FARMASİ KULLANICILARI

Farmasi'nin hiçbir ürününü beğenmedim. Göz kaleminden tutun, deterjanına kadar hepsi kalitesiz ve pahalı. Tavsiye etmiyorum kesinlikle.

Urunlerin hepsi birbirinden kalitesiz, makyaj malzemesini begendim diyen iyi makyaj malzemesi hic gormemis olmali. Vitamin-gida katkisi vb zaten boyle tuketilmemeli.
Bir tek sevdigim urun var multi-purpose cleaner beyaz sabun kokulu, katalogun kalani benim icin çop..
(Not: uyeyim, neredeyse her urunu deneme firsatim oldu, çoook çop olmus Nar kutum var)

Selam arkadaşlar ben Farmasi müdürü üyem olmak isterseniz yardımcı olurum katalok ve Numune ürünler hediye gönderiyorum hiç bir ücret talep etmiyorum ücretsiz üyelik ekibime katılmak isterseniz sizleri üyem yaparim ekibime katılın beraber kazanalım.

Ben bir ara üyeydim (bayadır alış veriş yapmadığım için üyelşğim askıda) tıpkı senin gibi ürünleri daha iyi fiyata almak için. Cc kreminden memnunum bittikçe onu alıyordum. Bir de terra cotta pudrası var o da biraz pahalı ama yine de güzel bir pudra. Bunlar en memnun olduklarım. Onun dışında şampuan ve duş jelleri de fena değildir. Çoook yüksek kaliteli ürünler olmasa da ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. üye olabilirsin :)
Sizde üye olmak isterseniz ekibime katılabilirsiniz üyeliğinizi askıdan alabilirim

Ürün reklamı satışı, üye yapmak vb yasaktır.

X