Eyll'de sonu alacaklar

prednol bende kullandım 5 gün bende 5. katta oturuyorum asansör yok bizdede onun için 1 haftadır annemlerde kalıyorum benim bugün de az bi leke oldu ya çok korkuyorum bişi olcak diye

mrb kızlar bende genelde evdeyim ama artık çok bunaldım.oturup yatmaktan belim tutuluyor.dışarı çıkmak istiyorum ama malum istanbulda biyere gitmen baya zaman alıyor yorucu olur diye kalıyorum .birde iğneler beni zor yürütüyor ve yerleri ağrıdığı için hareketlerm kısıtlanıyor

prednol bende kullandım 5 gün bende 5. katta oturuyorum asansör yok bizdede onun için 1 haftadır annemlerde kalıyorum benim bugün de az bi leke oldu ya çok korkuyorum bişi olcak diye

cnm burda okumuştum bi arkadaşın 8 gün az az lekelenmesi olmuş ve hamileydi.bende merak ettiğim için sormuştum forumda lekelenmesi olup hamile kalan varmı diye yani lekelenmenin iyimi kötümü olduğunu merak ediyordum.sen hiç endişelenme rabbim kısmet ettikten sonra olur.vereliniortak

sevecenss canım inşallah öyledir belli belirsiz bi leke ama gerisi geliverecek diye çok korkuyorum sende bi belirti falan yokmu

canım bildiğim kadarıyla lekelenmen kırmızı olmadığı sürece bir sıkıntı yok kahverengi ve pembemsi akıntılar olabilir ama için rahat etmiyorsa merkezini ara hemşireyle görüş şimdi hep aklını kurcalar bu senin.

birde transferiniz ne zaman yapıldı benim 22sinde ve benim hesabıma göre 3 eylül 13.gün oluyor.

benimde 22 sinde yapıldı ama 23ünü 1. gün say dediler
dün görüştüm hemşiremle sordum olabilir dedi takma kafanı dedi ama işte sanki adet olacakmışım gibi geliyo leke görünce

canım kendini fazla yıpratma hemşire de öyle söylediyse önemli değil demekki. hem ben ciddi kanamaları olup bebişleri tutunanlar biliyorum herşeyin hayırlısı iyi düşünelim iyi olsun inşallah herşey yolundadır
ben de hiçbişey hissetmiyorum hiçbir belirti yok....

kızlar selam benimde ilk denemem 25 tarsfer oldu 3 tane 6 da bakıcam...

hepimiz için hayırlı olsun.... rabbim yüzümüze baksın...inaşllah amin

canım kendini fazla yıpratma hemşire de öyle söylediyse önemli değil demekki. hem ben ciddi kanamaları olup bebişleri tutunanlar biliyorum herşeyin hayırlısı iyi düşünelim iyi olsun inşallah herşey yolundadır
ben de hiçbişey hissetmiyorum hiçbir belirti yok....

kasıkalrın ya da karnında falan ağrı yokmu benim birde göğüslerim çok ağrıyor senin ilk denemen mi

sevecenss canım inşallah öyledir belli belirsiz bi leke ama gerisi geliverecek diye çok korkuyorum sende bi belirti falan yokmu

mrb cnm ya benmi çok rahatım yoksa sizmi çok endişeleniyorsunuz.bende belirti falan yok aslında aramıyorumda cnm çünkü gerçekten kısmetse rabbim yazdıysa bu bebişleri kucağıma alıcam ve sizde öyle oyüzden endişelenme herkes farklı oluyor inan bana.rahat olalım arkadaşlar ve burda test günümüze kadar yol arkadaşlığı yapalım ne güzel dimi sonra belki bebişlerimizde katılır sohbetlerimizeyerimseniben

bugüne kadar vardı hatta dün çok şiddetli kasığım ağrıdı am bugün herşey yok oldu hiçbişey hissetmiyorum göğüslerim zaten hiç ağrımadı
benim 3.denemem belkide vücudum progestana alışmıştır çünkü göğüs ağrısını progestan yapıyomuş

inşallah sevecenns benim bu 3. denemem olduğu için yoruldum artık ondan telaşım

cnm benim haklısın ama ben şuna inanıyorum düşünceleriin yönlendirerek içinde bulunduğun psikolojik durumu etkileyebilirsin.düşünmemeye çalış aklına endişe yada şüpe geldiği zaman başka bişiyle ilgilentv izle pc oyunu olabilir. amann boşver herşey olacağına varr sanki düşününce değişecekmi de bana güven ve kendini asla bırakma bidene bak inan bana etkili olacaktır.kaydirigubbakcemile5

haklısın sevecenss ne güzel moral veriyosun ,sağol canım benim.
ne yaparsak yapalım iş olacağına varacak biliyorum aslında. inşallah olumlu sonuçlar alırız öpüyorum seni

Ben genelde çok abartırırım .. ve çok panik olurum .. ama bu transferden sonra .. içime bir huzur geldi .. kendimden şaşıryorum ..

Göğüslerimde hafif bir ağrı var .. ama rahatsız edecek kadar değil ... Allahtan hayırlısı ..

ben hayatıma normal yaşıyprum .. işe gidip geliyorum .. araba ile tabi .. ama bazen çıkıyorum .. iki gün önce markete gittim alışveriş yaptım .. ama kendimi yormadım hiç ..
yerimseniben

pozitif düşünün ... ve içinize ferah tutun.. alkisalkisalkis

slm bende tüp bebek tedavisi gördüm..bugün transferin 6.günü....eylül ün 5 inde test yaptıracam..bakalım ne olacak...inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur..

eveeet arkadaşlar artık sayılı günlerimiz bitiyor bense heyecandan duramıyorum bugün 10.gün belki dayanamayıp kan tahlili yaptırabilirim

X