halada kıskanıyorum orası ayrı:)) İnternette oyun oynamalarına telefon kurcalamalarına karışıp söyllenmez oldum.Yani kısaca ben kovaladıkça ilgilendikçe kaçardı benim kıskanmam ona sürekli bir güven verdi bu 5 yıllık evliliğimiz boyunca hep böyle devam etti.Ama kendime söz verdim artık kovalamıcam yeter diye.Yavaş yavaş tattik geliştirmeye çalışıyorum.Baskı yapmayarak biraz rahat bırakarak.:KK3:
Baktımki böyle gayet iyi hatta kendi ilgilenmeye başladı eve 10 dk geç gelsem sorgulamaya başladı.Markete gidiyorum neden gittin beraber gideriz bu kadar geç kalma falan demeye başladı.Sizinde böyle deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen eski ilgisiz adam dönsün istemiyorum.

bende şuna inanıyorum akşam yataktan kaç her istediğinde olmasın onuda seviyolar
aslında sevmıyolarda daha bi kıymetlı oluyon
flört fantazisi gibi hala elde etmeye çalışıyomuş gibi :KK17::KK17::KK17::KK17:

ya eşimi neden kıskanayım ya. sonsuz güveniyorum velev ki bir hatasını gördüm basar tekmeyi gönderirirm. 3 günlük ömrümü nerde ne yapıyo diye düşünerek geçiremem. ha zaten güvenmiyorsam evli kalmanın da bir mantığı yok ki.

Yani demekki senin gibi yapmam lazım.Gerçekten 3 günlük ömrümü boş şeyler harcayıp kıskanıp kurup duruyorum.Yapmamalıyım evet.:KK20:

o işler söylendiği kadar kolay olmuyo büyük konuşmayın derim:KK14:

bende şuna inanıyorum akşam yataktan kaç her istediğinde olmasın onuda seviyolar
aslında sevmıyolarda daha bi kıymetlı oluyon
flört fantazisi gibi hala elde etmeye çalışıyomuş gibi :KK17::KK17::KK17::KK17:

Ne bileyim hiç kullanmak istemiyorum o taktiği.Belki günah olduğundan belki ona kıyamadığımdan ne zaman istese töbe töbe:))

o işler söylendiği kadar kolay olmuyo büyük konuşmayın derim:KK14:

6 yıl uzaktan flört ettik daha bir gün nerdesin diye sormadım :))
6 yıllık da evliyim. ve şimdi yurt dışında hiç üzmem kendimi bişey yapar mı eder mi diye.
yapan kendine eder arkadaşım. ben yaparsam ben kaybederim o yaparsa o kaybeder. artarım k.çına tekmeyi.

Öyle kı...na tekme atmak kolaymı ayyy.bi kızım var diğerine hamileyim.Kolay değil ama senin gibi olmak isterdim bayılıyorum kıskanmayan kadınlara...Ezikmiyim ben neyim.:KK50:

Ne bileyim hiç kullanmak istemiyorum o taktiği.Belki günah olduğundan belki ona kıyamadığımdan ne zaman istese töbe töbe:))

evet günah biliyom ama..
ya bılmıyorum helalliğini alırsak belki bişey olmaz
:26:

6 yıl uzaktan flört ettik daha bir gün nerdesin diye sormadım :))
6 yıllık da evliyim. ve şimdi yurt dışında hiç üzmem kendimi bişey yapar mı eder mi diye.
yapan kendine eder arkadaşım. ben yaparsam ben kaybederim o yaparsa o kaybeder. artarım k.çına tekmeyi.

Ne güzel yazmışsın. .resmen bana tercüman oldun. .benimde eşim yurtdışında. .ve cok rahatım. .millet nasıl bukadar rahatsız, niye gönderdim, orada tek başına ohoo daha neler neler. ..yapan burdada yapar kardeşim. .dediğin gibi kendine yapar..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öyle kı...na tekme atmak kolaymı ayyy.bi kızım var diğerine hamileyim.Kolay değil ama senin gibi olmak isterdim bayılıyorum kıskanmayan kadınlara...Ezikmiyim ben neyim.:KK50:

benim de bir oğlum var allah bağışlasın hepimizinkini...
ama dediğimi yaparım. o da bilir ve ondan mı bilmem ödü kopar beni kaybetmekten. yalnız benim ki taktik değil.
karşımdakine güven+ kendime saygı +hayatın böyle şeyleri dert etmeyecek kadar kısa ve güzel olduğunun bilincinde olmam
dediğim gibi bişey olmadan daha olacak diye üzülmek nıye. olunca düşünürsün güzel arkadaşım...
kıskançlık kötü bir huy hem seni hem karşındakini kemiriri durur.

Arkadaşlarım arasında hep güzel bulunurum.Güzel giyinmeye çalışırım.Eşimle karşılaştırırlar hatta yanında yaşlı bile gözüküyo derler.Kocacım hafif alnı açıkta.:KK1:Güzel karıyım ama çok kuruyorum galiba kafamda.

Eziklikle ne alakası var yahu..
Senin de yapın bu arkadaşım.
Bak minik bir örnek vereyim sana..
Tv de güzel bir kadın çıktı diyelim ve eşin seni kıskandırmak için birşeyler söylüyor yada sadece bakıyor.
Sen "evet aşkım çok hoş hatun vs.." dediğin anda adam dumura uğrar.:KK53:
Sen yine içinden kıskançlığını yaşa ama SAKIN belli etme arkadaşım.:KK34:

ben bu taktiği çogu kez sevgilime denemişimdir işe de yarıyo açıkcası ben ilgiyi alakayı kesinse neden ilgilenmiyorum diye panik oluyodu bi süre sonra gelip bişey mi yaptım diye soruyodu bende yoo sana öyle gelmiş diye dahada ilgiyi kesiyordum artık tam isyan dercesine gelince ilgilenmeye başlıyordum sonra biraz daha öyle devam edince yine kaçmaya devam :)) çok işe yarıyo bence ama yazık ya üzülüyo insan yinde zor dayanıyorsun sevdiğin insana bu taktiği yapmak çok zorrrrr :KK16:

Belki özgüvenim mi yok kaybetme korkum mu var bilmiyorum ama hep kıskandım hepte belli ettim.Bundan aşırı mutluluk duyan kocam sağolsun hiç güven vermedi.Bu vurkaç tattiği sanırım biraz işe yaradı.Bilmem de evlilğim boyu hep kovaladım ben kaçan hiç olmadım baktım oluyor devam etmeye karar verdim.:KK52:

Arkadaşım kendi kıymetini bil. Nasıl sen sevdiğin biriyle olduğun için şanslıysa o da senin gibi bir kadınla evli olduğu için çok şanslı.

Ama bir birey olarak sağlam duramayınca insan, dozunda "kendi kendime de yetebilirim" mesajını vermeyince kıymeti olmuyor, kolay elde edilmiş oluyor malesef. Tabii ki eşine güven, aman nasıl senin eşini kaybetme gibi bir korkun varsa, onun da aynı korkuya sahip olması lazım, sana eşit değeri vermesi şart.

Ama malesef türk kadınlıları eşlerini fazla pohpohladığında, hepsi kendini nimetten sanıyor. Kadına büyük lütuf bizim erkekeklerimiz. Pehhh :KK6:
.

X