Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

16 kitabı neden iade ettin yaw :KK64:merak ettim..
Siparişi amazon iptal etti kendisi baktık ödeme de almamış, ben de aynı kitapları tekrar istedim ve sonuç olarak aynı kitaplardan 2 şer tane geldi🤦🏻‍♀️
ÇANKIRI
Tuz Mağarası, Bayramören Köprüsü, Ilgaz Dağı Milli Parkı, Kırkpınar Yaylası

tuz-magarasi-nerede-nasil-gidilir-cankiri-tuz-magarasi-giris-ucreti-faydalari-iletisim_475_640xauto.jpg
NsezL5OtNxTJ6vJAKoaYFDdyKEAcP-hlq22hXUqJIy8Z9coElA_ZBcPh2QgIhHF2Xw3FvugYMWXwbBCLHbSIzDYCi7jaPAcotje2SrzfMRyDieqjVqsyMrTGLSx8abCjpR0JKavPmhLeZETH9qdEU-K_njX-LmOoUf_VWAagt_7SqHQ

kq1SPde1qbTFiFYPSjvubXpAfio7a15czWrB9yFmG_SwemKtqqzfK0566rLx5Uz-trzccZtXBsaZM-mqJYwJ2rSetoHhxFOLe9j-aXcycfJv5cy3TcZxpng7ixuWup9e09udgctv1W7_zBit
20190308085254866_cankiri_kirkpinar_yaylasi_yaz_gunduz_hv_04.jpg

Günaydın Herkese ❤️

@JES
@Mehfam
@H M
@samdan
@Less-is-More
@asliogretmen
@Negoo
Life light Life light
@Bonus
@WunderLost
@Oriana
@Margaret Hale
Levaiz Levaiz
Eleadora Eleadora
@Stevya
@Mucizemsn
@dolunay10
@Tosun Pasa
@WOMAN
@turuncukedininannesi
@Kukrim
@Nosking
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
@beatitude
@UcanSupurge
@Ysf42
@Otrera
@yet07
@Natsume
D dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Jasminla
@Blacklight
@Musekkin
minik kalp0753 minik kalp0753
@pomegranate_
@kimlanbu
@elektra
@astrojurnal
@Harpy
@firdefs
@Samsonn
@Blue_Black
@pacman
@ummhnisa
Günaydın canım:)
Akşam gelemedim dayımı hastaneye kaldırdık çok korktuk😐 Az önce geldim eve uyumadan size yazayım dedim.

dur hemen tabir edeyim canım. Demek ki üzerimizde kemgözler var :KK70: rüyalarına dahi giriyorum ya pek sevindim :KK68:
Yeni taktik mi bu 🤪
Sen geri kv’ye git🤣
Tanıyamadım seni bir an :oops:
Siparişi amazon iptal etti kendisi baktık ödeme de almamış, ben de aynı kitapları tekrar istedim ve sonuç olarak aynı kitaplardan 2 şer tane geldi🤦🏻‍♀️

Akşam gelemedim dayımı hastaneye kaldırdık çok korktuk😐 Az önce geldim eve uyumadan size yazayım dedim.
Geçmiş olsun, önemli bir şey değildir umarım.

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah önemli bir şey yoktur :KK43:
Ben de gelemedim çaktırma :KK70: Oğlumu uyuturken o beni uyuttu

Geçmiş olsun ciddi bişey yoktur inşallah

X