Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

D dgdln sen davayı okumuştum dimi
Evet okudum ve iki gün boyunca Josef k. İyi yaşadım hala etkisindeyim aslında. Ben bu kadar güzel metaforlar üzerine yazılmış bir kitap daha önce okumamıştım. İçimde tekrar okuma isteği var çünkü kitabı okurken metaforlarla dolu olduğunu bilmiyordum ve şimdi acaba kaçırdığım bi yer var mı diye aklıma takılıyo. Bir yandan da henüz okumadığım kitaplar bana sesleniyo sanki📚😁 sanırım hunili bir okur olma yolundayim

Evet okudum ve iki gün boyunca Josef k. İyi yaşadım hala etkisindeyim aslında. Ben bu kadar güzel metaforlar üzerine yazılmış bir kitap daha önce okumamıştım. İçimde tekrar okuma isteği var çünkü kitabı okurken metaforlarla dolu olduğunu bilmiyordum ve şimdi acaba kaçırdığım bi yer var mı diye aklıma takılıyo. Bir yandan da henüz okumadığım kitaplar bana sesleniyo sanki📚😁 sanırım hunili bir okur olma yolundayim
İbrahim Tatlıses'in aşıksın şarkısı geldi aklıma
Çok büyülü.anlattin 🙈🤣

Saat sabahın 5'ine geliyor ve ilk günaydını ben yazayım diyorum şimdiden. Haftamız bol okumalı, güzel geçsin inşallah 😍🍀☕☕ Azmettim Doğu'nun Limanları kitabını bitirdim zaten sayfa sayısı 180 civarlarındaydı, şimdi de okumayı düşündüğüm iki kitap var; Dava zaten banko onu şıklara koymuyorum, Orhan Pamuk Kafamda Bir Tuhaflık ve Albert Camus Veba arasından hangisini önerirsiniz?

Kafamda Bir Tuhaflık da çok beyin yakan bir kitap, öyle ki fazla karakter olduğu için yazarımız kitabın başında resmen kim kimdir diye soy ağacı vermiş. 🤭 Veba'yı da merak ediyorum aslında ama çok çok kararsız kaldım.

Not: Natsume Natsume Çapraz okuma diye diye aynı anda 6 kitap okuyacağım galiba, yoksa ben aç gözlü müyüm? :KK70:

X