Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Canim serenadi okuyali 6 sene oldu. Ucurtma avcisindan cok etkilendigim icin bitirememistim ve kuyucakli yusufu henuz okumadim. Eger musait olursam sadece serenada hatırladığım kadariyla katilabilirim ❤

Merhaba, Mesajınızı gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Listeye girmek için 1 ay boyunca grupta aktif olmanız lazım. Bitirdiğiniz kitapları Ferfecir Kitap Bildirim Topiği 🏰 sayfasında paylaşmanız lazım. Paylaşımları kitap bitince yapabilirsiniz.
Ortak okuma listemiz ilk sayfadadır. Katılma zorunluluğu yoktur. Bu ortak okumalar haricinde kendince oluşan ortak okumalarımız oluyor. Mesela Körlük, Serenad, Kuyucaklı Yusuf gibi. Ortak okuma kitaplarını da belirli bir günde üzerinde konuşuyoruz.
Benim aklıma gelenler bunlar. sormak istediğiniz başka bir şey varsa cevaplayabilirim ❤️
Çok teşekkür ederim 🤗 elimde olan kitaplar olursa katılırım mutlaka ama şuan hep kişisel gelişim kitapları var elimde onları bitirmeyi planlıyorum sonra ortak kitapları alıp okuyabilirim tabi bana da iyi olur. Bildirim sayfasında aylık paylaşım yapılıyor gibi gördüm. Burda bittikçe belirtirim oraya ay sonunda yazarım doğru anlamışımdır umarım ☺️

Çok teşekkür ederim 🤗 elimde olan kitaplar olursa katılırım mutlaka ama şuan hep kişisel gelişim kitapları var elimde onları bitirmeyi planlıyorum sonra ortak kitapları alıp okuyabilirim tabi bana da iyi olur. Bildirim sayfasında aylık paylaşım yapılıyor gibi gördüm. Burda bittikçe belirtirim oraya ay sonunda yazarım doğru anlamışımdır umarım ☺️
Farketmez nasıl isterseniz bildirimi öyle yapabilirsiniz. Bir de okuduğumuz kitapları spolier vermeden kısaca özetlerseniz hepimiz fikir sahibi oluruz ❤️

Canim serenadi okuyali 6 sene oldu. Ucurtma avcisindan cok etkilendigim icin bitirememistim ve kuyucakli yusufu henuz okumadim. Eger musait olursam sadece serenada hatırladığım kadariyla katilabilirim ❤
Tamam canım. Ben de okuyalı çok oldu. Konuşuldukça tekrar hatırlamak güzel olacak benim için ❤️

Tünaydın herkese 🌸
dereceye giren arkadaşlari da tebrik ediyorum 👏👏👏
Bu aralar günlerim yoğun geçiyor, az da olsa hergun bı kaç sayfa okumaya gayret ediyorum. Ortak okumalardan Kuyucakli Yusuf'u bende okuyacağım inşaallah bitirebilirim 🙈

Bu arada örgü ören arkadaşlar varmış neler örüyorsunuz, hobi olarak mı yoksa satış da yapıyor musunuz? Bende örgüyü çok severim, arkadaşıma bir patik sözüm vardı ona başlamak istiyorum. İplerinizi nerden alıyorsunuz tavsiye edeceğiniz bi site var mı ?

Tünaydın herkese 🌸
Bu aralar günlerim yoğun geçiyor, az da olsa hergun bı kaç sayfa okumaya gayret ediyorum. Ortak okumalardan Kuyucakli Yusuf'u bende okuyacağım inşaallah bitirebilirim 🙈

Bu arada örgü ören arkadaşlar varmış neler örüyorsunuz, hobi olarak mı yoksa satış da yapıyor musunuz? Bende örgüyü çok severim, arkadaşıma bir patik sözüm vardı ona başlamak istiyorum. İplerinizi nerden alıyorsunuz tavsiye edeceğiniz bi site var mı ?
merve merve nin örgü topiği var oraya baktın mı ? Örüyoruz 🧶🧵🪡
Ben hobi olarak örüyorum çalıştığım için.

sicak-k.jpg

Günaydınnnlllarrr kitap kurtları

@_Reyyan
@H M
@samdan
Less-is-More Less-is-More
@Kitapkurdu60
A Atesbocegi5
@Life light
@Ozlemlerhayallar
@mehlika nur
@WunderLost
Oriana Oriana
@iloveme
@Margaret Hale
@Levaiz
@Eleadora
@Mary Shelley
@Night owl
@dolunay10
@_Gulnihal_
@pawlover
@WOMAN
@turuncukedininannesi
Kukrim Kukrim
@eylulcmre
@isabel
@teolog8579
beatitude beatitude
UcanSupurge UcanSupurge
astrojurnal astrojurnal
Kitapkontesi Kitapkontesi
@Polo33
@yet07
@Natsume
@dgdln
@MelodiminEsi
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
benkahvecanavari benkahvecanavari
@Blacklight
@dayler dayler
@Jasminla

OCAK AYI BİRİNCİSİ : 14 kitap ile @dgdln :sampiyon:
İKİNCİLERİ : @_Reyyan @H M 🎊🎊
ÜÇÜNCÜLERİ : @Life light @Eleadora 🎆🎆

OCAK AYINDA TOPLAM OKUNAN KİTAP SAYISI
166 ADET

Hepinizi tebrik ediyorum :KK9::KK9:
Günaydın canım ☺
Arkadaşları tebrik ederim 🌹🤗

Tünaydın herkese 🌸

Bi örgü topiğimi açsak acaba 😂☺️

Bi örgü topiğimi açsak acaba 😂☺️
Var örgü topiği 😍 Bak burası

X