Fazla kilolarından şikayetçi olanlar Aspir Yağı tam size göre

anna_karenina

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2013
3
6
34
Merhaba Hanımlar,

Forumda yeniyim fakat fazla kilo sorununu uzun zamandır yaşayan biri olarak artık bu konuda faydalı bilgiler sunacak durumdayım. Öncelikle hepimizin bildiği gibi belli bir yaştan sonra kilo sorunu sadece sporla çözülemiyor.İki sene pilates yapıp, bir yıl da çeşitli diyetler uygulayıp yediklerime dikkat etmeme rağmen hala istediğim kiloya ulaşamamıştım ki aspir yağıyla karşılaşana kadar. Öncelikle aspir yağı nedir ? nelere faydalıdır ? Kısaca bahsetmek istiyorum. Aspir yağı doymamış yağ asitleri bakımından zengin olduğu için vücuttaki yağ seviyesini azaltıcı özelliği vardır. Aspir bitkisinin zayıflatan etkisini sağlayan içeriğindeki CLA yani Conjugated Linoleic Acid sayesinde vücutta biriken büyük yağ moleküllerini parçalayarak daha küçük yağ molekülü haline getirmesi ve böylece vücuttan atılmasını sağlayıcı etki göstermesidir.Aspir yağı faydaları kilo vermek isteyenlere yardımcı olmasının dışında ; mideyi kuvvetlendirir,vücuda dinçlik verir, afrodizyak etkisi gösterdiği için cinsel isteği kamçılar.Vücutta biriken fazla yağın bölünerek erimesini sağladığından kilo vermeyi kolaylaştırır.Daha bir çok faydalı özelliğini saymadan bu yağ ile nasıl karşılaştığımdan ve kullanımından da bahsetmek istiyorum. 4 ay önce kilo vermek uğruna yurtdışındaki doktorlardan bile randevu almış ve bir çok uğraş vermiş teyzemin önerdiği ve başaralı sonuç aldığı bu yağ benim kulağıma geldi.Daha sonra internetten araştırıp,.........adresinden sipariş ettim.3 aylık düzenle sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemeklerden yaklaşık 20-30 dk önce aç olarak 1 tatlı kaşığı aspir yağı kullanımı şeklinde uyguladığım program sonucunda çıkan netice inanılmazdı ve hala kullanmaya devam ediyorum. Tabi "bu yağı kullanıyorum günde de 3 vakit çay partilerinde hamur işi yiyeceğim" şeklinde bir beslenmeyle faydasını göremezsiniz fakat çok sıkı diyete gerek kalmadan kullanmanız durumunda emin olun farkı hissediceksiniz.
Stres yapmayın ve sadece hayatın keyfini çıkararak biraz düzene girin kendinize çok iyi bakın tekrar görüşmek üzere.:KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.. Ben de aspir yağı kullanıcılarındanım. Spor da yapıyorum ama malum Ramazan dolayısıyla eski sıklıkta gidemiyorum. Aspir yağı kullanımında diyet ve spor yapılmazsa % 50 etki eder, sporla desteklendiğinde (15 dakikalık egzersizler bile yeterli olacaktır) % 100 sonuç elde edeceksiniz. Ben aspir yağını http://www.arifoglu.com/ 'dan aldım. Fiyatı 39 TL. En kaliteli en tercih edilen aktardır. Aspir yağı kullanımı bazı bünyelerde içince etki eder, bazılarında da (benim gibi) sürünce. Sabahları içmek önerilmez. Öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce bir çay kaşığı içilecek. akşam yemeği kültürünüz yoksa gece yatmadan 1 saat önce sürülmesi + spor yapanlarında zayıflamak istedikleri bölgesel alanlara sürmeleri tavsiye ediliyor. Gece 23 ile 01 arası metebolizmanın en hızlı çalıştığı andır. Ben bu yağı kullanmaya başladığımdan beri aman aman diyet yapan biri değilim, yapamam da yemek yemeyi de tatlıyı da çok seviyorum :)) Ama fedakarlık yaptığım gıdalar yok mu? Tabii ki var. 3 öğün olsa yerim dediğim makarna. Ayda bir yiyorum. Canımın çektiği her besini tüketiyorum, ama azıcık :) Uzmanlarda böylesini tavsiye ediyor. Canınız ne çekerse o an yemelisiniz ertelerseniz ileride daha çok yersiniz diye. Bol su, dozunda gıda, azıcık egzersiz ve aspir yağıyla istediğiniz zayıflığa ulaşmanız dileğiyle.. Görüşmek üzre :)

X