Evliyken Aldatmami Bu şimdi?

kro belki biz kendimizi kandırmak istiyoruz aldatma diyoruz ne olacak şimdik

aldatma değildirde nedir sonuçta kafanızda o var bencede aldatma

Bir sanatçıyla çevrendeki birini beğenmek arasında farklar var diye düşünüyorum.Eşimiz şu sanatçıyı beğeniyorum dediğinde gülüp geçebiliriz ama şu komşunun kızı çok hoş çok beğeniyorum dediğinde aynı anlayışı gösteremeyiz.Bence çevredeki birinden hoşlanmak evet aldatmaya başlamak için ilk adımdır diye düşünüyorum.

aldatma değildir diyen bilmem kaç yıllık evli arkadaşlar, gidin o zaman eşinize içten içe birini düşündüğünüzü söyleyin bakalım aynı gözle mi bakılıyor. Sanatçıları içten içe düşündüğünüzü belirtecek kadar platonik takılmıyorsunuzdur herhalde :Roflol: .
İnat etmeyin arkadaşlar, başkasını içten içe düşünmek ALDATMADIIIIIIR...

aldatma sadece yatağa girerek olmaz.bir bakışla bile aldatma olabilir.içinden bir başkası geçiyorsa bu hayatındaki insana yaptığın en büyük haksızlıktır bence..

Eğer karşındaki insan bunu bilmiyorsa sorun yok fazla kurcalamayın...Ne var yani gün gelmiş siz yada eşiniz başka birini düşünmüş..Ammada yaygara yapıyorsunuz..Bırakın özgürce yaşansın duygular eğer pratikte birşey olmuyorsa ne var bunda..Acaba bu kadar kıyamet koparan arkadaşlarımız çok mu masumlar merak ettim..Tabi ya akıllarından geçenleri kendilerinden başka kim bilebilir, biz sadece yazdıklarından haberdarız.Şu veya bu sebepten farketmez bunlar olur ve biter, kimseler duymaz siz bile unutursunuz...O zaman niye bu kadar büyütüyorsunuz....Sonuçta düşünceden ileri gitmeyen bir şey şu anlatmak istediğim...

Eğer karşındaki insan bunu bilmiyorsa sorun yok fazla kurcalamayın...Ne var yani gün gelmiş siz yada eşiniz başka birini düşünmüş..Ammada yaygara yapıyorsunuz..Bırakın özgürce yaşansın duygular eğer pratikte birşey olmuyorsa ne var bunda..Acaba bu kadar kıyamet koparan arkadaşlarımız çok mu masumlar merak ettim..Tabi ya akıllarından geçenleri kendilerinden başka kim bilebilir, biz sadece yazdıklarından haberdarız.Şu veya bu sebepten farketmez bunlar olur ve biter, kimseler duymaz siz bile unutursunuz...O zaman niye bu kadar büyütüyorsunuz....Sonuçta düşünceden ileri gitmeyen bir şey şu anlatmak istediğim...

işte budur derim ben..gerçekçi olalım dimi ama..

aldatma değildir diyen bilmem kaç yıllık evli arkadaşlar, gidin o zaman eşinize içten içe birini düşündüğünüzü söyleyin bakalım aynı gözle mi bakılıyor. Sanatçıları içten içe düşündüğünüzü belirtecek kadar platonik takılmıyorsunuzdur herhalde :Roflol: .

biz burdaki yazimizda erkeklerin surekli birilerini dusunduklerini yani siz yillardir aldatiliyorsunuz dedik yaziyi iyi okuyun lutfen

bana göre olayın özü budur işte.:1yes2: :1yes2:

tartısmaya cok acık bır konu bence ama genel olarak aldatmaktır gıbı duruyor:KK20:

4 sene önceki konuyu bulmak ayrı bir beceri gerektirir

ELİN ELİNE DEĞMEDEN,SENİ SEVİYORUM KELİMESİ AĞIZDAN DÖKÜLMEDEN ,AMA İÇTEN İÇE HOŞLANMAK İLGİ DUYMAK ALDATMAMIDIR ARKADAŞLAR SORUYORUM SİZE.ALDATMA DUYGULAR AÇIKLANDIĞI ZAMAN BAŞLAR DİYE Bİ SÖZ VARDIR NE DİYOSUNUZ MERAK EDİYORUM SİZCE DOĞRUMU? :uhm:

öteki türlü ihanete girer zaten.... karşındaki onu sevdiğini sanarken başkasını hayal etmek düşünmek aldatmaktır ....

bence aldatmak tamamen kafadadır. bedensellik daha sonra gelir. aklına sevgiliden kocandan baska bi insan giriyosa aldatmaya baslamıssındır. bu o insanın içine işlediğinin göstergesidir ...

eger esiniz size gelipte: sana bir itirafta bulunmak istiyorum,ben yaklasik 3-4 yil önce bir süreligine (1-2 hafta mesela) baska bir kadini begendim, düsündüm ve hatta seninle kiyasladim, dese....

esinizden bosanirmisiniz?
yoksa bosanmazmisiniz?

eger evet bosanirim ile cevaplarsaniz, demekki sizin icin baska birisini düsünmek aldatmak
eger hayir böyle birsey icin bosanmam derseniz, demekki sizin icin sadece düsünmek aldatmak degil demek.

Simdi cevabiniz ne? Evetmiiiiiii???? Hayirmiiiiii??? :KK53:

eger esiniz size gelipte: sana bir itirafta bulunmak istiyorum,ben yaklasik 3-4 yil önce bir süreligine (1-2 hafta mesela) baska bir kadini begendim, düsündüm ve hatta seninle kiyasladim, dese....

esinizden bosanirmisiniz?
yoksa bosanmazmisiniz?

eger evet bosanirim ile cevaplarsaniz, demekki sizin icin baska birisini düsünmek aldatmak
eger hayir böyle birsey icin bosanmam derseniz, demekki sizin icin sadece düsünmek aldatmak degil demek.

Simdi cevabiniz ne? Evetmiiiiiii???? Hayirmiiiiii??? :KK53:

kendi adıma cevaplayacak olursam, böyle biR şey için eşimden ayrılmam. ayrılmayı da düşünmem...
evet belki ilk duyduğumda çok üzülür, kırılırım ama sakinleşip düşündüğümde bunun dünyanın sonu olmadığını görmem gerekir.
kimsenin kalbine ipotek koyamazsınız. ilişkiler, evlilikler bir gün bitsin diye başlamaz. ama gün gelip taraflardan biri başka birinden hoşlanıyorsa bunun içinde kimse kimseyi suçlayamaz.
benim bu durumdaki beklentim şu olur.
eğer bu hoşlanma eyleme dönüşecek gibiyse ( yani sonu cinselliğe uzanacaksa) eşim gelip bana açıklasın ve medenice ayrılalım isterim.
yok eğer eşim içten içe başkasını çok arzulamasına rağmen; bana,beraber geçirdiğimiz zamana, çocuğumuza, anılarımıza sahip çıkıp, benim ve çocuğumun düzenini bozmamak adına, bizi üzmemek adına bu hoşlanmayı düşüncede bırakıyorsa ona ilk başta kızsamda sonradan ancak saygı duyarım...
kalbin başka biri için çarparken, kendi mutluluğun için başkalarını üzmemeyi başarmak ta kolay değildir diye düşünüyorum...

illa yatakta yakalamam gerekmiyor aldatmayı kabul etmem için.........gözle de aldatılır,iç geçirilerekte,içten içe hoşlanılarakta :KK76:illa somutlaşması gerekmiyor bir şeylerin .....akla başkası düştümü olay bitmiştir benim için !:KK36:

X