Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Hzk44

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
277
234
28
cnm rahim filmini özeldemi yaptırdın devlettemi okuduklarıma göre asırı acı verıyormus ama abartımı ? eger bu ayda hamıle degılsem sanırım doktorum banada önericek o yuzden sordum :KK43:
Okuma canım herkesin bünyesi aynı değil bana doktorum internetye bisey okumadan gel dedi bana güven dedi gerçekten boşuna psikolojini bozup gitmeye gerek yok çok basit ve kısa bir işlem canıni sıkma ben özelde oldum kendi doktorum yaptı ama hiç biseu olmuyor biraz ağrı olması biraz acı olması çok normal onlarda adet ağrısı gibi zaten

Beleuna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2021
57
38
27
cnm rahim filmini özeldemi yaptırdın devlettemi okuduklarıma göre asırı acı verıyormus ama abartımı ? eger bu ayda hamıle degılsem sanırım doktorum banada önericek o yuzden sordum :KK43:
Ben çocuk istediğim günden itibaren hiç devlete gitmedim. Çünkü devlette çok oyalıyorlar, aşama aşama gidiyorlar, doktorum bana önce rahim filmi önerdi ama korktuğum için önce çatlatma iğnesi yaptırmak istedim. Tutmadı, o yüzden rahim filmi çektirdim hiç korkulacak bir şey yokmuş, zaten narkoz etkisiyle hissetmiyorsunuz bile, daha önce çektirmediğime pişman oldum diyebilirim😊

Beleuna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2021
57
38
27
Herkesin bünyesi aynı olmuyor. Neredeyse yataktan kalkıp çektirmiycem vaz geçtim diyecektim o derece korktum. Çünkü bende yorumları okudum. Keşke okumasaydım boşuna stres yapmışım. Ağrım falan da çok olmadı, ilk gün hafif adet olacakmışım gibi bir ağrı vardı o kadar

Hzk44

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
277
234
28
Kanaman kaç gün sürdü 🙄 ilk gün bende hafif oldu ama şuan açık kahveye döndü
İlk gün çekildikten sonra biraz kan geldi canım sonra kahveye döndü sonraki gün biraz daha geldi ve kesildi kahverengin bitince bence ilişki olabilir bizde sıkıntı olmadı canım