Yatak Odası Dekorasyonu Evlilik paketi + beyaz eşya tecrübeliler bakabilir mi

rebekah mikaelson

Queen
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
215
102
Selam kızlar evlilik düğün paketlerinde hangi markayı önerirsiniz. Modalife da güzel evlilik düğün paketleri var ama kalitesi nasıl güvenilir mi emin olamadım. Tecrübelerini yazarsanız sevinirim. Beyaz eşya için de belirtin lütfen 🥰🥰

Selam kızlar evlilik düğün paketlerinde hangi markayı önerirsiniz. Modalife da güzel evlilik düğün paketleri var ama kalitesi nasıl güvenilir mi emin olamadım. Tecrübelerini yazarsanız sevinirim. Beyaz eşya için de belirtin lütfen 🥰🥰
Beyaz eşyada bosh kesinlikle çok güzel. Bulaşık makinam 4programlı çok güzel temizliyor çok programlı almaya gerek yok kullanılmıyor hiç aklıkda bulunsun😊 modalife nasıl hiç bir fikrim yok ama bence evlilik paketi diye gösterdikleri ürünler hep geçmiş yıllarda ellerinde kalan takımları koyuyorlar diye biliyorum ben 🤷🏻‍♀️ Ben bütün evimi ikeadan almıştım hem kalite açısından güzel hemde çok kullanışlılar🙏🏻

Çok kalitesiz oluyor ev
lilik paketleri. Bellona dan aldık çok memnunum. Beyaz eşyayı kaliteli al derim. Buzdolabını büyük al.

Beyaz eşyada bosh kesinlikle çok güzel. Bulaşık makinam 4programlı çok güzel temizliyor çok programlı almaya gerek yok kullanılmıyor hiç aklıkda bulunsun😊 modalife nasıl hiç bir fikrim yok ama bence evlilik paketi diye gösterdikleri ürünler hep geçmiş yıllarda ellerinde kalan takımları koyuyorlar diye biliyorum ben 🤷🏻‍♀️ Ben bütün evimi ikeadan almıştım hem kalite açısından güzel hemde çok kullanışlılar🙏🏻
İkeadan memnun olan da var olmayan da ondan kararsız kalıyorum. Teşekkür ederim 🤗🤗

İkeadan memnun olan da var olmayan da ondan kararsız kalıyorum. Teşekkür ederim 🤗🤗
Bir kaç ürünü dışında çok memnunum bende. Mesela koltuk takımının komple kılıfı çıkıyor yıkanıyor ayrı renkte kılıfları var canım sıkıldıkca rengini değiştiriyorum bu çok güzel bişey yeni ev kuran bütün arkadaşlarıma aldırdım herkes bana şükrediyor :) bir ay öncede anneme aldık çok mutlu üstüne çay dökülmüş direk kılıfı çıkardım yıkadım diyor ☺️

İkeadan neden alıyorsun? Parasını siz mi ödeyeceksiniz. Valla olmasını gereken neyse onu yaptır . Kasımda aynı çeyiz parasını veriyor erkek de. Ayrıca kimse Allah razı olsun demiyor. Hatta az bile alsın başına kakacaklar. Ben eşya konusunda mutlu olan görmedim. Bide arkadaşların evini görünce üzülme pişman olma

Bir kaç ürünü dışında çok memnunum bende. Mesela koltuk takımının komple kılıfı çıkıyor yıkanıyor ayrı renkte kılıfları var canım sıkıldıkca rengini değiştiriyorum bu çok güzel bişey yeni ev kuran bütün arkadaşlarıma aldırdım herkes bana şükrediyor :) bir ay öncede anneme aldık çok mutlu üstüne çay dökülmüş direk kılıfı çıkardım yıkadım diyor ☺
Bayıldım cok güzelmiş cidden 🤗🤗ne kadara almıstınız acaba.. Birde adı ne diye geçiyor yada resmini atabilir misiniz mümkünse tabi

Başlığa istinaden girip modalife yazacaktım. Ben 2018 Mayıs ayımda 10.000 e aldık paketi. Şimdi de en fazla 500-1000 zam gelmiş şık duruyor bir de herkes gelip gidip eşyaları yalama etmeyecekse rahat koltuklar 6-7 yıl gider. Diğerleri zaten yıllarca.

Bir kaç ürünü dışında çok memnunum bende. Mesela koltuk takımının komple kılıfı çıkıyor yıkanıyor ayrı renkte kılıfları var canım sıkıldıkca rengini değiştiriyorum bu çok güzel bişey yeni ev kuran bütün arkadaşlarıma aldırdım herkes bana şükrediyor :) bir ay öncede anneme aldık çok mutlu üstüne çay dökülmüş direk kılıfı çıkardım yıkadım diyor ☺
Canım bu hangisi link atar mısın bizim koltuklar miladını doldurunca alırım 😊

Beyaz eşyalarım Arçelik, fırınım ocağım bosch. Memnunum şimdilik. Mobilyalarımı set halinde almadım, farklı yerlerden aldım. Düğün paketleri pek güven vermiyor nedense. 🤷🏻‍♀️

nasıl bir dekorasyon zevkiniz olduğuna göre öneriler değişir bence.
bana ikea çok mantıklı geliyor, çünkü ekleme çıkarma yapmak, dolaplarını istediğin gibi tasarlamak mümkün. ama biraz daha spor kalıyor tarz olarak bence. benim gibi klasik değil smartcasual kafasında biriyseniz ikea da güzel şeyler bulabilirsiniz.
ama yok oymalı kakmalı olsun derseniz klasik mobilyacılara yönlenmelisiniz.
beyaz eşyada ben param yetse miele alırım ömürlük olsun, lakin bir buzdolabı 9000 tl :/

siemens, bosch iyidir. kısaca alman markasından şaşmayın. arçelik eski kalitesinde değil. o çocukluk dönemlerimizin markasıydı.

nasıl bir dekorasyon zevkiniz olduğuna göre öneriler değişir bence.
bana ikea çok mantıklı geliyor, çünkü ekleme çıkarma yapmak, dolaplarını istediğin gibi tasarlamak mümkün. ama biraz daha spor kalıyor tarz olarak bence. benim gibi klasik değil smartcasual kafasında biriyseniz ikea da güzel şeyler bulabilirsiniz.
ama yok oymalı kakmalı olsun derseniz klasik mobilyacılara yönlenmelisiniz.
beyaz eşyada ben param yetse miele alırım ömürlük olsun, lakin bir buzdolabı 9000 tl :/

siemens, bosch iyidir. kısaca alman markasından şaşmayın. arçelik eski kalitesinde değil. o çocukluk dönemlerimizin markasıydı.
Miele ilkkez duydum 🥺buzdolabına bende o kadar veremem. Teşekkürler

Bu modelin adı kıvık 4renk kılıf var bende antrasit koyu kahve birde kırmızı ve inanılmaz rahat süngerleri Ben 4önce çok ucuz bir fiyata almıştım 1üçlü 1ikili koltuk 2bin liraydı anneme yeni aldık 4.500e ikeadaki bütün koltukların kılıfı çıkıyor diye biliyorum ben bir araştırın çok memnun kalırsınız kesinlikle her sene kılıf alırsınız yeni koltuk almış gibi olursunuz ☺️☺️
23B2DFFD-FD11-43C8-BAB5-756DD1B8F9CA.jpeg

X