Evlilik yıldönümü için hediye fikirleri

Senin gibi değerli bi varlikla Allah cc ödüllendirmis daha ne alma bosver.. Ben almıyorum o bana alıyor :KK48::KK70::KK70::KK70:. Erkeklere de ne alınır ki ..
Saliişim💋 valla gerçekten erkeğe hediye almak çok zor. Kadına çok kolay. Her türlü takı kabul edilir 😂😂

Canım erkeğe hediye almak genellikle zor oluyor hoşuna giden sevdiği şeylerden yola cikabilirsin almadıkları dan sayiyorum okuduğum kadariyla eşofman takımı ayakkabı arabası varsa onun için aksesuar gümüş erkek bileklik ve oyun konsolu olabilir oyun düşkünü ise bir kaç küçük hediyeyi bir kutu içinde de verebilirsin ben öyle yapmıştım ( sweat tişört ayakkabı vs bir kaç ta küçük hediye koyup kutu ile )

Vakti geçti mi bilmiyorum, bir de evlilik yildönümüne küçük mü olur bilmiyorum ama ben bundan almistim.
90'lar çocuklarının oynadığı oyunlar var içinde yuzlerce. Mario var ilk sirada.🥰 Televizyona da baglaniyor. Esim cok seviyor. Bunun icin olmasa bile baska bir gün hediye edebilirsiniz.

Canım erkeğe hediye almak genellikle zor oluyor hoşuna giden sevdiği şeylerden yola cikabilirsin almadıkları dan sayiyorum okuduğum kadariyla eşofman takımı ayakkabı arabası varsa onun için aksesuar gümüş erkek bileklik ve oyun konsolu olabilir oyun düşkünü ise bir kaç küçük hediyeyi bir kutu içinde de verebilirsin ben öyle yapmıştım ( sweat tişört ayakkabı vs bir kaç ta küçük hediye koyup kutu ile )
Bişey bulamazsam öyle parça parça bi kutu da hazırlayabilirim canım. Olabilir 😊

Vakti geçti mi bilmiyorum, bir de evlilik yildönümüne küçük mü olur bilmiyorum ama ben bundan almistim.
90'lar çocuklarının oynadığı oyunlar var içinde yuzlerce. Mario var ilk sirada.🥰 Televizyona da baglaniyor. Esim cok seviyor. Bunun icin olmasa bile baska bir gün hediye edebilirsiniz.
Geçmedi henüz canım 😊 güzel fikir bu da hoşuma gitti olabilir

Canım ben geçen yıl özel kehribar tesbih almıştım tesbih severse eğer eşin. Bir de taşlı yüzükler olur ya erkekler için ondan almıştım önceki yılda. Şimdi bu yıl ne alsam bende düşünüyorum. Prfüm saat vs. kıyafet tarzı şeyler de almıştım aklıma bir şey gelmiyor benimde

Çok zor erkeğe hediye almak. Tesbih Kullanmaz. Öyle taşlı tuşlu yüzük de takmaz🤭 bi alyansımızı takıyor o kadar.

Selam kızçeler 🌿
Eşimle 2. evlilik yıldönümümüz hediye konusunda bi türlü karar veremiyorum. Bi erkeğe en fazla ne alınabilir ki. Çoğu şeyi de aldım 🥴 fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim🧡
Merhaba ben sevgilime seramik kabartmalı karikatür kupa yaptırmıştım işyerinde masasında duruyormuş herkes sorup duruyor diyordu belki değişik bi fikir olur

Merhaba ben sevgilime seramik kabartmalı karikatür kupa yaptırmıştım işyerinde masasında duruyormuş herkes sorup duruyor diyordu belki değişik bi fikir olur
Doğum gününde değerlendirebilirim bu fikri teşekkür ederim 😊 evlilik yıldönümü için daha farklı bişeyler bakıyorum 🌸

Selam kızçeler 🌿
Eşimle 2. evlilik yıldönümümüz hediye konusunda bi türlü karar veremiyorum. Bi erkeğe en fazla ne alınabilir ki. Çoğu şeyi de aldım 🥴 fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim🧡
Ben alıntı değil de elde yapılmış şeyleri daha değerli buluyorum ilişkilerde ama eğer sevdiği, ihtiyacı olan bir şeyi biliyorsanız o da olur. Veya birlikte bir anı hediye edin. Salonlar açıldı mı bilmiyorum ama sinema, konser, tiyatro, tekne turu, boğaz turu, piknik....

X