Fairy bulaşık deterjanı

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
kızlar tam bir ev hanımı olarak denemediğim ürün ve marka kalmadı sizce elde yıkamada fairy deterjan iyimi geçenlerde cif aldım ama hiç köpürmüyor eltimede anlattım onunlada test edelim dedik onda bir şişe fairy, bir şişe pril, bir şişede cif konsatre vardı (indirime girdikçe almış) ama bence en iyisi pril di ama fairy de iyiydi kullanan varsa yorum yazabilirmi ellerinde alerji yapan falan varmı yada sürekli kullanınca nasıl oluyor ben sadece test edebildim şimdi bulaşık makinesi deterjanımda bitti fairy nasıl acaba o olmazsa pril tam set indirmdeydi bizim markette 19 falan ondan alıcam

Ben Fairy kullandım,hala da kullanıyorum. Bana göre Prilden daha çok köpürüyor. Reklamlarda anlatılanlar kadar var yani:) Beğendim:))

bende markette fairy mi alsam pril mi diye elim bi ona bi ona giderken yine pril galip geliyo deneyemedim yani:KK3:

bende çok beğendim...
bulaşığın zevki bende köpük demek...
fairy dede bu bolca var...
tavsiye ederim...

bende katılıyorum kesinlikle Fairy çok iyi bir ürün.yurt dışında en çok kullandıkları bulaşık deterjanı..Bende çok memnunum TAVSıYE EDERıM

pril hiç beğenmiyorum köpük diye bir şey yok...fairyide tanıtım amaçlı dağıtmışlardı o zaman
kullandım iyi köpürüyor ama kokusunu beğenmedim...hep kullandığım ve beğendim
cif-limonlu ondan vazgeçemiyorum.

Bir damlasıyla dünya bulaşık yıkarsınız.

Hayret, reklamlarında kandırmamışlar.:nazar:

çok köpürüyor :1shok:iyi de temizlior
bir damla ile birsürü bulaşık yıkıyorum 1 kutuyu 5 ay önce aldım bitmedi

pril cif olsaydı 9 kutuya geçmiştim:umursamaz:
bulaşık makinası için olanı deneyen varmı şakkıdı

bende dün aldım daha pek deneyemedim elde yıkanıcak bulaşık yoktu makinesi nasıl acaba bugün birde calgonitin toz deterjanını aldım ben zaten ayrıca parlatıcı ve tuz koyuyordum makineme çünki koymayınca ışığı sürekli yanıp sönüyor birde toz deneyim dedim hem daha ucuz nasıl yıkıyacak bakalım yıkayınca yine bu bölüme yazarım bingonun ekpsres tableti var ama hiç tavsiye etmem ben bile makineden daha temiz yıkıyorum hepsi lekeli çıkıyor üstelik sıcak suda yıkanmasına rağmen prildende çok memnunum ama indirimde değildi

bende makine deterjanını kullanıyorum.memnunmsositososito

yıllardır pril kullanan biri olarak kesinlikle fairy diyorum.annem denemek için almış bende onun elinden aldım.pril ile yıkama yaparken su kirlenince köpükler hemen yok oluyor ama fairy öyle değil hem çok köpürüyor hemde su ne kadar batarsa batsın köpüğü olduğu gibi duruyor.ayrıca elmalı olanıda mis gibi kokuyor kesinlikle tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile5

Bende aldım ama henüz kullanmadım herkeste memnun peki elleri tahriş yapıyor mu ?

benim ellerim çok hassas deterjan değiştirdiğim zaman hemen ellerim kabuk kabuk soyulur ve kaşınmaya başlar.ama fairyde böyle bir problem yaşamadım.tek kelimeyle harika.yerimseniben

fairy mükemmel bi deterjan geçen koltuklarımı silerken suyun içine kattım inanamadım parlattı resmen koltuklarımı

X