Fal baktırmak isteyenler bu post’a gelsin

ilginchakkatenn

Hazelin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
454
211
Merhaba kızlar ☺️ Yaklasık 2,5 seneye yakındır kahve falı bakıyorum, hissederek bakıyorum sezgilerim sayesindd, genelde çıkar dediklerim.Daha öncede yine bi post açmıştım ama gerilerde kaldı...Fal baktırmaya ihtiyacım var( Su falı, tarot falı, el falı) hiç farketmez ne falı olduğu.Fal bakabilen varsa aşağıya yorum atsın, herkes faydalansın.Yada banada yazabilirsiniz, hadi kızlar fallaşalım ❤️

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.614
488
25
Merhaba kızlar ☺️ Yaklasık 2,5 seneye yakındır kahve falı bakıyorum, hissederek bakıyorum sezgilerim sayesindd, genelde çıkar dediklerim.Daha öncede yine bi post açmıştım ama gerilerde kaldı...Fal baktırmaya ihtiyacım var( Su falı, tarot falı, el falı) hiç farketmez ne falı olduğu.Fal bakabilen varsa aşağıya yorum atsın, herkes faydalansın.Yada banada yazabilirsiniz, hadi kızlar fallaşalım ❤️
akşam fallaşalım mı

Oneydigiizzz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
18
3
33

Kahve falinin tutarliligi yok.
Astroloji gercek size tavsiyem iyi bakan birini bilun

Ben baktirdim ama dogru cikar mi bilmiyorum bekleyip gorecegiz

Nameyildiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2018
11
0
27
ilginchakkatenn ilginchakkatenn özelden mesaj attım rica etsem bakabilir misin canim
merhaba ben baktırdım cok memnun oldum kızılayda kendi ofisi var randevu almanız gerekiyor bütün çevrem gitti ve çok begendiler cıktıgınızda 1-2 saat kendinize gelemiyorsunuz asistanının numarası aramadan önce mutlaka bi mesaj atın o sizi arar fal baktırmak istediginizi söyleyin mesajda. arkadaşlar başa kişilere baktırıp boşa paranızı vermeyin biz bayanlar olarak kolay kazanmıyoruz parayı

Son düzenleyen: Moderatör: