Evlilik terapisti hakkinda bilgi almak istiyorum

Eylul cgvhh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
39
6
24
Merhaba arkadaşlar bir önceki konumdan anlaşıldığı üzere evliliğim sallantıda. Ama ben evliliğimi kurtarma çabasındayım ve bir çift terapistine gitmek istiyorum. Bu arada izmir cigli de oturuyorum. Buradan bir kaç yeri aradım ama fiyatlar çok uçuk. Buralardan makul fiyatta evlilik terapisti tavsiyeniz var mı ya da devlet bu konuda çiftlere ücretsiz terapi veriyor mu?

Merhaba arkadaşlar bir önceki konumdan anlaşıldığı üzere evliliğim sallantıda. Ama ben evliliğimi kurtarma çabasındayım ve bir çift terapistine gitmek istiyorum. Bu arada izmir cigli de oturuyorum. Buradan bir kaç yeri aradım ama fiyatlar çok uçuk. Buralardan makul fiyatta evlilik terapisti tavsiyeniz var mı ya da devlet bu konuda çiftlere ücretsiz terapi veriyor mu?
Veriyor e devletten alabilirsin.Ben de İzmir de yaşıyorum eşimle ücretsiz danışmanlık aldık.

E devlete gir.Oradan Aile ve sosyal hizmetleri tıkla alt tarafta Aile danışmanlığı var oradan alabilirsin

Online olanlarin yüz yüze olanlardan biraz daha uygun oldugunu duymuştum bende

Bir onceki konunuz nedir bilmiyorum izmirde sosyal hizmetler bolumunden aile terapisi talebinde bulunabilirsiniz ucretsiz destek birimlerinde gorev yapan gonullu meslektaslarimiz mevcut

X