Aşılama Femara ile yumurtası oluşanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

busrasrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
24
13
29
Evet kızlar ben klomen kullanıp yumurtası olmayan bir anne adayıyım 😢 doktorum bu ay bana femara hapı verdi adetin 4. Günü başlayıp günde 3 kere içeceğim femara kullanan anne adayları bana yardımcı olur musunuz ❤️

Merhabalar bende gecen ay düşük yaptım kürtaj oldum dün adet oldum bende klomenle hamile kalmıştım ,ama kalbi durdu şuan femara ilacını araştırıyorum daha iyimis klomen gibi rahmi inceltmiyomus ,femara hiç kullanmadim ama fiyatı pahalı mis ve rapor ile aliniyormus ,siz nekadara aldınız

Evet kızlar ben klomen kullanıp yumurtası olmayan bir anne adayıyım 😢 doktorum bu ay bana femara hapı verdi adetin 4. Günü başlayıp günde 3 kere içeceğim femara kullanan anne adayları bana yardımcı olur musunuz ❤️

Merhabalar bende gecen ay düşük yaptım kürtaj oldum dün adet oldum bende klomenle hamile kalmıştım ,ama kalbi durdu şuan femara ilacını araştırıyorum daha iyimis klomen gibi rahmi inceltmiyomus ,femara hiç kullanmadim ama fiyatı pahalı mis ve rapor ile aliniyormus ,siz nekadara aldınız
Femara daha etkili, göğüs kanseri hastalarinda kullanilan bi ilac, devlet karsilamiyor 30 adet 150 tl aldim, klomene oranla basari yuzdesi fazla. Catlatma ignesi ile iki kere kullandim 19 mm oldu yumurtalarim, simdi asilama icin yeniden baslicam.

Kuzum herşeyden önce duphaston içmen lazım doktorum bana önce duphaston kullanıp rahmi kalınlaştıracağım bebek düşmesin diye daha sonra femara verdi bn indirimden aldım müşterim var eczacı 100 tl ye verdi bana

Eczacı arkadaşım var femara geliş fiyatı 60 TL miş neden pahalıya satıyorlar bukadar ,arkadaşım uzak bir şehirde ben göndereyim dedi ama buraya gelene kadar günler geçer bugün adetimin 2. günü burda 150 TL femara klomen daha uygun klomen kullanacağın yine

Eczacı arkadaşım var femara geliş fiyatı 60 TL miş neden pahalıya satıyorlar bukadar ,arkadaşım uzak bir şehirde ben göndereyim dedi ama buraya gelene kadar günler geçer bugün adetimin 2. günü burda 150 TL femara klomen daha uygun klomen kullanacağın yine
Gerçekten yüksekmiş ama yapcak birşey yok iyi gelsinde haplar gerisini düşünmüyorum artık ben hayırlısıyla sağlıklı gebelik yaşayalımda

Bana da doktorum o ilacı verdi :)
Pazartesi günü içtim cuma bitiyor. Ama beni kontrol için 26 SUBATTA cagardi yanına biraz geç değil mi. Sizi ilaç bitiminden kaç gün sonra cagardi

Bana da doktorum o ilacı verdi :)
Pazartesi günü içtim cuma bitiyor. Ama beni kontrol için 26 SUBATTA cagardi yanına biraz geç değil mi. Sizi ilaç bitiminden kaç gün sonra cagardi
Bende ayniyim arkadasim 26 si cuma gidecegim bende , gec degil🙏

Ne zaman bitiyor ilacın tatlım:) ya desene aynı zamanlarda bebiş bekliyor olacağız:) destek olalim
Aynen birlikte bekleyecegiz gibi duruyor😇 benim asilama olacak insallah, iki kere catlatma ignesi ile denedik olmadi ucuncuye asılama yapalim dedik bakalim. Sende durumlar ne

Ben bu ay ilk kez femara kullandım, adetin 3 günü başlayıp günde 2 tane aldım. Pco var bende. Güzel büyüttü sağlı sollu 5-6 tane var. solda en büyüğü 21mm oldu, yine solda 19mm olan bir tane daha var. Rahim de iyi kalınlaşmış dedi, 9,5mm olmuş. Çatlatma iğnesi vermedi, gün aşırı ilişki dedi.. ben ilk defa femara kullandım, benim de eczacı tandığım vardı, 100tl ye aldım. İlk defa adetin 2 haftası sağlı sollu yumurtalıklarımın büyüdüğünü hissettim, birkaç gecedir gece sıkışıp tuvalete kalkıyorum, bunlar benim geçtiğimiz aylarda hissetmediğim şeylerdi. Bence çok güzel bir ilaç, bir yan etkisi de olmadı..

X