Evlilikte cinsel ilişki yokluğu

Bence başka bir şikayetiniz yok ise eşinizden bu şekilde kabullenip hayatınıza devam etmelisiniz. Siz buradaki gecede 5 kere haftada 25 kere yaparız tayfaya bakmayın. Herkesin evliliği farklıdır.

Mesajınızı okuyunca dikkatimi çekti benimde yaşım 40.Son bir iki yıldır aşırı isteksizim erken adetim geliyor fakat menapoza yakın olabilirmiyim ?Erken menapoz teşhisi nasıl kondu .Demek bundan kaynaklı isteksizlik oluyor .Eşimde çok şikayetçi gerçekten aşırı isteksizim .
reglinizin 2. yada 3. günü FSH, LH, ESTRADİOL hormonlarına bakılarak teşhis konuldu

Ya burada herkes kendi jhayatını anlatır ama herkesin ilişkisi evliliği yetiştiği çevresi eşinin isteği hatta ki isteğini gösterme şekli bile başkadır, bence zihninizi kirletmeden konuşun, bu bir sağlık problemi olabilir, bu bir aldatma olabilir (lütfen yanlış anlamayın) ruhsal bir bunalım olabilir, onu en iyi siz tanırsınız..
Konuşuyorum, soruyorum ,Dr a gidelim beraber diyorum olmuyor, tamam diyip ben de yanaşmayip onun gelmesini bekliyorum olmuyor, ne yapacağımı şaşırdım sorun ne hiç bilmiyorum, insanın sıkıntıları, dertleri mutlaka olur ama kimse benim derdim var diyip bu isteğini bastirmiyor ki, bu fizyolojik bir olay.nasil duruyorsun yani hiç mi insanın canı çekmez

Eşine dabgam içir 🤣istek artırıcı ama hemde doğal ürün bir sürü şeye faydası var mesaj atabilirsin bana sadece istek artırmak için değil çoğu şeye faydası var başka şeyi bahane edip içirebilirsin

Eşine dabgam içir 🤣istek artırıcı ama hemde doğal ürün bir sürü şeye faydası var mesaj atabilirsin bana sadece istek artırmak için değil çoğu şeye faydası var başka şeyi bahane edip içirebilirsin
Dabgam nedir, tam olarak ne işe yarar, nasıl kullanılır

Kızlar tavsiye ve destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra yine biraz zamana bırakmaya karar verdim. Bana karşı sevecen ve ilgili olursa, destek olursa bu soruna rağmen çocuğum biraz daha büyüyünceye kadar sabredecegim. Tabi dayanabilecegim yere kadar. Ama bana karşı saygısız olur kavga çıkartırsa artık hiç konuşmadan direkt boşanma yoluna gideceğim. Hakkımda ve hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Erkeklerin bu özgüveni de nasıl bir şeydir.
Şey dermiş gibi "Yooöö her şey yolunda, sen azgınsın o senin azgınlığın yetinememen; sende sorun var doyumsuz kadın ıyy" filan.
E kadın neyle kıyas edecek, başka cinsel hayat mı bilir? Böylece kuşu ötmez olan adamlar üstü kapalı karşı atakla olayı kapatıyorlar. "Başkasıyla birlikte olmak istiyon da ondan" demiş bi de terbiyesiz.

"Kuş mu ötmüyor hı? Şşş kuş öldü mü beybi hayırdır?" filan demeli.
Doktora da gitmeyip böyle senede bir-iki o da susturmak için lütfeden herifi çok pis örseler ezerim.
"Kız, sana dantelli don aldım, bacı olduk 6 aydır, al giy." diye diye örselerim.

