Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İki kez yaptım canım birinde cok cok cok zor görünen bir cizgi vardı 3 ocakta yapmıştım. Bir de dün yaptım böyle çıktı işte . Döllenme ilişkiden sonra 10 gün içinde gerçekleşir . Adete cok gün kalması cok önemli değil sadece adet gecikmesiyle geç döllenme olursa son güne kadar yumurtlama geç olursa diye bekliyorlar . Gidip kan tahlili verdim canım saflık ocagında bakalım artık 🙏
Yaa o zaman yumurtlama zamanına göre doğru mu anladigim canım insallah vardır ya yarın mi çıkacak sonuçların Allah m insallah hayırlı güzel haber gelir sağlıkla 🤗

Allah razı olsun canım 😘 ama boşuna hemen sevinmek istemiyorum değilim diye düşünüyorum ama test öyle cıkınca şüphede kaldım belki bozulmuştur diye düşündüm bakalım artık 🙏🏻
Hayırlısı olsun inşallah en sagliklisi en hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun canim🥰

Kızlar merhaba nasılsınız uzun zamandır girmiyordum . Dün ben test yaptım adetime 13 gün var göğüs hassasiyeti bel ağrısı ve sol kasık ağrısı var test yaptım 5-20 dk bekleyin diyordu ben ilk bir kac dk baktım tek çizgiydi sonra misafirim geldi bakmadım bi kaç saat sonra gidip baktığımda böyle olmuştu. İkinci çizginin olduğu yer böyle .
doğruluk ihtimali var mı sizce ?? Yoksa cok geçtiği için dağılmış mıdır ??Eki Görüntüle 2983200
1 haftada 3 kere test yaptım ilk 10dk da hep silik çizgi çıkıyordu. 2 kere kan verdim 1 hafta arayla 0.200 çıktı malesef güven olmuyor net çizgi görmek daha iyi

Bizimde

Rahim filmini özelde yaptirdim doktorum kendi cekti zaten ağrı olmadı çok sukur surec biraz korkuttu sadece 🙄 kocaelideyim kendi doktorum yapar aşılamayı memnunum çünkü insallah gerek kalmaz 🤲
Uzerinden baya gecmis ama canm rahim filmini hangi hastanede ve kime cektrdun canm doktrun kmdi acaba bende medara gidiyrm ama anestezilimi cekilsem cok kararsizim

Uzerinden baya gecmis ama canm rahim filmini hangi hastanede ve kime cektrdun canm doktrun kmdi acaba bende medara gidiyrm ama anestezilimi cekilsem cok kararsizim
Medarda çekildim anestezi almadim doktorum gerek duymadı canim bence alma ağrı adet sancısı gibi oluyor

Acaba şimdi napıyorsunuz hanımlar bu iğneden sonra bebisleriniz oldumu merak ettim doğrusu benim oldu elhamdülillah bir yaşına bile girdi bu ay Mevlam isteyen bekleyen herkese nasip etsin 🤲

X