Evlilik yıl dönümü hediyesi almayan eş ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta evlilik yıl dönümümüz ama eşim direkt yüzüme hediye alamayacağını ve istersen bi tatlıcıya gidebileceğini söyledi ben de şu an iki gündür konuşmuyorum. Sizce nasıl davranmalıyım?
Maddi yonden musait degilse alamayabilir, adam acik acik soylemis. Ben olsam canin sagolsun, bir dahakine acisini cikaririm derdim :KK53:

ha bir de siz ona ne aldiniz? Hani evlilik istes bi fiil ya :oops:

Maddi durumu bireysel de kötü olabilir veya sizin tepkinizi ölçüyor olabilir... Bence sakin olun biraz

Maddi yonden musait degilse alamayabilir, adam acik acik soylemis. Ben olsam canin sagolsun, bir dahakine acisini cikaririm derdim :KK53:

ha bir de siz ona ne aldiniz? Hani evlilik istes bi fiil ya :oops:
Aslındda maddi yönden sıkıntısı yok ama çoğu şeyi israf olarak görüyor. İstediiğim hediyenin resmini atmıştım alamam israf günah dedi. Ben de alana kadar konuşmam dediim. O da o zzaman bir şeey almayım sadece tatlıcıya giddellim dedi.
ben de ona kuran hatim ettim. Eşim çok pinpiriikli ne alsam ya beğenmez ya gerek duymaz paara gitti diye de üzülür o yüzzdenn ne zaman hediye alsam hep burnumdan gelmiştir

Aslındda maddi yönden sıkıntısı yok ama çoğu şeyi israf olarak görüyor. İstediiğim hediyenin resmini atmıştım alamam israf günah dedi. Ben de alana kadar konuşmam dediim. O da o zzaman bir şeey almayım sadece tatlıcıya giddellim dedi.
ben de ona kuran hatim ettim. Eşim çok pinpiriikli ne alsam ya beğenmez ya gerek duymaz paara gitti diye de üzülür o yüzzdenn ne zaman hediye alsam hep burnumdan gelmiştir
Hmm cimri yani esiniz baya baya. İsraf dedigine gore siz ne istemistiniz? Mahsuru yoksa onu soyleyin, ona gore yorum yapalim

Ben olsam böyle bir şeye asla takılmam. Ortada iki gün konuşmayacak kadar büyük bir problem göremedim. Tavrınız hoş değil. Bana yapılsa rahatsız olurum.
Aslında ben de takılmayacak biriyim ama eşim son zamanlarda dine yöneldi derinlere iniyor. Bana karşı paara harcamamaya başlaadı günah israf muhabbeti yapıyor

Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta evlilik yıl dönümümüz ama eşim direkt yüzüme hediye alamayacağını ve istersen bi tatlıcıya gidebileceğini söyledi ben de şu an iki gündür konuşmuyorum. Sizce nasıl davranmalıyım?
29u bizimdi almadı almadım çünkü tek bir günü özeleştirmiyoruz sarıldık öpüştük kutlandık mutluyduk zaten her güzel anımızı paylaşıyoruz bence öyle aşırı büyütecek birşey yok ne güzel demiş alamayacağım diye

Hmm cimri yani esiniz baya baya. İsraf dedigine gore siz ne istemistiniz? Mahsuru yoksa onu soyleyin, ona gore yorum yapalim
Aslındda önceden cimri değildi kendiliğinden pırlanta yüzükler setler alan biriydi. Ama son zamanlarda dine yöneldi ve takılarımı bana taktırmıyor. İstediğim hediye de 5 bin tllik bileklik nasılssa takmayacaksın israf diyor ben de evde takarım diyorum ikna olmuyor ( dışarda takı yüzzük kolye taktırmamaya başlaadı erkekklerin görmesi doğru değğilmiş)

Aslındda önceden cimri değildi kendiliğinden pırlanta yüzükler setler alan biriydi. Ama son zamanlarda dine yöneldi ve takılarımı bana taktırmıyor. İstediğim hediye de 5 bin tllik bileklik nasılssa takmayacaksın israf diyor ben de evde takarım diyorum ikna olmuyor ( dışarda takı yüzzük kolye taktırmamaya başlaadı erkekklerin görmesi doğru değğilmiş)
Alyans??

Size ve esinize hayatta basarilar. Hic benim kafalar degil bunlar kusura bakmayin

Böyle bir sebepten ötürü iki gün boyunca benimle konuşmayan bir eşim olsun istemezdim sanırım 😅

Alamayacağını özellikle belirttiğine göre normalde böyle şeylere dikkat eden birisi olduğunu düşündüm ben. Söyleme tarzından da maddi olarak müsait olmadığını çıkardım.

Sarılın birbirinize el ele tutuşun gidin tatlıcınıza 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X