Yatak Odası Dekorasyonu Evlilik paketi + beyaz eşya tecrübeliler bakabilir mi

Çok güzel çok sevdim cidden cok büyük de kolaylıkmış 🤗🤗bayıldım
Tavsiye ederim araştırın pişman olmazsınız ☺️☺️ Birde bu model var bütçeniz varsa bunada bakın çok istiyorum almayı o zaman o kadar paramız yoktu alamadık 🙈 ama koltuklarımın başına bişi gelirse alacağım şey bu 😂
0273C42E-10E9-4521-8B9E-98BAACF65DEC.png

Tavsiye ederim araştırın pişman olmazsınız ☺☺ Birde bu model var bütçeniz varsa bunada bakın çok istiyorum almayı o zaman o kadar paramız yoktu alamadık 🙈 ama koltuklarımın başına bişi gelirse alacağım şey bu 😂Eki Görüntüle 2696056
Bu da çok güzel, bu tarz yine paket şeklinde ikeadan bulabilir miyiz bilmiyorum bakacağız. Bende çok fazla alamam bütçeyi 🥺

Evlilik paketi almayın bence, içinde mutlaka az satılan ürünlerden koyup paket içinde satıyorlar.
Buzdolabını büyük alın.
Bulaşık makinesi 4 program yeterli.
Çamaşır makinesi 8-9 kilogram olursa uzun yıllar değiştirmeye gerek kalmaz.
Fırının markası önemli performans açısından, yani şekline ve fiyatına aldanıp bir fırın alanlar genelde kısa süre içinde değiştirmeye çalışıyorlar.
Beyaz eşyaların sessiz çalışmasına dikkat edin bazı markalar çok gürültülü çalışıyor.

Bu modelin adı kıvık 4renk kılıf var bende antrasit koyu kahve birde kırmızı ve inanılmaz rahat süngerleri Ben 4önce çok ucuz bir fiyata almıştım 1üçlü 1ikili koltuk 2bin liraydı anneme yeni aldık 4.500e ikeadaki bütün koltukların kılıfı çıkıyor diye biliyorum ben bir araştırın çok memnun kalırsınız kesinlikle her sene kılıf alırsınız yeni koltuk almış gibi olursunuz ☺️☺️Eki Görüntüle 2696047
Zevkiniz gerçekten çok hoş, kılıflı olması çok büyük kolaylık. Ancak ben altı yüksek olan modelleri istiyorum. Gösterdiğiniz söderhamn modelini çok beğeniyorum ancak biraz araştırdıktan sonra minderleri çökme yapıyor, uzun kullanılmaz yorumları okudum. Çevrenizde kullanan ve memnun olan var mı?

Zevkiniz gerçekten çok hoş, kılıflı olması çok büyük kolaylık. Ancak ben altı yüksek olan modelleri istiyorum. Gösterdiğiniz söderhamn modelini çok beğeniyorum ancak biraz araştırdıktan sonra minderleri çökme yapıyor, uzun kullanılmaz yorumları okudum. Çevrenizde kullanan ve memnun olan var mı?
Yakın bir arkadaşım 2yıldır kullanıyor çokta memnun aslında. Bende hep gidip oturuyorum koltukta ilk alındığı gibi olmuyor tabiki ama çok çökme yapmadı sadece ilk alındığındaki sertlik gitti.

Tost makinesi ve robot süpürge ve normal süpürge ne önerirsiniz acaba
Robot süpürgede xiomi v2 pro kullanıyorum 5 ay oldu çok memnunum bormal süpürgeyi ayda bir kullanıyorum. Bence robot süpürge almayı düşünüyorsanız fantomun dik süpürgeleri var ya ucuz olan onlardan alın çünkü robot süpürgenin çekim gücü silmesi harika 😍😍 tam bir bebek robot süpürge 😍😍😀

Yakın bir arkadaşım 2yıldır kullanıyor çokta memnun aslında. Bende hep gidip oturuyorum koltukta ilk alındığı gibi olmuyor tabiki ama çok çökme yapmadı sadece ilk alındığındaki sertlik gitti.
O sertliğin gitmesi iyi bir şey bile aslında benim için 😊 Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Robot süpürgede xiomi v2 pro kullanıyorum 5 ay oldu çok memnunum bormal süpürgeyi ayda bir kullanıyorum. Bence robot süpürge almayı düşünüyorsanız fantomun dik süpürgeleri var ya ucuz olan onlardan alın çünkü robot süpürgenin çekim gücü silmesi harika 😍😍 tam bir bebek robot süpürge 😍😍😀
Robot süpürgenin ses durumu var mı

X