Evlilik

Suçlayamadım. Alışkın olmadığımız şeyleri yapamıyoruz. Gurur meselesi yapıyordur diyorum.

Gururu olan insan evi terk eden eşini çat diye boşar.
Ayrıca evi kadın terk ettiği için de nafaka hakkı adam bi boklar yemediyse aldatma gibi nafaka falan avucunu yalar davayı kim açarsa açsın.
Boşamamaya sebep asla gurur olamaz.

siz adama boşan derseniz evlenmek zorunda kalmazsınız. Adama diyeceğiniz şu olacak ben kağıt üzerinde de olsa evli biriyle görüşemem. Eğer bir gün boşanırsan o zaman ara beni. Bakarız. Ama ben sana hiçbir şey için söz veremem. Boşandığın zaman birbirimizi tanırız uyuşursak evleniriz.

Troll nedir, aldatmaca mı? Bu yaşa kadar hiçbir erkekle görüşmedim. Bundan iyisi yok diyorum. Kaygım var biraz.
Bu zamana kadar hiçbir erkekle görüşmediğin icin bundan iyisi yok diyebilirsin. Ama hayat standartları,şartları sana uyan.birisini bulsan çok mutlu olablirsin. Bir kere kadın evi terk etmiş. O yaşa gelmiy mutlu.olan bir kadın evini neden terk etsin. Demek ki adamda bi moklar var.. İyi birisi diyorsun ya nereden biliyorsun. ? Okulda dersine girdiği için mi ? Veya konusurken canım cicim, seni düşünerek konuştuğu için mi ? Ya bunlad bir paravansa ? Ya bunlar seni kandırmak için bir oyunsa. İlkönce adam gibi kadının neden gittiğini öğren.. Çocukları biliyorsa onlara sor.. ki evi terk etmiş 7.yldr diyorsun. Bu.zaten boşanma sebebi bildiğim kadarıyla daöa açsa tet celsede hakim boşar uzatmasınıh, beklemesinin mantığı da yok
. EEEE sen şimdi kalkmş bu adam için iyi birisi mi diyorsun ? Bence otur birazdaha.düşün.. Çünka gidince o psikopat dediğin abiyi bile arama ihtimalin var ablacm..

Bu zamana kadar hiçbir erkekle görüşmediğin icin bundan iyisi yok diyebilirsin. Ama hayat standartları,şartları sana uyan.birisini bulsan çok mutlu olablirsin. Bir kere kadın evi terk etmiş. O yaşa gelmiy mutlu.olan bir kadın evini neden terk etsin. Demek ki adamda bi moklar var.. İyi birisi diyorsun ya nereden biliyorsun. ? Okulda dersine girdiği için mi ? Veya konusurken canım cicim, seni düşünerek konuştuğu için mi ? Ya bunlad bir paravansa ? Ya bunlar seni kandırmak için bir oyunsa. İlkönce adam gibi kadının neden gittiğini öğren.. Çocukları biliyorsa onlara sor.. ki evi terk etmiş 7.yldr diyorsun. Bu.zaten boşanma sebebi bildiğim kadarıyla daöa açsa tet celsede hakim boşar uzatmasınıh, beklemesinin mantığı da yok
. EEEE sen şimdi kalkmş bu adam için iyi birisi mi diyorsun ? Bence otur birazdaha.düşün.. Çünka gidince o psikopat dediğin abiyi bile arama ihtimalin var ablacm..
Çalışmak istediğini

daha boşanmadan kendinden 15 yaş küçük biriyle takılan adam bana pek sağlam papuç gelmedi.

Evden hiden esine bak sen gittin ben çıtırlarla takılòyorum mesajı vermek icin bile sizinle olabilir. kesin değil ama ihtimal tabiki.

yasınız kac? tamamen boşanmış olsa bile 15 yaş büyük adam benim içime sinmezdim tabi karar sizin.

Mesajınıza cevap veremiyorum o yüzden buraya yazaym. Saydıklarınız bir kadının evi terk etmesi için geçerli nedenler olarek görülmüyor ki kızı o zaman lise kaça gidiyordu ? Lise son falansa evet adam haklıdır ama liseye yeni başladıysa İstanbula taşınılabilirdi.. Anne çocuklarıyla ne konuda anlaşamıyordu ve anne ile çocuk mu yoksa eş ile adam mı anlaşamıyordu bunlar önemli.En önemlisi hiç kimse 7 yıllok terk edilişte beklemez. Önüme biri çıkarsa boşanırım kafası yenyi bulmadan eskesini atmayayım kafasıdır.. Bir de eşinden boşanmadan biriyle ilişkiye başlayan bir erkek sağlam pabuç değildir.. Tabi nasip kısmet bilinmez ama yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak için iyi araştırın, analiz edin..
Çalışmak istediğini

daha boşanmadan kendinden 15 yaş küçük biriyle takılan adam bana pek sağlam papuç gelmedi.

Evden hiden esine bak sen gittin ben çıtırlarla takılòyorum mesajı vermek icin bile sizinle olabilir. kesin değil ama ihtimal tabiki.

yasınız kac? tamamen boşanmış olsa bile 15 yaş büyük adam benim içime sinmezdim tabi karar sizin.
Ben hiç boşanmamışsınız demedim. Ablamın bir sözü üzerine şunu söyledi: Benim çevremde hiç kadın yok mu ki belki de hiç görüşmeyeceğim biriyle laf olsun diye arkadaşlık edeyim. Üstelik evlenmek istediğimi söyleyeyim.
Benim yaşım, bir kaç ay sonra 40 dolacak.

X