Femara&Ovitrella 2. Deneme başlangıcı

Dgnmasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.857
778
33
Herkese merhaba tekrardan güzel kadınlar🌸Bilgi amaçlı yazıyorum belki okuyanlara fikir edinmek isteyenlere yardımcı olur.Benim ilk iğne deneyimim başarısız oldu 22 kasım da vuruldum ve tüm semptomları yaşadım kasık batması göğüs sızlaması miğde bulantısı çünkü iğne bhcg hormanları salgıladığı için tüm gebelik belirtileri oluyo buna pek ümit bağlamamak lazım çünkü çok hüsrana uğradım çok ağladım sizler üzülmeyin kendimi dinlememeye negatif olduğum an söz verdim ve iğnemin 17. Günü regl oldum ilk 9 gün pozitif 10. Gün negatife dönüp 13. 14. İse tamamen negatifti regl olduktan sonra doktoruma söyledim ve 5. Günü beni çağırdı yani bugün şuan kontrolden çıktım 2. İğnem için tekrar aynı tedaviyi uygulayacağımızı söyledi 5 gün femara kullanacağım ve salı günü tekrardan kontrole geleceğim iğne vurulacağım şayet allah korusun tutmazsa bu ayda regl görürsem spermogram ve rahim filmi çektirmemi söyledi umarım onlara gerek kalmaz rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım hepinizile buraya yazan okuyan herkese rabbim hepinizin hepimizin kucağını doldursun sevgiler🌸🎈❤️güzel haberler alacağımız bir ay olsun aralık herkese şans getirsin uğur getirsin🥰❤️

Merhaba konuşmuştuk sizinle bende malesef 2. Denemede başarısız oldum dün regli oldum yine cok üzüldüm 😢 femara ovitrelle oldum 2 ay da ilk ay olmadı ikinci ay da olmadı doktorum 5. Gün başla femaraya bitince gel dedi ama bir süre ara vereyim diyorum bilmiyorum cok kararsızım 🥹

Merhaba konuşmuştuk sizinle bende malesef 2. Denemede başarısız oldum dün regli oldum yine cok üzüldüm 😢 femara ovitrelle oldum 2 ay da ilk ay olmadı ikinci ay da olmadı doktorum 5. Gün başla femaraya bitince gel dedi ama bir süre ara vereyim diyorum bilmiyorum cok kararsızım 🥹
Merhaba evet konuşmuştuk:)Sakın verme ara neden diyeceksin ilacın etkisi 2 ay sürüyomuş yumurtalık için bende bu ay yine deneyeceğim her deneme şansı daha çok yükseltiyor zaten bu ayda başarısız olursa direk rahim filmi çektireceğim umudunu kaybetme beraber başlayalım destek olalım birbirimize çok zor bir süreç gün değil saat geçmiyor seni çok iyi anlıyorum ama pes etmemek lazım diye düşünüyorum🌸

Bende 2. Kez Letu + çatlatma iğnesi kullandım. 13. Gün erken gebelik test sonucum böyle
20221212_122910.jpg

Bende 2. Kez Letu + çatlatma iğnesi kullandım. 13. Gün erken gebelik test sonucum böyle Eki Görüntüle 3176576
Ay yarın sabah ilk idrarla kaset test yapın umarım tutunmuştur bebiş lütfen güzel sonuçlar olsun burası herkese uğur getirsin herkesin duası mucizesi gerçek olsun inşallah🥰❤️🧿hayırlı haberlerinizi mutlaka paylaşın sürecinizi gününüzü 13. Gün böyle çıkması pozitifi gösteriyor bildiğim kadarıyla😍🧿❤️

Ay yarın sabah ilk idrarla kaset test yapın umarım tutunmuştur bebiş lütfen güzel sonuçlar olsun burası herkese uğur getirsin herkesin duası mucizesi gerçek olsun inşallah🥰❤️🧿hayırlı haberlerinizi mutlaka paylaşın sürecinizi gününüzü 13. Gün böyle çıkması pozitifi gösteriyor bildiğim kadarıyla😍🧿❤️
İnşallah herkesin sonucu güzel olur. 15. Güne girdim yarın kantahlili yaptıracağım perşembe günü sonucu öğrenince paylaşırım İnşallah 🥰

Kasıkta batma, öksürürken ve ayağa kalkarken aşırı derecede oluyor. İlk denemede de aynı belirtileri yaşadım, 13. Gün adet gördüm. Bu ayda aynı belirtiler var. 15. Günüm kan testi yaptıracağım
Canom nasılsın merak ettim umarım birdahaki yazışın pozitif sonuçlar için olur🥰❤️

Canım nasılsın karar verebildin mi tedavin için🥰❤️

X