Evlilikk

strawberryland

beni bi atın sırtına atın, tın tın gideyim...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2010
675
1.351
ya bana 34 yasinda halimle 32 yasindaki erkekler cocuk gibi geliyor. Siz 39sunuz. Evet yas farki onemli degil de erkeklerin olgunlasma yasi 40lara falan cikti sanirim. Biraz daha mi dusunseniz acaba? Barisirsiniz yine de ilk isteginiz evlilik olmasin. Biraz gozlemleyin. Zaten bu her seyi mukemmel olayi bana pek inandirici gelmiyor artik. Olamaz yani hicbirimiz mukemmel olamayiz. Siz bence cok tanimiyorsunuz gibi.

sonanda

Nirvana
Pro Üye
29 Nisan 2013
15.330
29.317
Tek bildiğim bir erkek istiyorsa vazgeçmez. 15 gündür ses seda yoksa, sessizliğe bürünmüşse o adamdan fayda gelmez. Bulunmaz hint kumaşı değil. Zaten sizin evde oturulacakmis. Krediyi de siz odeyecekmissiniz. Buna rağmen kendini naza çekiyorsa üstüne para mı istiyor tobe tobe, bulunmaz hint kumaşı mı, bırakın Allah aşkına.

Shusui

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
2.490
7.262
Yani sizin evinize eşya almak için siz kredi çekeceksiniz bu arada eltinize herşey yapılırken size yapılmayacak, oyalanacaksınız. Bu sırada kredi daha çekemeyecek kayıt dışı çalışan mükemmel sevgiliniz evlendikten sonra beni kovdular trendy ben evde oturayım derse ne olacak? Ben şu an çalışmadığım halde geçmiş sigortalarıma dayanarak 65bin tl kredi çekebiliyorum 34 yaşında. Eş adayınız ne yapmış bugüne kadar? Bir de üstüne mezhep farkı var. Hiç mantıklı gelmiyor bana bu iş. Başına iş alacaksın gibi geliyor. İlk baştan senle evlenmek istemesi çok aşk gibi gelmiyor bana kusura bakmayın.

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Ben net olmayan şeyleri sevmem mesela yani bu konuda gurur da yapmam arar çatır çatır içimden ne geçiyorsa hakkında ne düşünüyorsam söylerim. En azından sonrasında bu belirsizlik beni rahatsız etmez
Ben aslında sürüncemede bıraktım suç bende.evliliğe hazır olunca gel şimdilik görüşmeyelim dedim.ama aradan aylar geçince gelirsen seni istermiyim orasını bilmiyorum dedim.ayrılalım desem onu da kabul ederdi muhtemelen o yüzden ayrıldık sayıyorum

Buz ruhu

Muhattap değil muhatap
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
821
2.984
Sadece bir tarih istedim mesela bir sene sonra gibi belirsizlik olması canımı sıktı.benim evim var benim evimde otururuz dedim sadece yatak odası yemek odası yenilecekti bu kadar dügünde istemedim
Bir tek ilk mesajınızı ve bunu okudum sadece. Bence mesele para değil de siz çok uyanık ve beleşçi bir adamla birlikte gibisiniz geldi. Ev hazır, eksik 1,2 mobilya var. E madem istiyorsunuz göstermelik 2 bilezik bile takılsa yeter. Bir insan diğerine de bu kadar yıkılmaz. 1 sene bekleyelim kredi çekeyim ya da para biriktireyim demek de bu kadar zor olmamalı. Resmen kapak atıyor. İnsanda azıcık gurur olur elini taşın altına koyar.

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
444
520
39
Bir tek ilk mesajınızı ve bunu okudum sadece. Bence mesele para değil de siz çok uyanık ve beleşçi bir adamla birlikte gibisiniz geldi. Ev hazır, eksik 1,2 mobilya var. E madem istiyorsunuz göstermelik 2 bilezik bile takılsa yeter. Bir insan diğerine de bu kadar yıkılmaz. 1 sene bekleyelim kredi çekeyim ya da para biriktireyim demek de bu kadar zor olmamalı. Resmen kapak atıyor. İnsanda azıcık gurur olur elini taşın altına koyar.
Haklısın bende aynı düşüncedeyim.Alışkanlık sevgi oluşturup bu hale getirmesi resmen dayatma.önce ümit verip sonra geri çekilmesi seviyor nasıl olsa irade gösteremez demek.madem durumun yoktu işi niye bu noktaya getirdin.bitir boşver ayrıl bunları bende biliyorum doğru olan bu zaten. ben kendi halimde yaşıyordum şimdi unutmak için mücadele verip acı çekiyorum

GeyikliGece

gider geyikli gecede uyurduk...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
10.977
31.423
Yetiskin, is guc sahibi insanlarsiniz. Neden kendiniz yolunuzu cizmek yerine birinin köyden arsa satmasini bekliyorsunuz ki?

Eltiyle kiyasa hic girmeyin. Bilemezsiniz ne kadarini nisanlisi, ne kadarini kendisi, ne kadarini ailesi yapti.

Buz ruhu

Muhattap değil muhatap
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
821
2.984
Haklısın bende aynı düşüncedeyim.Alışkanlık sevgi oluşturup bu hale getirmesi resmen dayatma.önce ümit verip sonra geri çekilmesi seviyor nasıl olsa irade gösteremez demek.madem durumun yoktu işi niye bu noktaya getirdin.bitir boşver ayrıl bunları bende biliyorum doğru olan bu zaten. ben kendi halimde yaşıyordum şimdi unutmak için mücadele verip acı çekiyorum
Neden acı çekeceksiniz ki? Sizi mutlu etmeyecek, bunun için çaba bile göstermeyecek bir adam için bir de üzülmek neden? Ne getirdi hayatınıza da ne götürecek? Zararın neresinden dönülse kardır.