Eyvah!

Cnm evet erkencilerdenim ama arada iyikide erkenden oldu diyorum..

Cnm senin face veya msn varmı

elif hadi gözünaydın canım.ayy hamile kalsak gözünaydın deriz hamile olmasan gözünaydın deriz.allahın gücüne gitmesin....neyse herşey gönlşünce olsun.

balım çok haklısın vallahi 2 türlüde hayırlı olsun dünya işi işte :) çok sağol cnm

gulumse hakkımızda hayırlısı olsun vallahi.. çok teşekkür ettim :)

evet canım hemde nasıl...
ilk kağıtta 6-8 haftalık' ı görünce nasıl titredim naparım ben diye
doktorun odasından bir kadın çıktı oğlu kucağında ve karnı burnunda
aman tanrım dedim geleceğimin resmi :KK70:
kucağına alınca karnındakine risk olmuyormu dedim
olsada olamıyor malesef idare etmek zor oluyor dedi..
Allah ım sana geliyorum dedim içimden :))
çok şükürki allah ıma sonuç istediğim gibiydi çok şükür..

AYYY ELİİİFF.
VALLA NE SEVİNDİM KIZ...
hadi Allah istediğin zaman versin 2.yi...

canım üzüntünü deştiysem özür dilerim. sen çocuk isterken ben istemeyince bana kızsan bile haklısın işte dünya hali..
şuan senin zor durumunun üzerine nasıl üzüldüm anlatamam
dünya hiçde adil değil ya . :KK43:
yinede Allah ım herşeyi bilir çok şükür..
ben bu rahatsızlığa nazaran ve üst seviyede korunmama rağmen hala nasıl hamile kalabiliyorum bilmiyorum.. çok şükür..
Rabbim tez zamanda sanada sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Allah ım hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın. :KK43:
canım neden ne demek ya neden kızayım sana kızmam asla hayat adil değil tabııkıde ama herkesin sınavı başka allah ne zman kısmet ederse o zman olucak inşallah benımde:)) duaların içinde saol canım ....
haftasonu yoktum evde ve yenı girdim nete baktım hemen inan sonucuna çok sevindim ilk keza birinin hamile olmadıgına sevındım allah seni sınadı bence bu şekilde isyan etmedin sende kararsız kaldım ama asla isyan etmedın allah bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin bi kaç yıl sonra istediğiniz zaman inşallah hemen hamile kalırsın canım benım içinde dua et tatlım öpüyorum ......

ay daha biri büyümeden...korunmuyormuydun elif?
valla ben dogumdan sonra 2 ay adet olmadim da kafayi yiyecektim
hamileyim diye kac kere test yapmistim sonunda önlemimi aldim.
daha cok erken ya bebeklerimiz yaisni bile doldurmadi..
neys ehadi korkma hamile degilmisin.
Allah istedigin zaman verir insallah hele bir bebisini büyüt,
artik onlemini alip isi sansa birakmazsin.ben de hamilesin sandim:)))))

emek verip benim için araştırdığından dolayı çok teşekkür ederim canm.
evet allah a çok şükürki hamile kalabiliyorum fakat şuanki kızıma eve zor yetişirken 2.ci bebekle nasıl yaparım en basitinden o karnımdayken kızımı kucağıma bile alamıyacakmıyım.. doğunca kızım zaten bebek olcak 2 bebeğe nasır yetineceğim bilmiyorum..
Allah ın gücüne gitmesinde ben kızımdan başka nbebek istemiyordum. ileride bile.. :KK43:
sonucu almama 3 saat kaldı nolur dua edinde sonuç negatif çıksında günaha girmiyeyim :KK43:

Rabbim gönlüne göre versin canım
zaten de vermiş
senin için herşeyin hayırlısı olsun kardeşim

Tiramisu1986 etmezmiyim canım benimm Rabbim tez zamanda sanada gönlüne göre evlat nasip ederde inşallah şurda sevincini beraber paylaşırız
sayende bende 2 sevinmiş olurum vallahi :)

Kançiçeğim ay korunuyordum valla
ama korktum işte sonuçta bende yırtık kondomdan dolayı dünyaya gelmişim :))
sağol canmm

yunahu Allah razı olsun canım
sende hamişsin sanırm?
Allah sanada hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

a.s.

X