Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım cok sıkıldı kızlar bu durumu yaşayan var mı doktor ultrason baktı yumurtalar çatlamış dedi 18 gün ve bisey yok hemde adet olmadım bu ne istir ya
Benimde aynısı olmuştu 20gün geçti hala adet olmamıştım. 2 kere test yaptım evde pozitif çıkıyordu, kanda negatif, Hormanlarım normaldi ama polikistik varsa geç olman da normaldir. Bir de iğnenin etkisi olabilir, her vücutta farklılık gösterebiliyor

Hanımlar 2 gün önce rahim filmi çektirdim. Çok korkuyordum ama şükür korkulacak bir şey yokmuş🤭 hamd olsun tüplerim açık rahimde tertemiz dedi doktor. Bu şekilde olup hamile kalan varmı aranızda. Ve kaç gün sonra ilişki öneriliyor, doktorum bu konuda bir şey demedi bana🤔 adet olunca gel dedi doktor, ovulasyon takibi yapmak istiyorum bu ay

Hanımlar 2 gün önce rahim filmi çektirdim. Çok korkuyordum ama şükür korkulacak bir şey yokmuş🤭 hamd olsun tüplerim açık rahimde tertemiz dedi doktor. Bu şekilde olup hamile kalan varmı aranızda. Ve kaç gün sonra ilişki öneriliyor, doktorum bu konuda bir şey demedi bana🤔 adet olunca gel dedi doktor, ovulasyon takibi yapmak istiyorum bu ay
cnm rahim filmini özeldemi yaptırdın devlettemi okuduklarıma göre asırı acı verıyormus ama abartımı ? eger bu ayda hamıle degılsem sanırım doktorum banada önericek o yuzden sordum :KK43:

Senin adına çok sevindim canım bizde 2 gün sonra olmuştu doktor sıkıntı yok demişti inşallah hamile kalırsın canım

cnm rahim filmini özeldemi yaptırdın devlettemi okuduklarıma göre asırı acı verıyormus ama abartımı ? eger bu ayda hamıle degılsem sanırım doktorum banada önericek o yuzden sordum :KK43:
Okuma canım herkesin bünyesi aynı değil bana doktorum internetye bisey okumadan gel dedi bana güven dedi gerçekten boşuna psikolojini bozup gitmeye gerek yok çok basit ve kısa bir işlem canıni sıkma ben özelde oldum kendi doktorum yaptı ama hiç biseu olmuyor biraz ağrı olması biraz acı olması çok normal onlarda adet ağrısı gibi zaten

Ben çocuk istediğim günden itibaren hiç devlete gitmedim. Çünkü devlette çok oyalıyorlar, aşama aşama gidiyorlar, doktorum bana önce rahim filmi önerdi ama korktuğum için önce çatlatma iğnesi yaptırmak istedim. Tutmadı, o yüzden rahim filmi çektirdim hiç korkulacak bir şey yokmuş, zaten narkoz etkisiyle hissetmiyorsunuz bile, daha önce çektirmediğime pişman oldum diyebilirim😊

Herkesin bünyesi aynı olmuyor. Neredeyse yataktan kalkıp çektirmiycem vaz geçtim diyecektim o derece korktum. Çünkü bende yorumları okudum. Keşke okumasaydım boşuna stres yapmışım. Ağrım falan da çok olmadı, ilk gün hafif adet olacakmışım gibi bir ağrı vardı o kadar

Kanaman kaç gün sürdü 🙄 ilk gün bende hafif oldu ama şuan açık kahveye döndü
İlk gün çekildikten sonra biraz kan geldi canım sonra kahveye döndü sonraki gün biraz daha geldi ve kesildi kahverengin bitince bence ilişki olabilir bizde sıkıntı olmadı canım

