Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Dünden beri beni üzüyorsun ? Beni kendinden yoksun birakmakla tehdit ediyorsun. Iyi biliyorsunki kac yildir üzerime kasitli olarak iftira atiliyor,kasitli olarak itibar suikasti yapiliyor. En yakinindan biliyosun dahasi. Israrla yaftalamaya devam ediliyor ve sen bunlara bile isteye inaniyorsun. Bana hakaretlerin oluyor ,tamda onlarin istedigi gibi. En yakinindakiler bile yaftalayip iftira atmadilar mi? Kendimi aklamaktan okadar yoruldumki. Surekli savunma halindeyim gormuyomusun? Ben hircin olurum elbette.
Hiç kimseye guvenim yok,hayat bunu bana kafama vura vura ögretti. Sende surekli ama surekli olarak kendinden yoksun birakmayi önüme sürüyosun. Gercekten ne amacla yapiyorsun bunu? Senin içine sinmeyen konular var farkindayim. Belkide basli basina ben icine sinmedim. Cevre kosullari aile baskisi hatir kiramamak vs orneklemelerle mecbur kaldin bana ve simdide bir bahane üretip herkes kendi yoluna tutumlari sergiliyorsun.
Beni beklenti içine sokma şu hayatta başka bir şey istemiyorum senden. Ben zaten yeterince iki farkli bambaska bir hayatim var ev hanimi ve isim olarak ve ciddi yorucu!
Her ne fikrin varsa gelecek icin veya simdi ne dusunuyorsun bi karar ver.
Ben kararlarina saygi duyacak yastayim,ariza cikartmam ürkme.

Heleki bu okyanus ötesindekilere noluyo yahu? Sizene benim hayatimdan! Herkes kendi yoluna gidince sizin bu isten cikariniz nolucak ?
Firma olarak cok gucluler bana muhtac degiller Allaha sukur bu milletin gonlundelerde.
Ee bende gucluyum bende kimseye muhtac degilim. Evet bir ev hanimi formatindayim ama (fulya bana o zamanlar karsilik cvp olarak malatya mezarligindaki aha senin yerin burasi demisti 🤣 ) dedigim gibi ben bir yeralti prensesiyim. Bana dokunan yanar bunu siz benden cok daha iyi biliyorsunuz. Kobanide hakkimdan gelemedi sizde keza ve bakiyorum beni rusyanin önüne atiyorsunuz :)
neyse neyse iciniz rahat edecekse soyleyim bu isin sonu bilinmezlik ne olacak bilmiyorum. Aslinda biliyorum ama caktirmiyorum. Yarinimin garantisi mi varki benim garanti beklentilerim olsun. Bu zamana kadar kimseye kullandirtmadim kendimi zaten iftiralar neden atiliyor iste bu sebeple hazmedemediklerinden.
KÖklü bir aileye sahibim kendimede saygim var.
Bu beni yalnizlastiracaksa yapabilecegim birsey yok. Ama sanmayinki ben firmayla bagimi kesecegim,tabiki koruyup kollamaya devam edecegim milli degerlerimiz olur kendileri.
Allah hepsinden razi olsun turk neslinin devamini sagladilar .nasil sukurde bulunmayayim 🤲🇹🇷

Oyuzden mi dun carsiya cikmama cok kizdiniz. Valla oglumun hic kiyafeti kalmamisti mecbur kaldim. Kimligimi evde unuttugum icin birlik icinede giremezdim. Tenha bi yere park ettim arabayi mecburen ,carsi ici park edecek yer yok napiyim. Internetten alisveris yaptirmiyorsunuz ,kargocu gercek kargocumu bakalim diye. Ee napiyim ben. Mahalleme lcw actirin o zaman :p

Cok gecmis olsun istanbul.

