Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben burda baya araştırdım şimdi birinde gördüm doğumunu yapmis maşallah usunmedim aylar önceki yorumlarını okudum 😂 iğneden sonra 10 gün negatife dönmüş teste devam etmiş 13 gün sabah erken gebelik yapmış negatif akşam kaset test yapiyo ikinci silik çizgiyi görmüş kan vermiş 10 çıkmış beta yani uzulmeyelim daha erken inşallah pozitifi görürüz ☺️
Canım benim hazirandaki gebeliğimde battan 4 gün önce kan testinde bile çıkmadı. Olabiliyor böyle şeyler ama ben kendimden yana umutlu değilim. İiçimdeki his iyi şeyler söylemiyor

Bi de sey sorcam catlatma ignesini cumartesi olmuştum 3 gün oldu
Bnm akıntım beyaz yogurt gibi ve yapış yapış normal mi acaba böyle olması

Insallah hepimiz güzel sonuçlar alalım ya aşılamam oldu bugün idrara sıkışık olmak gerekiyormus o kadar zorlandım ki sıkışık olmak çok zor
İnşallah ya hayırlısı olsun her şeyin 🤲🤲 bu ay klomen ve catlatma yaptik olmazsa ekimde aşılama yaparız diye planladık. Zor bi süreç mi bu aşılama ??

İnşallah ya hayırlısı olsun her şeyin 🤲🤲 bu ay klomen ve catlatma yaptik olmazsa ekimde aşılama yaparız diye planladık. Zor bi süreç mi bu aşılama ??
Surec aynı işliyor catlatma ignesinden 36 saat sonra eşinle beraber gidiyosun hastaneye esin sper veriyor 1 buçuk saatte transfere hazır oldu bizim spermler bnde baya su içtim iyice sıkışman lazım orası zor sadece alltan muayene olur gibi alttan spermleri verip 10 dk yatırdılar lavoboya girebilirsin artık dediler

Bide progesteron iceren fitil verdi doktor vajinadan sabah bitane akşam 2 tane fitili vericem bugün iliski olmasin yarin ilişki ondan sonrada gün aşırı iliski önerdiler

15 gün sonraya çağırdı gebelik testi için adet olursamda 2. Günü gidip tekrar aşılamaya başlıcam
Oranlar daha yüksek diyorlar aşılamaya . Bu ay olmazda ekimde deneyelim o zaman biz 1 ay dinleniriz diyorduk zor bi süreç diye düsünmüstüm ama sizin anlattığınız gözüme korkunç gelmedi rahim filminden daha basit 🙄

Aşılama benim 3-5 dakika sürdü sadece o aleti yerleştirken biraz acı hissediyorsun o kadar 5. Günüm bekliyorum bende olmazsa tüp bebek sebepsiz infefite bizi.
Aynen öyle alttan muayne oluyormus gibi düşünün en fazla 5 dk sürmüştür islemden sonra da 10 dk yatın diyolar bitiyor kalkıyorsun

Oranlar daha yüksek diyorlar aşılamaya . Bu ay olmazda ekimde deneyelim o zaman biz 1 ay dinleniriz diyorduk zor bi süreç diye düsünmüstüm ama sizin anlattığınız gözüme korkunç gelmedi rahim filminden daha basit 🙄
Rahim filmiyle hiçbir benzerliği yok rahîm filmi çok zordu ozelde ağrısız yaptırdığım hâlde cok ağrım oldu ama aşılamayı devlete gidiyorum ist. Zeynep kamile cokta basit bi işlem

X