Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlaaarrrrr bugün 2. Beta HCG Testi yaptım 10,98 den 51,39 a yükselmiş çok şükür 🙏🥰 . Progesteron da 31,95 çıktı 🧿 sonucumu doktora gösteremedim pazartesi günü gidecem kontrole o zaman gosterecem 🤗 darısı sizlerin başına inşallah kazasız belasız
Çok sevindim canım tebrik ederim hayırla kucağına alırsın inşAllah darısı bize olsun 💚

Bu arada kızlar bu inofolic combi icerisinde inositol bulunan insülin direncini dengelemeye yardımcı yani bir tür folik asit bende aylarca kullanmistim genellikle pcos lara veriyorlar umarım işe yarar ben sabah akşam bir aliyordum aç tok farketmiyor..

Folik asit grubunda bir ilaç günde 1 tane içiliyor. Folik asitlerin hepsi günde 1 defa . Onu da uyumadan hemen önce iç ki kilo yapmasın. Doktorum öyle dedi öyle kullanıyorum ben
Aa öyle mi benimde bugün iştahım çok fazlaydı. Niye oluyor dedim demek bundanmış.. Ama folil asit aç karna içiliyor buda aç karna içilmesi önerilmş bakayım nasıl yapabilirim

Kizlaaarrrrr bugün 2. Beta HCG Testi yaptım 10,98 den 51,39 a yükselmiş çok şükür 🙏🥰 . Progesteron da 31,95 çıktı 🧿 sonucumu doktora gösteremedim pazartesi günü gidecem kontrole o zaman gosterecem 🤗 darısı sizlerin başına inşallah kazasız belasız
Hayırlı olsun Allah sağlıkla eline almayı nasip etsin☺️

Aa öyle mi benimde bugün iştahım çok fazlaydı. Niye oluyor dedim demek bundanmış.. Ama folil asit aç karna içiliyor buda aç karna içilmesi önerilmş bakayım nasıl yapabilirim
Hayır folik asit tok karna iciliyor . Aç mideye zarar verebilir . Doktorum tok karna akşam uyumadan önce iç yat dedi . Yoksa kilo yapıyor iştah açılıyor diye dedi

Bende öyle başladım. Regl olana kadar kullanacağız deği mi? Yumurtlamaya kadar değil..
Düzenli devam edilmesi gerekiyor, normal folik asit gibi
Bende bi süre kullanmıştım
Burda benim arkadasım vardı
Onda hafif pko görünümü vardı, kullandığı ilk ay hamile kaldı🤗
Vesile midir bilinmez ama bi yerde işe yaradığı kesin

X