Kriptolari koruyan kanalda savas muhabiri gorunumlu kripto ile savasim var epeydir biliyorsun. Öyle bi raddeye getirdiki insanlar taraf secmek durumunda kaldilar. Buyukelciliklerden tut ust vekiller,bakanlar,duzey emniyet mudurleri,polisler,pasalar,uzman cavusundan subaylara kadar pek cok vatansever sosyal medya hesaplarimdan haber verdiler senin yanindayiz olarak. Kova adamida ust duzey emniyet muduru ile haber etti ;kotulukle iyiligin savasinda elbette iyiligin yaninda duracagim gibi bi sey yazmis. Birebir asla konusmadik kendisiyle. Şuanda xde takip ettigim araci olan bi hesap var yani onun arkadasi benim degil.vatansever emekli tumgeneral komutanlardan biri hesabi takip etmemi dusmana karsi birlik beraberlik etmemiz gerektigini vurguladi (ateskes imzaladik) hatta ben yazdim bunu xtede. Okyanus otesindeki icin yine araci kisiler ile xde acik acik fikrimi beyan ettim oda arkadasi uzerinden fikrini soyledi hepsi bu.
NEyse baktiki kripto muhabir epey taraftar kaybetti bu sefer ahlaksizlik uzerinden iftira propagandasina basladi bir parti uzerinden,su bi haftadir takipten ciktigim veya engellediklerim cok agir ithamlarda bulundular bana. Hatta ahlaksizliklari kendileri yapip bana yavsadi oradaki gucune guvenen vekiller. Okadar sinirlendimki hemen mitin ust duzey personeline haber ettim sonrasini onlar icabina baktilar zaten. Gittigi her partiyi karistirdigi gibi o partiyide ikiye boldu ,o partideki vekillerin kiminden destek msjida aldim sagolsunlar ama ezici bi cogunluk vardi ve cok asiriya kactilar en son genel baskanin parti konusmasinda mitin ust duzeyleri hepsinin agzina sicti o sebeple bana zarar veremediler bi kaci okadar hirslandiki hala öldürmekle tehdit ediyolar beni. Neyse simdi kripto ozel haber sefi bakti bu partide bana dis geciremiyo . Ben partinin basini yaktim cunku bunu hic beklemiyodu neyse yeniden zafere yoneldi zafere yanasti suan, zaferin genel baskani beni karsisina almaya cekinir neyse gitsin o partidede burnu iyice bi surtulsun, AZI DISLERINI KIRIP ELINE VERSINLER.

Bunun disinda xde en sinir oldugum mevzu ben adamin fikrini begendigim icin fav rt yapiyorum veya bende gorusumu yaziyorum hepsi degil ama bazi asalaklar basimin bagli oldugunu bile bile bu fav rtyi veya menti onlara ilgimden(!) Veya bir flort baslangici(!) Sayiyorlar ve yine kasitli olarak etrafina souluyorlar yine kasitli olarak. Tek amaclari bu insanlarin itibar suikasti yapmak ,tek amaclari okyanus otesindekileri memnun etmek. Tek amaclari milli manevi degerleri korumama akillarinca boyle engel olunacagini sanmalari.

Son olarak bir selcuklu sultani olarak yaziyorum kan kussam kizilcik serbeti ictim derim. Yardima muhtac olsam bile asla soylemem soyleyemem genlerimden gelen ve aileden yetistirilme tarzimdan dolayi hic isteyen taraf olmadik. Nasil istenir bilmiyorum Allah istettirmesin insallah.ne oldum degil ne olcam dedim herzaman. Kanunlar neticesiyle bosandigim vakit devlet herkese nasil hak tanimissa bende bir vatandas olarak o haklardan yararlanmasini bilirim. Her yere basvurcam elbette. You tubede yaptigin gururumu kirdi benden cok daha muhtac olanlar vardir onlara yardim et daha cok sevap kazanirsin.
Kocasindan ayrilanlarla konusuyorum surecin nasil isledigi vs devletin nasil yardim ettigi vs.
Hatirlatirimki ben ev hanimi olan bir vatandasim ülkemde , devletim varolsun vatandasini acta acikta birakmaz.

Davayi kime acicam komutanlara mi ? Hakkimda öyle alçak planlari varki. Beni diyarbakirdaki orduevine kapatip genelev kadin muamelesi uygulayacaklardi. Bana bunun haberi 1 ay oncesinden geldi. 20gun once tavrimi belli ettim konu kapandi saniyordum 1 hafta sonra emekli olan paşalardan uyari geldi arka kolla diye. En yakinina bile güvenme diyerek baska hesaplardan vatansever komutanlarda keza öyle. En son yine ayni diyarbakir muhabbeti dönünce nevrim döndü asiri sinirlendim ve serefsizlere genel bir uyari cektim,sizin kimler oldugunuzu biliyorum diye. Ertesi gun ic isleri bakani mahrem imamlara operasyon adi altinda msj verdi.
neyseki sivildeyim lojmanda otursam 2020deki gibi canimi okurlardi ben bunlarin belini kirmaya ugrasirken ,bunlarda benim icin "iffetsiz kadin" etiketini yapistirmaya calisiyolardi. Ayni tezgah suan sivilde gerceklesiyor. Epey bertaraf ettim ancak yol cetrefilli ve uzun,mucadeleye devam.

Az once teyzemin gelini laf soktu,neymis karnim doyuyosa mutlu olmaliymisim. Benim omrumde yolumda buymus. Ayrilmak ne haddimeymis 😬🤯 sanane ulan sanane! Okyanus otesinin torpiliyle 52 ile istanbul bakirkoyde yerlesen ve ilk tercihin oldugunu cumle aleme yayarim beni delirtme,manyak kadin.

