Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar birşey sorabilir miyim? Bende bu ay klomen ile tedavi başladım. Doktor yanında inofolic cokbi verdi. Nasıl kullanılıyor doğru düzgün hiç bir yerde yazmıyor. Kutunun içinde 20 tane var sabah akşam kullanacaksam 10 gün yeterli mi?

Çatlatma iğnesi yaptıralı 19 gün oldu 14. Gün test yaptım negatif çıkmıştı 4 gün geçti adet olmadım hala 🙄 yani olmam lazım ama olmadım. Aynı durumda olan var mı?

Kızlar birşey sorabilir miyim? Bende bu ay klomen ile tedavi başladım. Doktor yanında inofolic cokbi verdi. Nasıl kullanılıyor doğru düzgün hiç bir yerde yazmıyor. Kutunun içinde 20 tane var sabah akşam kullanacaksam 10 gün yeterli mi?
Folik asit grubunda bir ilaç günde 1 tane içiliyor. Folik asitlerin hepsi günde 1 defa . Onu da uyumadan hemen önce iç ki kilo yapmasın. Doktorum öyle dedi öyle kullanıyorum ben

Kizlaaarrrrr bugün 2. Beta HCG Testi yaptım 10,98 den 51,39 a yükselmiş çok şükür 🙏🥰 . Progesteron da 31,95 çıktı 🧿 sonucumu doktora gösteremedim pazartesi günü gidecem kontrole o zaman gosterecem 🤗 darısı sizlerin başına inşallah kazasız belasız
Çok sevindim, hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla gelmeyi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰

Kizlaaarrrrr bugün 2. Beta HCG Testi yaptım 10,98 den 51,39 a yükselmiş çok şükür 🙏🥰 . Progesteron da 31,95 çıktı 🧿 sonucumu doktora gösteremedim pazartesi günü gidecem kontrole o zaman gosterecem 🤗 darısı sizlerin başına inşallah kazasız belasız
Ayyy çok sevindimmm maşallah saglıcakla al kucağına bizede dualarında yer ver 😍

Ayy şükür 2 katı olmuş hadi sağlıcakla gelsin bebiş darısı bize 😍🙏🏻🤲🏻

X