Erkek İnfertilitesi Femara ve çatlatma iğnesi 12gun beta hcg 3,5

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Papatyamveben-Mavi

❤️👼🏻
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
16.495
16.268
Merhaba kızlar💕
Ben bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım.
8.gun baya silik çizgi vardı idrarda,
9.10.11.12 daha net gibiydi dün kan verdim 3,5 çıktı.
İğne etkisimiii acaba ?
Bugünkü testim de bu şekilde. 13.gun.
Başına gelen var mı ?❤️

Eklentiler

• IMG_20220402_104152.jpg
    IMG_20220402_104152.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_20220402_084206.jpg
    IMG_20220402_084206.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20220402_084135.jpg
    IMG_20220402_084135.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 84
selam bende bugün ovitrelle iğnesi vuruldum saat 11 de . Size hangi günleri değerlendirmeniz gerektiğini söyledi
Ben dün kontrole gittim ve akşam 18.00 da vuruldum. Kontrole gitmeden 1 gün önce ilişki istemişti. iğne vurulduğum gün boş bugün ve yarın dolu perşembe boş cuma dolu olacak dedi doktorum.

Ben dün kontrole gittim ve akşam 18.00 da vuruldum. Kontrole gitmeden 1 gün önce ilişki istemişti. iğne vurulduğum gün boş bugün ve yarın dolu perşembe boş cuma dolu olacak dedi doktorum.
Ben dünü değerlendirdim bugün sabah iğne vuruldum yarın aksam değerlendireceğim. Yani pazartesi ilişki salı iğne carsamba perşembe ilişki cuma bıioş cumartesi dolu. Şunu sormak istiyorum acıkcası , ovitrelle vurulduktan sonra yumurtanın erken catlama ihtimali var mı kasıklarımda hafiften sızı var

Ben dünü değerlendirdim bugün sabah iğne vuruldum yarın aksam değerlendireceğim. Yani pazartesi ilişki salı iğne carsamba perşembe ilişki cuma bıioş cumartesi dolu. Şunu sormak istiyorum acıkcası , ovitrelle vurulduktan sonra yumurtanın erken catlama ihtimali var mı kasıklarımda hafiften sızı var
36 saat sonra catlıyormuş ama her türlü intimale karsı doktor ona göre ilişki oneriyor zaten.
Ama benim arada bir kasıklarımda agrı oluyor ama cok değil. Baya az.
Senin sızlamaların cok mu acaba?
14 gün beklememiz gerek ama 14 yıl gibi :KK43:

36 saat sonra catlıyormuş ama her türlü intimale karsı doktor ona göre ilişki oneriyor zaten.
Ama benim arada bir kasıklarımda agrı oluyor ama cok değil. Baya az.
Senin sızlamaların cok mu acaba?
14 gün beklememiz gerek ama 14 yıl gibi :KK43:
Ya benım kafam suna takıldı dün değerlendirdim bugün catlarsa olmaz diye. Bugün değerlendiröicem yarınındeğerlendiricem. İğmeyi bugün vurıldım cunku sabah 11 de ovülasyon yaptım biraz önce henüz catlamamış. Umarım yadına kadar catlamaz. Sızı şeklinde oluyor ara ara sanırım büyüyor

Ya benım kafam suna takıldı dün değerlendirdim bugün catlarsa olmaz diye. Bugün değerlendiröicem yarınındeğerlendiricem. İğmeyi bugün vurıldım cunku sabah 11 de ovülasyon yaptım biraz önce henüz catlamamış. Umarım yadına kadar catlamaz. Sızı şeklinde oluyor ara ara sanırım büyüyor
Emin değilim ama catladığı zaman 24 saat süresi var yumurtanın. Spremde vücudda 2-3 gun kalıyor.
Bilemiyoru valla ya. Nasip dicezzzzz.
Hemen hemen olursa aynı zamanda olacak. Bi gelişme olursa yaz lütfen🙏🏼

X