Ferfecir Kitap Kulübü 🏰

Levaiz

Dün, bugünün çılgınlığını hazırladı... İçelim!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
3.818
18.296
Bende 💜 ben çok eskiden izlemiştim cnbce zamanı. Tekrar mı başlasam canım çekti🤣
Başla başla çok güzell🥰 Yeni halini de çektiler ama onu izlemedim ben eski olana bayılıyorum:)
Kürek ile olan ilişkimiz ne olacak Bilmiyorum 😄 Yeni nesil Wattpad yazarlarını gömdük önce sonra onları eleştiren ukala ve şapkalı bir abi var onu da gömdük 😁😁
😀 Ben wattpad yazarı bi kızla tanışmıştım, kim olduğunu bile bilmiyordum prodüksiyon şirketinde denk geldik filme uyarlanmıştı yazdıkları🤦🏻‍♀️
Kitap yazmak falan deyince bende sohbet etmek istedim ama uzaydan gelmiş gibiydi🤷🏻‍♀️

Natsume

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
5.118
19.924
Çok gıcık bir oğlan o ya🙈
Hem de çok :KK70: :KK70:
İpek Adakçı var benim tavsiyelerini ve kitap yorumlarını sevdiğim. Dün zümremle sosyal medya profiline göz attık, ondan görüp okuduklarım hariç kadının sayfasında bana tanıdık gelen hiçbir şey yoktu :KK70: :KK70:

Keira-

Ömürlük bir ruh nezlesi..
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
1.196
6.189
Kaliteli kitapla tanışmamış insanlar okuyabilirler ya da okumanın çok başında olanlar. Çöptür değildir bilemem. Popüler kültür yazarları ve şarkıcıları vb maalesef tarzım değil. Ama 18 yaşında gençlik romanı okuyan birine de aman onu okuma tolstoy oku diyemezsin çünkü onu için anlam ifade etmez.ben bu insanların kitlelerinin genç insanlar olduğunu düşünüyorum. Sende gençsin ama erken aydınlanmışsın aferin sana🥰
Yazdıklarınıza katılıyorum. Okuma demek veya soğutacak şekilde konuşmak heves kırıcı olabilir ve ilerisi için olumsuz sonuç doğurabilir. Ben insanın okuyarak olgunlaşması gerektiğine inanırım. Okuduğu türler yazarlarda zamanla olgunlaşacak ve geçmişe baktığında okuduklarını gördüğünde belki utanacak ama iyiki okumuşum diyecek yine de. Her biri birşeyler katacak. Birdaha okumam ben bunu veya serilerini getirin bana daha yok muuu diyecek😄 ben Kahraman Tazeoğlu ve Talha Bora Öge okuduğum zamanlardan utanırım ama severim o çiğliğimi. O zamanların Keirasının yanağından bir makas alıveririm🤭🤭

Life light

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2019
10.694
33.174
34
Hem de çok :KK70: :KK70:
İpek Adakçı var benim tavsiyelerini ve kitap yorumlarını sevdiğim. Dün zümremle sosyal medya profiline göz attık, ondan görüp okuduklarım hariç kadının sayfasında bana tanıdık gelen hiçbir şey yoktu :KK70: :KK70:
Aa hiç bilmiyorum bakıyım bir kanalına.

Life light

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2019
10.694
33.174
34
Yazdıklarınıza katılıyorum. Okuma demek veya soğutacak şekilde konuşmak heves kırıcı olabilir ve ilerisi için olumsuz sonuç doğurabilir. Ben insanın okuyarak olgunlaşması gerektiğine inanırım. Okuduğu türler yazarlarda zamanla olgunlaşacak ve geçmişe baktığında okuduklarını gördüğünde belki utanacak ama iyiki okumuşum diyecek yine de. Her biri birşeyler katacak. Birdaha okumam ben bunu veya serilerini getirin bana daha yok muuu diyecek😄 ben Kahraman Tazeoğlu ve Talha Bora Öge okuduğum zamanlardan utanırım ama severim o çiğliğimi. O zamanların Keirasının yanağından bir makas alıveririm🤭🤭
Bende böyle düşünüyorum o zaman o gençlik kitaplarını okumasam şu an kitap okuyor olmayabilirdim. O kitapları bir çırpıda bitirmek bana kitap okumayı sevdirdi.

mihralin

☯️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
4.500
12.717
23
Ben 15 yaşımda kitap okumaya başladım ama o tarz okumadım hiç biraz daha ilmi şeyler okudum aslında
Bende böyle düşünüyorum o zaman o gençlik kitaplarını okumasam şu an kitap okuyor olmayabilirdim. O kitapları bir çırpıda bitirmek bana kitap okumayı sevdirdi.

Life light

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2019
10.694
33.174
34
Ben 15 yaşımda kitap okumaya başladım ama o tarz okumadım hiç biraz daha ilmi şeyler okudum aslında
İşte ilgin olan şeylerle alakalı. Ben hep fantastik şeyleri sevmişimdir. Büyüler, cadılar, kurt adamlar, vampirler onlara ilgim vardı. Halada severim🤣🤣🙈 şu an ilgimi çekmeyen tarzlar var ama tamamen kapalı değilim belki 10 sene sonra o alana yoğunlaşıcam bilmiyorum 🤷‍♀️

mihralin

☯️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
4.500
12.717
23
İşte ilgin olan şeylerle alakalı. Ben hep fantastik şeyleri sevmişimdir. Büyüler, cadılar, kurt adamlar, vampirler onlara ilgim vardı. Halada severim🤣🤣🙈 şu an ilgimi çekmeyen tarzlar var ama tamamen kapalı değilim belki 10 sene sonra o alana yoğunlaşıcam bilmiyorum 🤷‍♀️
Bende küçükken wampir severdim ahsjsjd alacakaranlık serisini izledim. Ama okumadım 🤣
Aslında ilgimi çekiyor bazen o tür kitaplar.
Ama onları okuyacağıma bana faydası dokunacak kitaplarını okurum diyorum. İyi de yapıyorum galiba 🤣🤣

Teyocan

Nirvana
Pro Üye
26 Mart 2018
21.017
85.799
İyi öğlenler kızlar, bugün sınav görevim vardı gelemedim. Komşu çağırdı, oraya gideceğim, akşam da annemin misafiri var oraya gideceğim

Teyocan

Nirvana
Pro Üye
26 Mart 2018
21.017
85.799