Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Geçmiş olsun, önemli bir şey değildir umarım

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah önemli bir şey yoktur :KK43:
Ben de gelemedim çaktırma :KK70: Oğlumu uyuturken o beni uyuttu

Geçmiş olsun ciddi bişey yoktur inşallah
Teşekkür ederim Kalp yetmezliği olmuş kızlar😐
Çok fena şişti heryeri ben hayatımda böyle bişi görmedim sanki derisinin altı tamamen su toplamış gibiydi😐 Aldılar çok şükür acilde şimdi kendi doktoruna gidecek zaten kalp hastası.

Çok fena şişti heryeri ben hayatımda böyle bişi görmedim sanki derisinin altı tamamen su toplamış gibiydi😐 Aldılar çok şükür acilde şimdi kendi doktoruna gidecek zaten kalp hastası.

Çok çok geçmiş olsun üzüldüm ya 🙁

Bununla geçmiş olsun canım. Atlatır hemen inşallah

Günaydın dememişim.

Tünaydın o zaman :KK68:

03e8487c65d01edd4e85710efb34c8a2.jpg

Bi kopukluk oldu elime alamıyorum kitabı çok garip. Zorla bu sabah 10 sayfa okudum. Şu an bunu zorlamasam başa dönücem.

Sabah uyannca okuyodum hemen şimdi yürüyüşe başladım o saati okumadan geçirince düzeni kaydırmış oldum ama düzelticem bi şekilde

Bi kopukluk oldu elime alamıyorum kitabı çok garip. Zorla bu sabah 10 sayfa okudum. Şu an bunu zorlamasam başa dönücem.

Sabah uyannca okuyodum hemen şimdi yürüyüşe başladım o saati okumadan geçirince düzeni kaydırmış oldum ama düzelticem bi şekilde
ooo birileri yürüyor :KK200: :KK200:

X