Merhaba hanımlar,

Biraz özel olacak ama evliliklerinizde cinsel ilişki sıklığınız nedir? Bunu siz mi başlatırsınız yoksa eşiniz mi? 10 yıl ve üstü evliliği olanlarda ,eşleri hala ilk günkü gibi istekli mi, kendisi gelip sizi istediğini belli eder mi? Eşimle ilk öncelerde gayet iyi ve istekli olan cinsel hayatımız maalesef neredeyse bitti :KK43: Şimdi sadece 3, 6 ayda bir benim istemem ve başlatmamla oluyor. Bu konu gerçekten çok canımı sıkıyor ve üzüyor. Malum pandemiden dolayı eşimin işleri durgun ve kafayı çok takıyor, bunu bahane ediyor,, düşünecek çok daha önemli şeyler var diyor. Ama bu durumumuz en az 6 senedir böyle yani pandemi öncesi de yanıma yaklaşmıyordu. Konuşmak istesem hemen beni suçlayıp çok üzerime geliyorsun diyor ama inanın bir keresinde günlük tuttum, 2 ay boyunca mesela bu konu hakkında en ufak bir ima, söz ve harekete yeltenmedim ama yine de aklına gelmedi , bana yanaşmadı. Bak diyorum ben sana mesela 2 ay söylemedim , yaklaşmadım ama yine gelmedin, bu sefer de evet haklısın diyor. DR a gidelim, aile terapistine gidelim diyorum ona da yanaşmıyor. Benim sorunum yok gayet sağlıklıyım diyor, bir keresinde bu konudan çok kötü tartıştık, ayrılmak istediğimi söyledim ve o bunu yanlış anladı, sen başkalarıyla birlşkte olmak istiyorsuna getirdi konuyu. ÖYle bir derdim ,isteğim olsa şu anda seninle bu konuşmayı ve tartışmayı yaşamazdık emin ol dedim. Sonra konu kapandı , en son birlktelikten sonra bir ay geçti ama yine tık yok. Aramızda yine böyle bir çekim yok, ne yapacağımı ,düşüneceğimi şaşırdım. Akıl akıldan üstündür bana güzel bir tavsiye verebilecek olan var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba canım öncelikle zor bir durum tabi ki sonuçta insan birbirini özler sarılmak öpmek nazlanmak beraber olmak ister bizde 9 senelik evliyiz çok şükür böyle bir sikintimiz yok bazen hafta 4/5 eğer hafta sonları izinliysek falan 2/3 olur yani benimde eşimin işleri çok kötü olduğu oldu ama bunlara etki etmedi bir iki hafta sonra eski haline döndü bir de ne demek yani sen baskasini istiyorsun demek o zaman kendini düzeltip bunlara mahal vermeyecek üstelik yaşınız da gencmis daha aynı yaşlardayiz hemen hemen size tavsiyem en azından eşiniz bir urologa gidip hormon testlerine baktirsin erkeklik hormonlarında bir sıkıntı varsa oda isteksizlik yapan çünkü duzelirisiniz inşallah canim

yaa süpersiniz, ben de ona hep bu örneği veririm. bizden çok kötü durumda olan , nice durumu müsait olmayan insanlar var ama maşallah hepsinin bir sürü çocuğu var Allah ömür versin. artık ben konuşmaktan ,derdimi anlatmak istemekten yıldım inanın. gerçekten insanın gururu inciniyor ve kendisini kadın gibi hissetmemeye başlıyor. sorun bende gibi hissediyorum artık
Sanırım ben de aynı durumdayim. Sevdiğin esin tarafından arzulanmamak çok zor. Ben durtmesem ayda bir yetecek adama. Yaşımız daha 33

Bence hormonal bir sıkıntısı olabilir eşinizin. Evlilikte cinsellik için, özellikle erkekler için 1 ay bile çok uzun bir süre.. Tabiki herkezin normali farklı olabilir ama. Yeni evliyken ilk yıllarda bazı günler günde 2-3 bile olabiliyor ama enaz haftada 2 diyelim. İlerleyen dönemlerde azalsada haftada bir olur, özel bir durum olmadıkça 10 günü mümkün değil geçmez. Ama bu konuda çok şikayet var hayat şartlarımıdır, yedikleri içtiklerimidir nedir erkekleri bu hale getiren.

Bence hormonal bir sıkıntısı olabilir eşinizin. Evlilikte cinsellik için, özellikle erkekler için 1 ay bile çok uzun bir süre.. Tabiki herkezin normali farklı olabilir ama. Yeni evliyken ilk yıllarda bazı günler günde 2-3 bile olabiliyor ama enaz haftada 2 diyelim. İlerleyen dönemlerde azalsada haftada bir olur, özel bir durum olmadıkça 10 günü mümkün değil geçmez. Ama bu konuda çok şikayet var hayat şartlarımıdır, yedikleri içtiklerimidir nedir erkekleri bu hale getiren.
Geçim sıkıntısı galiba.. Hayat gittikçe zorlaşıyor

X