Senden nefret ediyorum
Senden nefret ediyorum
Senden nefret ediyorum

:KK61:

Sana ne demistim fulya ,çok yanlis düşman edindin kendine.
Turkiyede baska insan kalmadida kalktin bana ve cocuklarima kara büyü yaptin demek.
Cehenneme zümeralik kadin oldugunu da ispatladin daha ne olsun.
Biz muslumanlar yapilanlari bozdurup Allaha havale ederiz. Ancak protestan ermenilerin kalkip torunlarina yaptigin buyüler sebebiyle senin ve senin sülaleni s.kecekler hayirli olsun. Bi insan dunyalik basimi nasil derde sokarim adli hayat reformu gelistirdigin icin kesinlikle kendini tebrik etmelisin.
Neyse neyse sirada iş arkadasin hande var. Bi insan cehenneme girmek icin neden bu denli heves eder anlamis degilim.

Dinledigim şarkiya eslik etmem sende nasil bir tahrik yaratiyor fulya? Tlfnum you tubeden miximimin sarki listesi seni neden bukadar gerdide patlama geregi duydun ? Isin gucun şov ,gündemde kalmak magduru oynamak. Bu yaptigin nedir biliyormusun tlfnuma takip prog yuklediginin alenen kaniti. Vakti gelince ben halkima milletime kendimi göstericem zaten ,senin raconlarina ,takik şizofrenik hareketlerinin galeyanlarina itibar edecek bir şahsiyet degilim. Kaldi ki acayip zelil ettin kendini.

Sagolsun destek msjlari akti tüm gece sosyal medya hesaplarimdan haa bu arada maşalık ciddi yakismis sana,isi kapmissin. Iyide reklamini ediyorsun arada ufak tefek pot kirsanda ozellikle zelil edecegin zaman kendini.

Hemen sahiplerini kostun onlarim desifre olmasini sagladin. Ayy biliyomusun gercekten kendini şeytan aşılamaz saniyorsun ama ben o seytani pabucuna ters giydiren kisiyim.

Asil amacinin en basindan beri , , ,kimligimi desifre edip beni hedef gostermek oldugunuda gosterdigin icin ben bir kez daha hakli ciktim hemde tüm dünya üzerinde.

Neysr senin tahrik oldugun şarkiyi açayim ,bir dahaki zelil olma potansiyelin icin kendince "malzeme" cikarirsin şekerim.

Kizimi okula birakacakken Ben çarptim , ya polis cagiralim tutanak tutulsun yada aramizda halledelim dedim. Oda kocasini aradi,ikimizde foto cektik. Bende hasar yoktu zaten, onlarin arabada yamukluk ciziklik vardi. Dönerken genis almamisim aciyi,karsidan gelene carpmayim derken yanimdakine carptim. Polise gerek yok dedi kadin,hasar parasini vereyim o zaman dedim kabul etmedi. Zaten ayni mahallenin ayni sokagi komsulariyiz. Helallik istedim maddi hasara sebep oldum arabalarinda. Sagolsun kadinda hakkim helal sikinti yok dedi. Bu kadar. Allah buyuk kucuk kaza bela vermesin insallh amin.

İçine ettin her şeyin. Öyle çok yazık ettin ki. Kendine de, bana da. Yaşanabilecek harika potansiyellere de. İstesem de sana evet diyemem gibi artık. Hayır demeliyim. Ve bu beni gerçekten çok üzüyor. Bizi bu noktaya getirdiğin için de çok kızgınım sana. Çabalamayacaksın da muhtemelen.. Ama çabalasan da faydası olmaz gibi artık zaten. Mahvettin... Çok üzgünüm şu an.

İçine ettin her şeyin. Öyle çok yazık ettin ki. Kendine de, bana da. Yaşanabilecek harika potansiyellere de. İstesem de sana evet diyemem gibi artık. Hayır demeliyim. Ve bu beni gerçekten çok üzüyor. Bizi bu noktaya getirdiğin için de çok kızgınım sana. Çabalamayacaksın da muhtemelen.. Ama çabalasan da faydası olmaz gibi artık zaten. Mahvettin... Çok üzgünüm şu an.
Ya 2 yıl kadar ruh eşin geliyor, aşık olacaksın mesajları aldım evrenden vurgulu vurgulu, müjdeler olsun havasında bu mu olacaktı gerçekten... Off....

Neler oldu öyle
Film gibi

Ama neyse…

Ben şimdi evli mutlu çocuklu 🥳😜🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Benim kelimelere ihtiyacım yok kendimi anlatmak için.
Nasıl bir hayatım olduğunu ondan bundan öğrenmiş olmanız yeterli.
Yani en güzel kapak! Ahahahah😄😎

İşte sana öyle yapacaklar fulya,senin sahiplerin verdikleri görevi eline yuzune bulastirdigin icin üstüne ayyuka cikardigin icin bana gonderdigini sana yapacaklar.
Dingiltereden sonraki beni koruyun duragi papa mi yoksa? Bi o kaldi yalaklamadiginda!

X