FARMASİ Sarımsaklı şampuan !!!!

monark13

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2013
6
0
31
Merhaba
Farmasi sarımsaklı şampuan kullanan var mı aranızda ? Saçlarım çok güçsüz ve dökülüyor işe yara mı ?:26::KK59:

elphidium

Platinium Uye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
894
864
Farmasi markasını ilk defa duyuyorum ama ben maxozonun sarımsaklı şampuanını kullanıyordum çook memnundum. bulamıyorum gerçi şimdi :84:

monnarosaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2014
145
19
tatlımm güzel konuya değinmişsin. ben kullandım . saçlarım şu an çok sağlıklı o firma türk firması ve helal sertifikası var. güvenilr kimyasal yok. araştırdım. güvenle kullan önriyorum bendeki dökülme ve kepeklenme bile gitti :)

eddaozkan

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
42
7
Nirvalis in sarımsaklı şampuanını kullanıyorum..oldukça ıse yaradı dökülen yerlerden sac çıktı hep bu da benı mutlu edıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

monark13

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2013
6
0
31
tatlımm güzel konuya değinmişsin. ben kullandım . saçlarım şu an çok sağlıklı o firma türk firması ve helal sertifikası var. güvenilr kimyasal yok. araştırdım. güvenle kullan önriyorum bendeki dökülme ve kepeklenme bile gitti :)
çok teşekkürler :KK70::KK9:

Twinsmom1

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Temmuz 2008
889
201
Farmasi sarımsaklı şampuan saç rengini koyulaştırıyormuş dogrumu? Saçı beyaz olanların saç dipleri daha koyu çıkıyormuş...kullanan bilgisi olan var mı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1507 gün geçti.

saskito_

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
2.466
3.806
Ben bu şampuanın hiçbir faydasını görmedim. Ne çörekotlusunun ne de sarmısaklısının. Saç dipleri koyu da çıkmıyor. Yanlış bilgi. Bu özelliğe sahip şampuan olduğunu da sanmıyorum.