EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

naybukece

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
9
12
32
Merhaba arkadaşlar
Bende 7 Eylül'de 2 adet 3. Gün taze transfer oldum.
Daha önce 4 deneme 2 kayıp var öncekiler dondurulmuş 5. Gün embriyosuydu Bu Transferim 3. Gün embriyosu oldu ama bu sefer günler hiç geçmiyor 19u test günüm dayanamadım bugun erken testlerden yaptım negatif çıktı. Erken biliyorum ama aca yarın kan versem mi 🤔

Mrym44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2021
72
61
34
Merhaba arkadaşlar
Daha önce 4 deneme 2 kayıp var öncekiler dondurulmuş 5. Gün embriyosuydu Bu Transferim 3. Gün embriyosu oldu ama bu sefer günler hiç geçmiyor 19u test günüm dayanamadım bugun erken testlerden yaptım negatif çıktı. Erken biliyorum ama aca yarın kan versem mi 🤔
Canım yarın için henüz erken çıkmaz moralin bozulmasın bu sefer en az 3 gün daha beklemelisin kan testi için

Bulutumsu7

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2016
561
518
Merhaba arkadaşlar
Çok erken olur, yapma derim 😔
5.gün embriyolarım için 10.gün kan verdim 27 çıktı, böyle düşük bi değerle karşılaşmak inan daha üzücü. Yarın test günüm onu bekliyorum. Sende test gününü bekle ve hamile olduğuna inan 🌸