EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

B Baharekinci merhabalar .bana daha önce cevap yazmıştınız .bir sorum olacaktı :sigara tiryakısıydım demıssınız .allah yavrunuzu size bağışlasın .oğlunuz da mı tüp bebekti ? Ve o transfer döneminde sigara içerken mi hamile kaldınız ?bu defa bıraktım demıssınız sigarayı yardım mı aldınız nasıl bıraktınız ?
Evet ilk çocuğumda tüp bebekti malesef sigara içtim. Bu defa karar verince Allen Carr ın kitabını okudum hemen okuyunca bırakamadım ama 1-2 ay içinde tamamen bırakmayı başardım çok şükür.

Ben Şafak Olgan seçtim . Tabiki devlet hastanesi o ama doktor çok iyi ilgileniyor. Akdeniz üniversitesi orda tüp bebek bölümde yapıyorum. Yumurta toplama yaptık ağustosta transfer yapacaktık ama rahim tam temizlememiş doktor bir ay daha ertelendi. Bu hafta regl bekliyorum bir daha gidecem
Merhaba. Ben de akdeniz üniversitesinde Tüp bebek yaptırmak istiyorum. Sizin Tüp bebek tuttu mu ? Teşekkür ederim

Merhaba. Ben de akdeniz üniversitesinde Tüp bebek yaptırmak istiyorum. Sizin Tüp bebek tuttu mu ? Teşekkür ederim
Merhaba .Benim ilk transfer tutmadı Şafak beyden. Bugün ikinci transfer yaptım ama doktor değiştirdim Mehmet Sakıncı inşallah bu sefer tuttu❤

Merhaba .Benim ilk transfer tutmadı Şafak beyden. Bugün ikinci transfer yaptım ama doktor değiştirdim Mehmet Sakıncı inşallah bu sefer tuttu❤
Bende şafak hocadaydım bir transfer oldu kimyasalla sonuçlandı. Şimdi Mehmet hocaya geçtm opu olcm. İyi diyorlar inşallah bana da iyi gelir 😊🙏🏻

X