Bende 31 ağustosta çatlatma iğnesi oldum adetin 14.günüydü 17 18 19 mm 3 yumurtam vardı fakat hiç umudum yok ağrım sızım olmadı hiç biraz akıntı oldu sadece. Sizin iğne vurulduğunuz gün rahim kalınlığınız kaç mm idi? Benim adetin 2.günü 5.6 mm idi 14 gün yine 5.6 mm idi doktor sekreterine not aldırırken dikkat ettim. Rahmin kalınlaşması gerekiyormuş yumurtlama gününe kadar hiç bilgim yoktu sonradan öğrendim. İlaç falan da vermedi bana bir şey de demedi. O yüzden ümitsizim. Büyük ihtimal tutmamıştır. :KK43:
Kalınlığını hatırlamıyorum ama gebelikte rahmim kalinlasmisti doktor ilk baktığında rahimin kalınlaşmış hamilelik var demişti. İkinci testi yaptığımda yükselmişti zaten .

Okuma canım herkesin bünyesi aynı değil bana doktorum internetye bisey okumadan gel dedi bana güven dedi gerçekten boşuna psikolojini bozup gitmeye gerek yok çok basit ve kısa bir işlem canıni sıkma ben özelde oldum kendi doktorum yaptı ama hiç biseu olmuyor biraz ağrı olması biraz acı olması çok normal onlarda adet ağrısı gibi zaten
teşekkür ederim haklısınız nette yazanları okudukca strese gırıyorum :KK43:

Ben çocuk istediğim günden itibaren hiç devlete gitmedim. Çünkü devlette çok oyalıyorlar, aşama aşama gidiyorlar, doktorum bana önce rahim filmi önerdi ama korktuğum için önce çatlatma iğnesi yaptırmak istedim. Tutmadı, o yüzden rahim filmi çektirdim hiç korkulacak bir şey yokmuş, zaten narkoz etkisiyle hissetmiyorsunuz bile, daha önce çektirmediğime pişman oldum diyebilirim😊
içim rahatladı ıns gerek kalmaz adetim 1 gün gecikti ama arada oluyor heveslenmek ıstemıyorum :)

Merhaba kizlar . Bazılarınız biliyordur ben 14 Ekim'de düşük yapmıştım . 18 inde kanamam kesilmişti doktorum kanaman bitince hayatına devam edebilirsin dediği için 19 unda düşük sonrası ilk ilişkiyi yaşadık . Malesef acı verici olduğu için . İki gün daha ara verdik . İki gün sonra tamamen iyilesmistim . Şimdi yine sırt yan ve rahimin olduğu yerde ağrı var . Dün ve önceki gün çok şiddetli bel kasık ağrısı yaşadım ve cumartesiden beri mide bulantısı kusma baş dönmesi var . Test yaptım bugün ama tek çizgi çıktı . Adetime 15 gün var FLO uygulamasina göre . Belki daha fazla da olabilir çünkü düşük sonrası ilk adet geç gelebiliyormus . Ama göğüslerim de şişmeye ve acımaya başladı ( adette her zaman şişer ağırırdı) . Hiç birşey anlamadım hamile olabilir miyim yoksa düşük sonrası enfeksiyon üşütme falan mı ? Doktora randevu bulamıyorum Bana bı akıl verin .

Canim ağrıların olması normal bence ama hamilelik için de çok erken gibi bu belirtiler belki üşütmus olabilirsin şuan vücudun hassas dikkatli ol kendini sıcak tut şuan doğum yapmış gibisin lohusa gibi bi nevi ayaklarını vücudunu sıcak tut inşallah

Canim ağrıların olması normal bence ama hamilelik için de çok erken gibi bu belirtiler belki üşütmus olabilirsin şuan vücudun hassas dikkatli ol kendini sıcak tut şuan doğum yapmış gibisin lohusa gibi bi nevi ayaklarını vücudunu sıcak tut inşallah
Anladım teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🙏 randevusuz almıyorlar sıra bulamiyorum kadin doğuma . Şimdi aile hekimine geldim bir test falan yapsın enfeksiyon mu var diye . Her iki yanım da agirmaya başladı dündendir.

X