Eyll'de sonu alacaklar

figen26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
173
7
42
arkadaşlar benim 4 eylül test günüm ilk tüp denemem
eylülde tets yptıracak arkadaşlar burada buluşalım yaşadıklarımızı paylaşalım

ne güzel 1 kişi çıktı
senin problem neydi nerde tedavi gördün canım

benim tüplerde tıkanıklık vardı.istanbul memorialde tedavi gördüm uzun protokol.hayırlı habrlrmizi verrz işallah birbirimize.bebişlerimizle yol arkadaşlığı yaparz opuyorumnanaktan

Bende 3 eylülde testim var ... Figencim .. nasıl geçti günlerin toplama işlemi nasıl geçti.. .. kaç tane embriyo koydular?
bende 3 tane var şimdi .. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hadi bakalım alkisalkisalkis

kıslar ıhsallah hepınız guzel haberler alırsınız bu mubarek gunde ALLAHIM ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN IHSALLAH

kızlar igne dozunu 5 toz 2 su yapmıs olan varmı
ben 5 gün femara 3gün igne (1toz1su)kullandım yumurta olusmadı
simdide dr 4günlük igne verdi(5 toz 2 su)
25 yasındayım yumurtalık rezervim az ve yumurtamkalıtesiz
fsh 30
aranızda benimle aynı durumda olan varsa bana yol gostersin lüütfen

subuo,
benim iğnem kalem şeklinde hazırdı bahsettiğin iğneden hiç kullanmadım ama daha önceki tedvilerimde femarayı tek kullandığım olmuştu,şimdi sende yumurta oluşturmaya çalışılyor değil mi?
bu arada kızlar bende hiç bir belirti yok sizde durumlar nasıl?

Bende 3 eylülde testim var ... Figencim .. nasıl geçti günlerin toplama işlemi nasıl geçti.. .. kaç tane embriyo koydular?
bende 3 tane var şimdi .. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hadi bakalım alkisalkisalkis

işlemler kolay geçti canım yumurta toplama tamammen uyumuşum ben hiç bişey duymadım ama sonradan biraz ağrım oldu tabi ama geçti 8 yumurta toplandı 5 tanesi işleme alınmış ama 1 tanesi sağlıklı bi şekilde döllenmiş yani 1 tane embriyo transfer ettiler onun için şansım biraz az gibi senin 3 tane iyi gerçi 1i de veren allah 3ü de hayırlısı bakalım
ağrın falan oluyormu transferden sonra hangi ilaçları kullanıyosun

kızlar igne dozunu 5 toz 2 su yapmıs olan varmı
ben 5 gün femara 3gün igne (1toz1su)kullandım yumurta olusmadı
simdide dr 4günlük igne verdi(5 toz 2 su)
25 yasındayım yumurtalık rezervim az ve yumurtamkalıtesiz
fsh 30
aranızda benimle aynı durumda olan varsa bana yol gostersin lüütfen

canım ben hiç o şekilde kullanmadım benim fsh 10 dozu atrırdı dr. um ama o kadar değil

subuo,
benim iğnem kalem şeklinde hazırdı bahsettiğin iğneden hiç kullanmadım ama daha önceki tedvilerimde femarayı tek kullandığım olmuştu,şimdi sende yumurta oluşturmaya çalışılyor değil mi?
bu arada kızlar bende hiç bir belirti yok sizde durumlar nasıl?

benim kasıklarım da çok ağrı olmuştu ilk 4 gün şimdi hafif karnımda bi gerginlik var göğüslerim çok ağrıyor dün de kahverengi lekelenme oldu biraz

figen26.............4 eylül
sevecenns.........3 eylül
jud...................3 eylül
yesm81.............3 eylül

bol şanslar kızlar

figen26 merhaba,
ben şuan estrafem,progestan fitil ve bebeaspirini kullanıyorum benim göğüslerimde hiç ağrı yok sadece belim ağrıyor sanırım oda hareketsizlikten çoğu zaman yatıyorum kahverengi lekelenme tutunma işareti olabilir

figen26 merhaba,
ben şuan estrafem,progestan fitil ve bebeaspirini kullanıyorum benim göğüslerimde hiç ağrı yok sadece belim ağrıyor sanırım oda hareketsizlikten çoğu zaman yatıyorum kahverengi lekelenme tutunma işareti olabilir

bende senin kullandıklarından kullanıyorum birde coraspirin folik asit apikopal clexan iğne transferden sonra 2 kere pregnl yapıldı birde dr. bi iğne verdi tek salı günüde o yapıldı

bende senin kullandıklarından kullanıyorum birde coraspirin folik asit apikopal clexan iğne transferden sonra 2 kere pregnl yapıldı birde dr. bi iğne verdi tek salı günüde o yapıldı

Ben Coaspirin, Folibol, Progynax iğne her gün bir tane kullanıyorum .. birde ilk 5 günde bi ilaç verdi dr. prednol herhalde antibiyotik ..

ilk 2 gün ağrım oldu ... sonra bişey hissetmedim.. salı günü işe gittim .. hayatımı normal olarak yaşıyorum .. yorulmadan .. çok fazla yatmak iyi değil dedi dr.um. hiç lekelenme olmadı çok şükür.. dr.um olmasın dedi zaten bana..
yarın üçakla Şama gidecem .. aile ziyareti.. dr.um onyladı..

orda testimi yaptırıcam.
inşallah güzel haberlerinize alırım :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

inşallah kızlar bu benim 3.denemem daha önce hep kimyasal gebelikle sonuçlandı zaman geçtikçe yine olmayacakmış gibi geliyor ama inşallah şu mübarek günlerde hepimiz olumlu sonuç alırız, artık ben de 2.çizgiyi görmek istiyorum

inşallah kızlar bu benim 3.denemem daha önce hep kimyasal gebelikle sonuçlandı zaman geçtikçe yine olmayacakmış gibi geliyor ama inşallah şu mübarek günlerde hepimiz olumlu sonuç alırız, artık ben de 2.çizgiyi görmek istiyorum

inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:inşallah

bizim ev 5.katta ve asansör yok merdiven inip çıkmak çok iyi olmadığı için hep evdeyim ama bugün artık dışarı çıkıcam gidip biraz hava almak iyi gelicek sanırım
inşallah 3-4 eylül de burda bayram havası estiririz

X