Fe Sabrun Cemil...Her ay umut doluyuz diyenleri beklerim :)

iyiyiz tatlımm seni gördüğüme sevindimm :) işe başladım ayın 15. de iki ay olacak :) sen nasılsınnn minik kızın nasıl?

Bende sevindim foruma pek giremiyorum artık yaa inan günler yetmiyo bana :)
kızına kim bakıyo senin için daha zor olmuştur şimdi...Allah kolaylık versin

minik kızım büyüyo huysuz kız bu aralar :)
yukarda da dedim ya bende onunla hayatı yeniden yaşayıp ögreniyorum
Rabbim saglık versin bütün evlatlara

oyyy cok sevindim tebrik ederim hayırlı olsuuunnnn:KK68:
Rabbim saglıcakla kucagna almayı nasip etsın inşaAllah...
nasıl gidiyor peki bulantı falan zorluyo mu?

Bizim bebişle hayat güzel ama hergün farklı bi huy edinmesne alışamadım :)
Bi haftadırda fena huysuz bu dabi dönem galiba :)
saglıgı iyi olsunda gerisi mühim degil gecer diyorum :)
Bulantımız bayağı fazla ama bunada şükür sağlıklı olsunda herşeye razıyım.Gayet sağlıklı ilerliyoruz canım ,kaç aylık oldu prenses ?

Selam kizlar :) nasilsiniz? Moon cok sevindim canim hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin.
Uhicim ozledim hepinizi.nasilsin? Bende merak edilcek pek bisey yok henuz :) kurtaj olali 8 ay oldu. Hala bebek yok. Doktora gittim
. hormon tahlilleri istedi, sonuclar herzamanki gibi normal cikti. Sadece guatr biraz sinirda ilacimi arttirdim. Bi de gecen ayki yumurtami atamamisim adetle. Bu ay adet olunca tekrar bakcak atmismiyim diye. Eger duruyosa ilac vercek. Oyle iste :)
Ben sıkıldım cok bu durumumdan. Ama isyan etmiyorum. Zamana biraktim. Allah herkese hayirlisini versin. Opuyorum hepinizi sevgiler...

Bulantımız bayağı fazla ama bunada şükür sağlıklı olsunda herşeye razıyım.Gayet sağlıklı ilerliyoruz canım ,kaç aylık oldu prenses ?

Saglıklı bi şekilde kucagına alırsın inşaAllah :)
Benim minik 5,5 aylık daha dün gibi hamile oldugumu ögrenişim zaman çabuk geçiyor :)

Selam kizlar :) nasilsiniz? Moon cok sevindim canim hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin.
Uhicim ozledim hepinizi.nasilsin? Bende merak edilcek pek bisey yok henuz :) kurtaj olali 8 ay oldu. Hala bebek yok. Doktora gittim
. hormon tahlilleri istedi, sonuclar herzamanki gibi normal cikti. Sadece guatr biraz sinirda ilacimi arttirdim. Bi de gecen ayki yumurtami atamamisim adetle. Bu ay adet olunca tekrar bakcak atmismiyim diye. Eger duruyosa ilac vercek. Oyle iste :)
Ben sıkıldım cok bu durumumdan. Ama isyan etmiyorum. Zamana biraktim. Allah herkese hayirlisini versin. Opuyorum hepinizi sevgiler...

İiyiym çok şükür günler geçiyo öyle böyle
merak edyordum seni foruma giremiyorum ama aklımdasınız benimde...
Rabbim sana da bekleyen herkesede tez zamanda nasip etsin ya bu şekilde oluruna bırakman daha iyidir belkide nasip..
tekrar bi tedavi sürecinden falan bahsediyor mu doktor

Saglıklı bi şekilde kucagına alırsın inşaAllah :)
Benim minik 5,5 aylık daha dün gibi hamile oldugumu ögrenişim zaman çabuk geçiyor :)

İiyiym çok şükür günler geçiyo öyle böyle
merak edyordum seni foruma giremiyorum ama aklımdasınız benimde...
Rabbim sana da bekleyen herkesede tez zamanda nasip etsin ya bu şekilde oluruna bırakman daha iyidir belkide nasip..
tekrar bi tedavi sürecinden falan bahsediyor mu doktor
Uhicimmm:) amiinn canim benim. Doktora gittim kist gitmis. hormon testleri de normal. Ama tiroid hormonlarinda anti tpo diye bi deger var. O deger bende yuksek cikti. Onun icin guatr doktoruna gidicem. O degerin yuksek olmasi yumurtanin kalitesini bozabilirmis. Belki sebep budur. Yarin dahiliyeye gidicem. Onun da beni endokronolojiye sevk etmesi lazim. Bakalim neler olcak, bekleyip gorcem. Opuyorum arkadasim. Minişini op benim icin :KK66:

Uhicimmm:) amiinn canim benim. Doktora gittim kist gitmis. hormon testleri de normal. Ama tiroid hormonlarinda anti tpo diye bi deger var. O deger bende yuksek cikti. Onun icin guatr doktoruna gidicem. O degerin yuksek olmasi yumurtanin kalitesini bozabilirmis. Belki sebep budur. Yarin dahiliyeye gidicem. Onun da beni endokronolojiye sevk etmesi lazim. Bakalim neler olcak, bekleyip gorcem. Opuyorum arkadasim. Minişini op benim icin :KK66:

Allah yardımcın olsun canım bi koşuşturma ve sabır sürecindesin...inşaAllah mükafatın tez ve büyük olur...
Öperim tabiki teyzesi kendine çook iyi bak ve bizi habersiz bırakma emi:KK68:

Slm kızlar beni hatırlayan var mı :-)
Cemrecim bende de durumlar aynı.24 aydır hiç gebelik olusmadı.esim 7 ay once varikosel amlytı oldu.Bende 2 ay once hsg cekildim.Allahtan hayırlısı..

Huu napiyosunuz:) bende hersey ayni bi degisiklik yok. Bebis yok ...

Ben bi koşturma içinde günleri geçiriyorum...güya forumun zayıflama topiğine dahil olim dedim onda bile aktif olamıyorum maalesef...
sen neler yapıyorsun rabbim tez zamanda hayırlısı ile nasip eder bi minik inşaAllah...

Slm kızlar beni hatırlayan var mı :-)
Cemrecim bende de durumlar aynı.24 aydır hiç gebelik olusmadı.esim 7 ay once varikosel amlytı oldu.Bende 2 ay once hsg cekildim.Allahtan hayırlısı..

Tabiki hatırlıyoruuuzzz :)

İnşaAllah tez zamanda sende müjdeyi verirsin....bu kadar sabrettiniz mükafatınız tez ve güzel olur umarım

huhuuuu canlarımmmm:KK1:
nasılsınız sizleri çok özlemişim yau:KK22:
burda beraber ne çok günümüz geçti bebek beklerken duygulandım aklıma gelince
benim kız 14 aylık oldu
yürüyo , çat pat konuşuyo
Allah her isteyene nasip etsin
çok zor çocuk büyütmek ama bir o kadarda güzel
hepinizi çok çok öpüyorum:oops::KK15:

huhuuuu canlarımmmm:KK1:
nasılsınız sizleri çok özlemişim yau:KK22:
burda beraber ne çok günümüz geçti bebek beklerken duygulandım aklıma gelince
benim kız 14 aylık oldu
yürüyo , çat pat konuşuyo
Allah her isteyene nasip etsin
çok zor çocuk büyütmek ama bir o kadarda güzel
hepinizi çok çok öpüyorum:oops::KK15:
MERHABA BİZMUTCUM SENİ GÖRDÜĞÜME SEVİNDİM MAŞALLAH KUZUNA :) BNM KIZIMDA 23 MARTTA YAŞINA DEĞİCEK İNŞALAH :) BİZDE YÜRÜYORUZ KONUŞMAYA ÇALIŞIYORUZ BOL BOL ŞIMARIYORUZ :):) EDEPSİZİZ BİRAZ :) BENDE OPÜYORUM SENİ VE MİNİK KIZINI :KK68:

Kızlaar nasılsınız Ben de hala bebek yok. Tüp bebek düşünücem tekrar galiba. Hepinizi özledim. çok öpüyorum.
Cemrecim hayırlısı olsun ya tüp bebekle ins evladına kavusursun vallahi ben kendi adıma pek ıı değilim babamı kaybettim 2 buçuk ay oldu mutsuzum bı turlu toparlanamiorum :KK43:

Allah sabır versin canım. Şimdi gördüm mjnı üzüldüm çok.
Amin cnm cok zor günler geçiriyorum eşimle kotuyuz boşanma davası açtık sora tekrar barıştık ama onun isteğiyle ben çokta mutlu değilim bu durumdan üç gündür oğlum hasta Rota virüsü kapmış hastanelerde zaman gecio bide babam herşey üst üste geldi dünyam başıma yıkılmış gibi inan sen nasılsın varmı sende bı gelisme

Amin cnm cok zor günler geçiriyorum eşimle kotuyuz boşanma davası açtık sora tekrar barıştık ama onun isteğiyle ben çokta mutlu değilim bu durumdan üç gündür oğlum hasta Rota virüsü kapmış hastanelerde zaman gecio bide babam herşey üst üste geldi dünyam başıma yıkılmış gibi inan sen nasılsın varmı sende bı gelisme
Allah yardımcın olsun zor günler geçiriyorsun ama sabırlı ol. Herşey yoluna girer umarım. Bir gelişme yok bende. Olursa hbr vericem ama. Kendine çok iyi bak. Öpüyorum canım.

X