Gebeliğe Hazırlık Femara Sonrası Adet Döngüsü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nunuco

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
710
955
Merhaba kızlar
31 ağustos regl'min ilk günüydü ve doktor kontrolünde femara kullandım. Yumurta 18 mm oluncaya kadar takip oldu . 18mm olunca gün aşırı ilişki olsun dedi doktorum. Çatlatma iğnesi kullanmadık çünkü kiste dönüşüyor. Son kontrol yani yumurtanın 18mm olduğu gün 12 eylül. Adetiminde 30.günü bugün.
En son cumartesi gebelik testi yaptım ve tek çizgi çıktı. Sizce test için erkenmi. Benim durumda olanlar ne zaman sonuç belli oldu ?

*Regl tarihlerim çok düzensiz..

Merhaba kızlar
31 ağustos regl'min ilk günüydü ve doktor kontrolünde femara kullandım. Yumurta 18 mm oluncaya kadar takip oldu . 18mm olunca gün aşırı ilişki olsun dedi doktorum. Çatlatma iğnesi kullanmadık çünkü kiste dönüşüyor. Son kontrol yani yumurtanın 18mm olduğu gün 12 eylül. Adetiminde 30.günü bugün.
En son cumartesi gebelik testi yaptım ve tek çizgi çıktı. Sizce test için erkenmi. Benim durumda olanlar ne zaman sonuç belli oldu ?

*Regl tarihlerim çok düzensiz..
Canim gebe kaldinmi bende kullanıyorum da

Kızlar selam ben bu ay günde 1 kere femera kullanıp 5 gün sonra 26 mmde tek yumurta içün çatlatma iğnesi oldum. Ama dün adetime daha 1 hafta varkrn adet oldum sizxe normal mi

Kızlar selam ben bu ay günde 1 kere femera kullanıp 5 gün sonra 26 mmde tek yumurta içün çatlatma iğnesi oldum. Ama dün adetime daha 1 hafta varkrn adet oldum sizxe normal mi
Bende bu ay femara kullandım. Bugun kırmızılar geldi. Adetime 5 gün var

Ben de femarayla 6gun öncesinden regl oldum fakat reglim 17. Günü lekelenmelerim başladı adet kesinlikle değil bence 4. 5 gündür sürüyor ve yerleşme kanaması olduğuna da ihtimal vermiyorum çünkü bir sonraki reglime 13 gün varken basladi

X