Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Çookk..
Hep aynı ilaçlar aynı şeyler, bende lanet bir geniz akıntısı da var hafifletmek için antibiyotik, parol, Aferin.. bu sefer geçecek telkinleri..
Bu kez bende de garip bir şey oldu 2,3 aydır burnum kesintisiz tüm gün tıkalı günde 4,5 kere sprey sıkmak zorunda kalıyorum :KK43:
Hep geçer dolmuştur pandemi bitsin giderim dedim ama olmuyor, haftaya perşembe günü randevum var benimde.
Sinüzitte burun eti büyümesi falan oluyormuş acayip korkuyla randevu günümü bekliyorum :KK43:
Benim burun tıkanıklığım yok, geniz akintim var. Odaklanma sorunu yasiyorum. En önemlisi tat ve koku degisimi yasiyorum. Her sey cok kotu kokmaya basliyor. Hicbir seyden tat alamiyorum gecene kadar. 😔

Çookk..
Hep aynı ilaçlar aynı şeyler, bende lanet bir geniz akıntısı da var hafifletmek için antibiyotik, parol, Aferin.. bu sefer geçecek telkinleri..
Bu kez bende de garip bir şey oldu 2,3 aydır burnum kesintisiz tüm gün tıkalı günde 4,5 kere sprey sıkmak zorunda kalıyorum :KK43:
Hep geçer dolmuştur pandemi bitsin giderim dedim ama olmuyor, haftaya perşembe günü randevum var benimde.
Sinüzitte burun eti büyümesi falan oluyormuş acayip korkuyla randevu günümü bekliyorum :KK43:
Hepsi bende de mevcut. Rahatça derin derin nefes alamamak çoook zor. Doktora gittim radyofrekans yöntemi ile burun etlerimi küçülttürebileceğimi söyledi. Çok kolay ve acısız bir yöntemmiş. Korkmayın çok geçmiş olsun🤗

Tamam canım çok sağ ol 🤍

Yaa öyle mi 😍 bilmem bazı yerlerde çok sıkıcı yazmışlar da cesaret edemedim 🤭
aa ben çok keyif almıştım Bülbülü öldürmek okurken :skandal:
kesinlikle tavsiye ederim
Benim burun tıkanıklığım yok, geniz akintim var. Odaklanma sorunu yasiyorum. En önemlisi tat ve koku degisimi yasiyorum. Her sey cok kotu kokmaya basliyor. Hicbir seyden tat alamiyorum gecene kadar. 😔
çok iyi anlıyorum yaşam kalitesini %100 etkiliyor resmen :KK43:

yeni-komik-gunaydin-mesajlari-resimli.jpg

Kimler neler okuyor bakalım🥰

@samdan
@_Gulnihal_
Less-is-More Less-is-More
@_Reyyan
@Kitapkurdu60
@Atesbocegi5
@Life light
@Ozlemlerhayallar
@mehlika nur
@WunderLost
@Oriana
@iloveme
@Margaret Hale
@Levaiz
Eleadora Eleadora
Stevya Stevya
@Night owl
@succulentaski
@pawlover
@WOMAN
@turuncukedininannesi
@kukrim27
eylulcmre eylulcmre
@isabel
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
@beatitude
@UcanSupurge
@Ysf42
@Polo33
@yet07
@Natsume
@dgdln
MelodiminEsi MelodiminEsi
@Limonsuzzcay nerdesin?
@benkahvecanavari
Black Light Black Light
@dayler dayler
@Jasminla
@Samsonn
Köpek gibi büyütülmüş çocuk

Kitabımı biraz okumuştum sonra anne evinde unutmuştum devam ediyorm su an 🤣🤣

Hepsi bende de mevcut. Rahatça derin derin nefes alamamak çoook zor. Doktora gittim radyofrekans yöntemi ile burun etlerimi küçülttürebileceğimi söyledi. Çok kolay ve acısız bir yöntemmiş. Korkmayın çok geçmiş olsun🤗
Yaaa çok teşekkür ederim içime su serptiniz :KK200:

X