Evlilikte problem

Birde siz cinsellikle ilgili değişince (ilgili ve istekli değişim sanırım) o nasıl tepki verdi..Ya hep böyle olmanı istemiştim şimdi evliliğimiz muhteşem der gibi heyecan dolu mu? Yoksa madem artık isteklisin seni boş çevirmeyeyim der gibi mi? Yani sizdeki hem cinsel hem ilgi olarak iyi yönde değişmeniz onda tamam herşey muhteşem artık çok mutluyuz hissi yaşattımı acaba
Yani o da çok mutlu oldu ama ertesi gün gün içinde yine kafaya taktım neden böyle yaptı diye. Benim yaklaşımımdan dolayı şaşkınlığını belirtmedi ama sevindi.Dün akşam tartıştık biraz o arada söyledim 'bendeki değişikliği farketmedin mi? Daha iyi olalım diye bu şekilde kendimi değiştirmeye çalıştım' falan diye. O da işte 'sizin için yapıyorum ne yapıyorsam' gibi konuştu ama uzlaşamadık. O şekilde uyuduk. Parayı yine kendi işiyle alakalı kullanacak. Kimliğimin anlaşılmamasi için çok detay veremiyorum. Özelden yazayım..

Birlikte uyumamak garip bence de niye ayrı uyumak istesinki insan bende bozulurdum yalan yok
Ertesi gün P.tesiydi. Hafta sonu geç uyandık, biz çocuklarla hafta içi de öyleyiz ama eşim erken uyanacakti. O yüzden böyle bir öneride bulundu. İlk defa ayrı uyumak istedi.

Eşinin kafasına bir tas zift dökesim geldi.. o seviyede sinir oldum. Lütfen o suçlu iken sen alttan alma. Ayrıca sorunlarını konuş içine atmak yerine onun Suratına vur...

Konuşmadan bu öküz erkeklere birşey anlatamazsınız.
Kesinlikle katılıyorum sana
Ne anlar onlar

X