Eyll'de sonu alacaklar

, bu bana verilen liste transfer günü yememi tavsiye ettikleri ve yemememi tavsiye ettikleri yiyecekler, diger günler icin birsey demedi doktor sadece kabiz olmamaya calis dedi, o liste transfer günü icin gecerli arkadaslar bir yanlisliga sebep olmayayim

Amin kızlar .. Allah herkese nasip etsin ... Kızım benden daha heycanlı .. gidip geliyo karnımı öpiyo ...kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaslar benım test gunum 26 eylul .bende belırtı olarak goguslerımde karıncalaşma karnımda kıram gırer gıbı bı agrı arada sırada gırıyo.bıde bel agrısı.2gundurde akıntı basladı beyaz boza kıvamında cok korkuyorum yardımcı olursanız sevınırım.

tüp bebek tedavisi sürecinde kan sulandırıcı iğne kullananların ananas yememesi gerekiyormuş......
alerji yapma ihtimali varmış.....

ben ananas yemedim bu nedenle.....

Arkadaşlar bugün keseleri görmeye gittik. Üçüz gebelik olmuş. ıkisi çok iyi yere tutunmuş, ancak üçüncü hem çok ufak, hem de yeri çok abes bir yerde. 12. haftaya kadar kendi sonlanmazsa biz sonlandırırız diyor doktorum. Sadece hamile kalmak önemli değil. Önemli olan gerisinin de iyi gelmesi. Dua edin, hayırlısını isteyin. :KK43:

Arkadaşlar bugün keseleri görmeye gittik. Üçüz gebelik olmuş. İkisi çok iyi yere tutunmuş, ancak üçüncü hem çok ufak, hem de yeri çok abes bir yerde. 12. haftaya kadar kendi sonlanmazsa biz sonlandırırız diyor doktorum. Sadece hamile kalmak önemli değil. Önemli olan gerisinin de iyi gelmesi. Dua edin, hayırlısını isteyin. :KK43:

canım çok sevindim çoğul gebeliğine..... zaten belliydi......inş kendiliğinde 3.de düşerde sen de operasyon geçirmek zorunda kalmazsın.....hayırlısı canım......

Arkadaşlar bugün keseleri görmeye gittik. Üçüz gebelik olmuş. İkisi çok iyi yere tutunmuş, ancak üçüncü hem çok ufak, hem de yeri çok abes bir yerde. 12. haftaya kadar kendi sonlanmazsa biz sonlandırırız diyor doktorum. Sadece hamile kalmak önemli değil. Önemli olan gerisinin de iyi gelmesi. Dua edin, hayırlısını isteyin. :KK43:

canım çok sevindim çoğul gebeliğine zaten belliydi ama kesin bilmek de güzel.....inş 3.bebeğin kendiliğinden düşerde operasyon geçirmek zorunda kalmazsın...hayırlısı arkadaşım....

X